ДЕМОКРАЦИЯ ЛИ...

...и статистика за посещаемост.
Честит Българин
Регистриран: 18 окт 2010, 19:04

Re: ДЕМОКРАЦИЯ ЛИ...

Непрочетено мнение от Честит Българин » 26 мар 2015, 13:47

::yes:: ::yes:: ::yes:: ::yes:: ::yes:: ::yes:: ::yes::
Май си опекох работата!

Изтритите снимки в темата „Бал – Баал” от коментара на Ordos_BG на стр.11.
leos i citadela.JPG

Ч.Б.

Честит Българин

Непрочетено мнение от Честит Българин » 26 мар 2015, 13:56

:facepalm:
Опс!
Ще ги кача отделно:
leos.JPG
leos.JPG (12.64 KиБ) Видяна 1892 пъти
citadel.JPG
citadel.JPG (10.14 KиБ) Видяна 1891 пъти
Ч.Б.

sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Непрочетено мнение от sum » 26 мар 2015, 16:07

Ее, много ти благодаря, Ч.Б. ::hat::
Качвам ги…

Сега към темата „Мадарският конник”. На стр.3, г-н (Г) е премахнал снимка, представена от Saint Denis . Аз имам този фотос – ето го. Ще го възстановя.
15.jpg
Обаче нямам моите две рисунки от същата страница. Нека видим какво съм писал преди няколко години:
Вече пет дни Мадарският конник не ми излиза от ума. Вчера изказах хипотезата, че над орела трябва да има символ, визиращ Самосъзнанието. След като се прибрах от работа буквално „изрових” интернета, за да намеря що годе подходяща снимка, на която може да се види какво всъщност има над орела. Намерих само една подходяща и мисля, че ще върши работа. Увеличете я и погледнете:

Да погледнете, но това няма как да стане, защото снимката съзнателно е изтрита. Да видим сега какво съм писал под нея:
Ето очертанията на кръга намиращ се над орела. За моя огромна изненада се оказа, че над орела е изобразен полукръг, а не цял кръг. Но пък чрез него /полукръга/ си обясних нещо.., което не разбирах достатъчно добре в композицията от конника… Ще ви обясня по нататък. Вижте изображението:

Да видим изображението, но как стане след като г-н (Г) съвестно си изпълнява поръчката, древното Знание от нашите земи да не става достояние на хората… ;)]
Имате ли тези две снимки?
Р.Ч.

sum

Непрочетено мнение от sum » 27 мар 2015, 21:02

Явно никой ги няма.
Постарах се да ги пренарисувам наново. Ще ги възстановя в темата…
34.jpg
от Кръг 189660245403.jpg
Така, преминаваме към изтритата снимка от стр. 5
Тя е от мое мнение:
След години практикуване, когато ученикът вече е усвоил тънкостите на медитацията, тогава образно казано ученикът е сменял… „чиновете”. Другият „чин” представлява издялан кръг върху гола скала без облегалка за гърба. Това е новото място за практикуващия медитации и контролиращ вече силите в себе си. Днешните учени наричат тези древни „чинове” – „соларни кръгове”. Вижте на снимката такъв „чин” /Хлябово – Странджа/:"

Ами не можете да видите, защото г-н (Г) въобще не му е харесал този артефакт. Аз обаче го пазя и ще възстановя снимката… Ето тази е:
16.jpg
Р.Ч.

sum

Непрочетено мнение от sum » 27 мар 2015, 21:11

На следващата страница 6 има зверски изтрити пет снимки. Две от мнение на time и три мои.
Имате ли тези фотоси?...
Р.Ч.

Честит Българин

Непрочетено мнение от Честит Българин » 28 мар 2015, 09:18

sum Заглавие: Re: Мадарският конник
Публикувано на: Сря Фев 25, 2009 10:48 am

Браво, Миротворец!.. Толкова са ясни очите и носът, че чак слепец ще ги види…
Това не е Бастет. Преди две години имах взимане-даване с нея и знам коя е и какво е… По нататък ще обясня… Бастет е създадена през 13-12 в.пр.н.е.

…Прекрасно се виждат двете очи и носът. Когато увеличих снимката, различих и кръга. Ето какво се получи:

Прикачени файлове:
.JPG
Chovek_2.JPG [ 192.26 KiB | Прегледано 209 пъти ]

Моята хипотеза е, че този кръг представлява активно индивидуално Съзнание – Бхарад /атман/.
Колкото и да не ти се вярва.., това представляваме реално, когато сме без физически тела.
Не знам дали си спомняш, но в края на първата книга пиша за един мой учител, който ми помагаше през първите години. Ако се сещаш, формата, която тогава възприемах за него бе… светещ кръг /интелект/.
След време, когато разширих съзнанието си /ума/.., едва тогава възприех и пълния образ на учителя ми - ами Човек като всички нас.., който е живял преди време на земята, изчистил е самскарите си и така е получил своята свобода.
…Та нашите обусловени умове първоначално възприемат образа на свободния Човек /Бхарад/ като светещ кръг или светеща точка.

