Към съфорумците

Dimitar
Регистриран: 24 дек 2008, 01:59

Re: Към съфорумците

Непрочетено мнение от Dimitar » 26 окт 2014, 15:05

До колкото разбирам срещите ще се организират на първо време в Ямбол. Предвиждат ли се онлайн конференции за тези които нямат възможност да присъстват лично на тези срещи?

doiliv@abv.bg
Регистриран: 28 апр 2010, 13:04

Непрочетено мнение от doiliv@abv.bg » 26 окт 2014, 15:13

Поздравления, :[)]I: :[)]I: !
Очаквам заявлението!
Ер.

koan
Регистриран: 07 ное 2013, 10:29

Непрочетено мнение от koan » 26 окт 2014, 17:53

Алелуя!
Аз ли се развълнувах та ми се разтупа сърцето или самскарите "напълниха" гащите и взеха да се гърчат? Сдружението е страхотна идея, тъй че бройте ме и мен! Чакам заявлението!

Относно сектите мисля, че колкото и да са добри едни намерения, винаги ще се намерят хора които да искат да ги опорочат. И в този форум е имало хора, сменящи никове и пишещи глупости. така че не се съмнявам, че все ще се намери някоя гад, която да иска да опорочи всичко. А нима Сободата не е заплаха за всяка религиозна структура имаща за цел чрез неведението да черпи пари и енергия? А нима ТЕ нямат слуги и на земята?

Благодаря на sum още веднъж за добрата новина!

Поздрави на всички!

JOE
Регистриран: 04 авг 2014, 22:54

Непрочетено мнение от JOE » 26 окт 2014, 19:37

Много се радвам! Логичното най после се случи. Тунелите,с помоща на SUM ще бьдат затворени.
SUM,не можеш да си представиш каква опора е това за хората,които практикуват сериозно.
Всичко като че ли приема един по завьршен вид.Благодаря ти че си предприел тази стьпка и тази
отговорност!

sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Непрочетено мнение от sum » 26 окт 2014, 21:43

Dimitar:
Предвиждат ли се онлайн конференции за тези които нямат възможност да присъстват лично на тези срещи?

Здрасти, Митак. Да ти кажа не съм мислил по този въпрос. Знаеш, че при разговор извличам най-важното и се старая да бъда максимално полезен на човека срещу мен. За това ми е трудно да преценя дали е уместно да се правят онлайн конференции… нека оставим този въпрос отворен.
Koan:
така че не се съмнявам, че все ще се намери някоя гад, която да иска да опорочи всичко.
Оо, разбира се. Такива винаги ще ги има. Знам за едни, които няколко години използваха Знанието и името ми. След като ги настъпих по мазола и им се развали бизнеса, се отрекоха… дори ги имам на запис как говорят за мен, че съм бил направил секта. Веселяци… *hihi*
„А нима Свободата не е заплаха за всяка религиозна структура имаща за цел чрез неведението да черпи пари и енергия? А нима ТЕ нямат слуги и на земята?”
Не само слуги… цели поколения си имат. И това, знаеш, не е от вчера.
JOE:
SUM,не можеш да си представиш каква опора е това за хората,които практикуват сериозно.
НПО-то е за сериозни хора. Но все пак да уточня, че сериозни не означава намръщени. Аз си падам по веселия тон… обичам да се забавлявам.
„Благодаря ти че си предприел тази стьпка и тази отговорност!”
За истинските, истинското.
Поздрави! ::hat::
Р.Ч.

novex
Регистриран: 10 авг 2009, 21:54

Непрочетено мнение от novex » 26 окт 2014, 23:13

Официална страница на Неправителствена организация (НПО) „ТИ СИ ТОВА” във Фейсбук:
https://www.facebook.com/groups/tisitova/
Прикачени файлове
grupa.jpg
Таньо ||| Преживяванията разкриват действителността |||

Astronomer
Регистриран: 04 фев 2010, 09:40

Непрочетено мнение от Astronomer » 27 окт 2014, 15:31

Аз съм с двете ръце за участие в лични срещи, където да се обяснява Знанието и Познанието и да се дават напътствия и насоки при практикуването и ако трябва да се дават практически занятия с Разбиране.
Стенли

sum

Непрочетено мнение от sum » 04 ное 2014, 20:07

Здравейте.
Получих няколко писма на лични от съфорумци, питащи ме идентични въпроси относно НПО-то. Реших да отговоря тук във форума, за да не се налага да пиша на всеки поотделно. Ще се въздържа от коментар относно това „Какви ще бъдат бъдещите промени на съзнанието в Космичен аспект?”. Просто още не му е времето за това… Промените в Космичен аспект няма да повлияят на практиките за чистене на самскари. Така че не се притеснявайте и напролет спокойно си работете в тази посока.
Относно въпроса дали хората, които не са членове на НПО-то могат да разчитат на помощ от мен… отговорът винаги е бил и ще бъде един – Разбира се, че да.
Хората, които не са членове или дарители на НПО-то когато мога ще ги посрещам при мен. Не виждам проблем да продължавам да казвам и показвам… Досега никога не съм отказвал срещи с хора. Само ще помоля предварително да си уговаряме срещите, за да не се получават застъпвания.
В офиса ми има една кутия за дарения, в която всеки може след срещата ни да прилага свободната си воля и да оставя в нея такава сума, каквато сам прецени. След това в определен ден кутията се отваря пред членовете на УС и се прави протокол на парите в нея. После секретарят внася парите в сметката на Сдружението. Това е.
Р.Ч.

herma
Регистриран: 19 ное 2009, 00:14

Непрочетено мнение от herma » 05 ное 2014, 01:25

Една от причините да не се включа засега в Сдружението са ангажименти, които не ми позволяват да пътувам. Затова, sum, ако е възможно би ли обяснил срещите, които ще се провеждат при теб, по някакъв график ли ще бъдат (с фиксирана дата) или както дойде? На тези срещи по предварително зададени теми ли ще се работи?
Ако има хора от гр.Шумен, които са членове НПО-то или плануват да станат, моля, пишете ми на ЛС , за да можем евентуално да се организираме с транспорт, а и да се запознаем.

sum

Непрочетено мнение от sum » 06 ное 2014, 09:05

След като се запозная с всички членове ще направим списък кой докъде е стигнал по пътя на 9-те стъпки. След като направим това ще направя график (вече почти съм го завършил) коя група кога да идва веднъж в месеца, за да следя за личностното развитие откъм практическата страна. На тези срещи ще има и много теория… дори сме дебатирали с УС да провеждаме и своего рода психологически консултации, чрез които да помогнем на практикуващите да погледнат върху себе си под друг ъгъл. Което от своя страна ще доведе до разбиране дълбочината на самскарните проблеми и тяхното проявление в нашия свят и прочее и прочее.
Иначе на тези срещи ще се стараем да работим по конкретни теми… но това не означава, че ако членовете искат да им обясня нещо, различно от системата човек и самскаричното битие, няма да го направя. Напротив, при такива срещи думата дума отваря и обикновено все става така, че яко задълбаваме…
Отделно от работата с групите ще имам и индивидуални срещи с членовете… по предварителни уговорки.
Отделно от това ще правя баланс върху полевите структури на членовете…
Отделно от това ще има имам срещи с хора, свързани с тяхното духовно израстване, които не са членове на НПО-то…
Отделно от това ще имам работа с хора, които от глупост имат създадени тунели, свързани с тотален контрол…
Отделно от това ще помагам на хората по здравословни и емоционални проблеми…
Като остане време ще спя… :lol:
Р.Ч.

Отговори