НЯМА ТАКАВА ПЕСЕН!!!

Смях, вицове и дрън-дрън...
tintiri

НЯМА ТАКАВА ПЕСЕН!!!

Непрочетено мнение от tintiri » 03 юли 2009, 12:47

зДРАВЕЙТЕ!
Чета повечето постове в вашия форум, но честно да ви кажа не съм по писането.
Обаче ми са много интересни някой теми. Най вече за прабългарите и траките. Мога само да дам линкове към други интересни неща ама няма да е интересдно, защото вие сигурно всичките сте ги чели.
Обаче видях, че в един пост днес е сатнало дума кколко трудно може да се преведе нещо българско народно. Аз владея два чужди езика -дете съм от смесен брак и съм учила малко навън. Направило мчи е впечатления колко наистина е трудно особено като е симултантен превода.
Преди два дни ми изпратиха линк за една песен която днес като прочетох това в форума се замислих дали може да се преведе и ... много се смях от резултата!!!
Няма такава песен на друг език!!!
Тя наистина е от така наречените "мръсни песни", обаче няма нито една "мръсна дума"
Освен това е и много, ама много смешна!!! Въпреки подтекста си.
Сещам се за един виц: Иванчо задава загатка на учителката си: Вървят две жени и ядат сладолет, едната го ближе другата го отхапва. Коя от двете е женена? Учителката се ядосва и започва да се кара на Иванчо - Мръсник, как може да си мислиш такива перверзии! А Иванчо и казва- Госпожа отговорът е че е женена тази която има халка. А това което вие си мислитге е перверзия. :lol:

Така че слушай те песента и просто се смейте на народния ни гений. Доколкото разбрах това е автентична българска народна еротична пескен.

http://vbox7.com/play:04473c0f

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Айде някой да я преведе на френски примерно! :lol: :lol: :lol: :lol:

иво

Re: НЯМА ТАКАВА ПЕСЕН!!!

Непрочетено мнение от иво » 03 юли 2009, 16:24

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ей това е ръченицата на века :lol: :lol: :lol: :lol:
:D :D Евала ти правя tintiri за това че намери тази песен :D :D

swetlina
Регистриран: 27 юни 2009, 00:47

Непрочетено мнение от swetlina » 04 юли 2009, 01:30

Няма...!!!

Няма такова нещо(като друг говорим език), дето да мяза на онуй нещо(ами да речем закачката в българския език)..
(Не съм литератор, дано нещо не съм объркала с понятията)

Pozdraw

Rozzza
Регистриран: 09 юни 2019, 18:07

Непрочетено мнение от Rozzza » 11 юни 2019, 15:34

Много забавна :D

iva555
Регистриран: 29 юли 2019, 09:41

Непрочетено мнение от iva555 » 29 юли 2019, 13:50

Уникална :D :D :D

Отговори