Семинари и обучения

sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Семинари и обучения

Непрочетено мнение от sum » 10 яну 2015, 23:23

Здравейте.
Време е за семинари и за обучения. :D
Нашите подготвителни срещи (за работа със съзнанието) ще започнат след 15-и (този месец) и ще продължат до края на януари. Предлагам да се организираме другата седмица и всеки да прецени и напише кога ще е най-удобното за него време за провеждането на семинара.
При мен както знаете няма ограничения за дните. Така че, ако искате можем да направим семинара в събота или в неделя (другата седмица 17-18.01.2015).
Можем да направим и друго – да насроча една дата и да проведа два семинара в един ден… да речем в 11ч. и в 15ч., и който може да дойде. А тези, които няма да могат да дойдат, да си изберат друг удобен за тях ден и да заповядат. На тях ще им кажа и покажа същото, което и на другите членове на семинара.
Идеята ми е, че за подготовката за работа на съзнанието трябва да се съобразя с определени планетарни татвични потоци, които текат от 15 до 30 януари. За това в този времеви период съм длъжен да се съобразя с много неща, които ще ви помогнат по нататък с процеса, свързан с личностно развитие и унищожаването на кармичните структури. Поради тази причина трябва да се видим и проведем семинара през това време от месеца, за да мога за ви подготвя за важните неща…
Знаете, че съм разграничил на групи членовете на НПО-то според разграденото от самскарната решетка.
Този семинар, обаче, през януари, няма да е за отделните членове, защото на всички ще трябва да направя пранични „настройки”, свързани с работата на Ума. Дали ще е в групови или индивидуални срещи за мен няма никакво значение.
Започваме работа по „9-те стъпки” (както се казва от А и Б). За това си припомнете трилогията… :D
Ако нещо не е ясно – питайте.

simonika
Регистриран: 13 фев 2014, 00:59

Re: Семинари и обучения

Непрочетено мнение от simonika » 10 яну 2015, 23:57

Най-накрая :D Аз съм свободна за предложените дати - 17,18 януари, така че, когато решите. ;) Време е да започваме :sunny:

Dimitar
Регистриран: 24 дек 2008, 01:59

Непрочетено мнение от Dimitar » 11 яну 2015, 00:40

Този семинар може ли да се проведе и дистанционно?

nstatev
Регистриран: 31 мар 2014, 10:14

Непрочетено мнение от nstatev » 11 яну 2015, 10:08

Привет,
За мен лично, на този етап от развитието ми, няма значение в кой ден ще се съберем, но за по-вечето хора събота и неделя са най-удобни за пътуване. Затова смятам, че 17 и 18.01.2015 е добро предложение. Тия, които имат ангажименти в събота и неделя, могат да си изберат друг ден, както предлага Румен.
Ами, да започваме !

Честит Българин
Регистриран: 18 окт 2010, 19:04

Непрочетено мнение от Честит Българин » 11 яну 2015, 10:56

Здравейте!!!
Добра новина! :!:
Предложеното време е добро!
Трябва ми само ден и час, мястото е известно!
:applause: :applause: :applause: :applause: :applause:

Честит Българин

Astronomer
Регистриран: 04 фев 2010, 09:40

Непрочетено мнение от Astronomer » 11 яну 2015, 11:27

Удобни са датите 17-ти и 18-ти януари. По-удобно ми е в неделя, но не ме бърка и да е събота следобяд.

monde1111
Регистриран: 15 фев 2014, 10:03

Непрочетено мнение от monde1111 » 11 яну 2015, 12:07

здравейте ,мен лично ме устройва 18/01/2015г -неделя ,в събота съм на работа

vergildido
Регистриран: 08 сеп 2009, 22:35

Непрочетено мнение от vergildido » 11 яну 2015, 13:27

Кaкво предстaвлявa тaзи нaстройкa и кaк ще ни помогне зa чистенето нa сaмскaри?

sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Непрочетено мнение от sum » 11 яну 2015, 15:39

vergildido написа:Кaкво предстaвлявa тaзи нaстройкa и кaк ще ни помогне зa чистенето нa сaмскaри?
Това обяснение не е за всяко ухо... :)
Dimitar написа:Този семинар може ли да се проведе и дистанционно?
Ами не знам, Dimitar. Може просто да включа скайпа по време на семинара... обаче какво ще се чуе и види, нямам никаква представа. Всъщност това е идея, защото освен теб с брат ти засега имаме членове и от Франция, Испания и Германия. Мисля, че не е проблем да направим една конферентна връзка... ще помисля.

Asen
Регистриран: 11 сеп 2013, 20:30

Непрочетено мнение от Asen » 11 яну 2015, 19:44

Може просто да включа скайпа по време на семинара
Че то това малко ли ще е? :)
Ясно е че ще има неща които няма да можем да направим или видим.
Но все ще чуем някое разяснение, напътствие.

Sum,
А плануваш ли да има малко по интензивни семинари, например едно/дву седмични?
Главно за хора които имат възможност да посетят България само веднъж или два пъти в годината.
Не знам само до колко тези семинари могат да бъдат интензивни, тъй като трябва да се спазват конкретни периоди.

Отговори