Лично за мен.., този кръг с очи, вперени в медитиращия, представлява т.нар. духовен учител, който следи за развитието на своя ученик!

Ч.Б.

sum

Непрочетено мнение от sum » 28 мар 2015, 11:28

Мерси, Ч.Б. ::hat::
Качвам снимката ти в темата. Аз възстанових по спомен нарисуваното от мен… Ето фотосите:
Chovek.jpg
Chovek_1.JPG
А сега към следващата изтрита снимка от стр.7. Отново е моя, ето текста:
…Вече разбирам на кого леко се е усмихнала и накъде е отправила взор Кибела… Тя гледа към Човека!
Животните от композицията /без лъва и змията/, също гледат към Човека!..
Цялото Мироздание и Сътворение.., целият океан на Съзнание.., Крешаците, с боговете в тях.., всичко това е заради еволюцията на Човека!..
…Добре, постигнали сме тази форма… и какво правим със себе си?!?
…Толкова пропуснати шансове…

Ако пазите тази снимка, знаете какво да правите.
Р.Ч.

Честит Българин

Непрочетено мнение от Честит Българин » 28 мар 2015, 12:34

Съжалявам!!! *no*

Моите копировки са от края на 2011 и началото на 2012.
Явно преди този период са бастисани някои от снимките!

Ч.Б.

sum

Непрочетено мнение от sum » 29 мар 2015, 12:30

Това е много интересно. Значи излиза, че първоначално г-н Г е трил едни снимки, а после, след време, като му е просветнало в картонажния цех за какво пиша и обяснявам, е започнал да трие други. Брех, брех… :lol: смятай колко време е отнело и какъв старателен подбор е било от страна на г-н Г, да отсява коя снимка да трие.

Мисля, че липсващата снимка беше нещо такова. Качвам я.
madarski_konnik(3).jpg
Сега към стр.9
Ето текста:
Ако някога отидете на Мадарския конник намерете това място от снимката.

Да го намерите, ама как да стане, като г-н Г я е изтрил?! :w00t:
Под изтритата снимка съм писал това:
Ще го намерите сравнително лесно. Когато сте срещу конника тръгнете надясно към пещерите. Мястото от снимката ще го познаете по изсечените стъпала, които водят нагоре. Качете се по стъпалата и тръгнете направо. Точно срещу вас ще видите храсталак, който закрива една много стара тайна… Отдръпнете клоните на храсталака и ще се изправите пред тази гледка:

Да я видите, но няма как да стане… :lol:
Ако пазите давайте тези снимки да ги възстановим.
Р.Ч.

Честит Българин

Непрочетено мнение от Честит Българин » 29 мар 2015, 14:27

Даваме, даваме!!!

sum Заглавие: Re: Мадарският конник
Публикувано на: Чет Мар 12, 2009 5:15 pm

Цитат:
…да разберем от чие "име" са написани. Трябва да разгледаме редовете един по един. Какво е скритото знание в тях?!

Според мен нека не задълбаваме в тези подробности…
Ще ви предложа друго.
Ако някога отидете на Мадарския конник намерете това място от снимката.
Прикачени файлове:
за очите.JPG
PDVD_006.BMP [ 1.19 MiB | Прегледано 2414 пъти ]

Ще го намерите сравнително лесно. Когато сте срещу конника тръгнете надясно към пещерите. Мястото от снимката ще го познаете по изсечените стъпала, които водят нагоре. Качете се по стъпалата и тръгнете направо. Точно срещу вас ще видите храсталак, който закрива една много стара тайна… Отдръпнете клоните на храсталака и ще се изправите пред тази гледка:
на Мад кон.JPG
СНИМКАТА Е ТАЗИ БЕЗ НАРИСУВАНОТО видях го във файловото изображение, но не може да се вземе от там.

Ето тази следваща черта е снимката при мен. Поддава се на някакво разтягане, но не ми се отдаде да я оправя.

Прикачени файлове:

PDVD_003.BMP [ 1.19 MiB | Прегледано 2411 пъти ]
Явно чертата в това си състояние не се вижда, но вече не е важна!
Какво мислите, че е това?

Е, за сега това от мен, напук на г-н Г!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ч.Б.

Отговори