Към съфорумците

mus
Регистриран: 25 фев 2014, 09:47

Re: Към съфорумците

Непрочетено мнение от mus » 12 ное 2014, 13:43

.
Последна промяна от mus на 12 ное 2014, 14:02, променено общо 1 път.

mus
Регистриран: 25 фев 2014, 09:47

Непрочетено мнение от mus » 12 ное 2014, 13:45

.

sunshine
Регистриран: 05 юни 2013, 18:44

Непрочетено мнение от sunshine » 12 ное 2014, 14:41

Sum, забрави за спането... :lol: :lol: :lol:
Кака :sunny:

sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Непрочетено мнение от sum » 13 ное 2014, 19:41

:D нали... колкото съм спал, спал.

Членовете се увеличават и така като гледам времето за спане свършва...
Р.Ч.

Честит Българин
Регистриран: 18 окт 2010, 19:04

Непрочетено мнение от Честит Българин » 13 ное 2014, 23:52

Сънейте,

Кой спал - спал...

В казармата само проспаното време не е загубено!

От сън спомени няма!

Спане и спанак едно и също ли е?

Нещо напоследък става все по трудно спането ми...

Ако някои спят, други мълчат, трети въобще си траят...
Честитихме унищожение на трети пласт на доста хора това лято. Сигурно не е моя работа, но предчувствам стерилизация, май така и трябва! Учениците от четвърти клас нямат работа в първи клас! Прав ли съм? Има го в древната история с премъдрите...
Е добре! Ако графикът е готов - някой да ни светне!

ЧБ

sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Непрочетено мнение от sum » 14 ное 2014, 22:27

Честит Българин написа:Е добре! Ако графикът е готов - някой да ни светне!
Не съм готов с графика. Имам още доста работа с хората. Когато се запозная с всички и съм наясно с проблемите им относно практиките и прочее, тогава ще започна с графика. Иначе не става. :D

(Винаги си добре дошъл в офиса, за да си споделим това онова... :sunny: )
Р.Ч.

Честит Българин

Непрочетено мнение от Честит Българин » 15 ное 2014, 09:16

( Сърдечно благодаря за повторната покана. Разбирам ситуацията в момента - не стига времето! Работата по отстраняване на последствията от "лятното цунами" е огромна! Разбира се, че ще се възползвам при първа възможност!
Успех!!! и :[)]I: ::up:: ::yes:: ::yes:: ::yes:: ::yes:: ::yes:: ::yes:: ::yes:: ::yes:: ::yes::

ЧБ)

alex
Регистриран: 02 май 2011, 22:02

Непрочетено мнение от alex » 16 ное 2014, 17:46

Здравейте!

Към устава не намерих дали ще се извършват/подпомагат научни изследвания.
Според мен това ще допринесе значително към целите на Сдружението. И по конкретно към 2. и 5. от целите.
Целите на Сдружението са:

1. Да обединява хората, имащи интерес към популяризиране на ползите, начините и средствата за постигане личностно развитие на човек.
2. Изграждане на позитивна нагласа сред българското общество към развитието на личността, както и утвърждаването на нейното място в битието.
3. Развитие на глобални партньорства с правителствени, неправителствени и международни организации и институции, имащи за цел подпомагане изграждането на демократично гражданско общество, зачитащо върховенството на закона и предоставящо равни права, възможност за развитие и възможност за пълноценен и достоен живот на всички членове на обществото независимо от техния пол, тяхната религиозна, политическа, расова или етническа принадлежност, без дискриминация.
4. Да подпомага връзките с други неправителствени организации от страната и чужбина; да организира и провежда дискусии, семинари, обучения, курсове, позволяващи участие на всички групи и общности, свързани с популяризирането на ползите, начините и средствата за постигане на целите, описани в т.1.
5. Да работи за изграждане и утвърждаване на обществено мнение и нагласи в обществото за приемане на идеи, концепции и теории, свързани с личността.
6. Да насърчава информационния обмен по проблеми, свързани с личностното развитие, чрез създаването и поддържането на Интернет страница, както и чрез другите видове масова комуникация.
7. За изпълнението на своите цели Сдружението може да открива клонове, клубове, центрове и други организационни структури в страната и в чужбина.
8. Участие и при възможност подпомагане участието на своите членове в международни симпозиуми, семинари, поддържа активни връзки с чуждестранни организации или използва други форми на обмен на знания.
9. Да провежда тренинги, курсове, семинари с психологическа насоченост, психологически консултации и психотерапия.

Честит Българин

Непрочетено мнение от Честит Българин » 16 ное 2014, 18:34

Здравей,Алекс,

Спя с професор/ка/.
До гуша ми е дошло от научност.
Независимо от различността спрямо разни историци, обяснители на необясними неща, фалшиви Айнщайнови идр. и др. теории, които някои си мислят, че ги обясняват и само бръмчат като мухи на ... /не мед във случая/, заявявам своето мнение - не е необходимо да подхожда Sum или който да е научно към проблематиката на ТИ СИ ТОВА, защото ни е къс вътъкът, ако ме схващаш! Ние може да се опитваме да прозрем нещата научно, но това ще е истинско само ако сме извън и погледът към тях е от страни, а не отвътре към вътре.
Ако така погледнеш на нашите неща, ще разбереш излишността на научност към проблематиката на ТСТ! Хилядолетия всякакви велики фиолософи се опитват да ОБЯСНЯТ нещата. И да не би да са успели? - Донякъде само.Обозримото от вътре.
Сега имаме шанса да пием от извора! Пий до насита!!!!!!!!!!!!!!!!

С най-добри чувства от жадния Ч.Б.

alex
Регистриран: 02 май 2011, 22:02

Непрочетено мнение от alex » 16 ное 2014, 19:14

Джокам си не се притеснявай : )))
---
Въпроса е да се разчупят стереотипите. Например описването на това какво става с тялото при издигане на кундалини докато Ума направлява процеса - изстиване на тялото. Нищо не пречи да се документира чрез термокамера...
---
Всеобщо мнение ли е че няма нужда от научни изследвания?

Поздрави!

Отговори