Карта на всичко свързано с Бал и Кибела

novex
Регистриран: 10 авг 2009, 21:54

Карта на всичко свързано с Бал и Кибела

Непрочетено мнение от novex » 17 яну 2017, 09:38

Здравейте,
преди няколко дена ми хрумна една интересна идея-проект. Идеята е следната:
Карта на всички артефакти, неолитни храмове, светилища, селища, съкровища, бичи глави, ипсилони, свастики, монети и всичко свързано с Бал и Кибела, открити по нашите земи и древните земи обитавани от траките/мала азия, Ирак, Египет, Крит и други. Общо взето всичко за което сме говорили от форума, през годините, събрано в една карта.
За сега, картата не мисля да включва мегалитни съоражения!

Пиша ви защото, мисля, че за да стане за картата по-пълна и изчерпателна, е необходима помощта и на други желаещи да се включат.
Картата може да се види на този адрес: https://www.google.com/maps/d/viewer?mi ... 000014&z=4
Досега картата, вкючва към 50-60 места свързани с Бал и Кибела, няколко древни тракийски града и , както и всичко, което открих по форума.
Това, което липсва на първо четене на карта е:
артефакти свързани с траките-етруски, край земите на Италия, Пенинският п-ов, Днешна гърция, както край Украйна.
-7те мегалитни градата на Атлантите? За сега имам тези градове на Бал в Мала Азия - Балбек и Палмира, този от гр. Петра, Египет. Другите 4 още не знам къде се намират или дали въобще сме говорили за тях, и са известни.

Всеки, който се иска да се включи, моля да остави отговор към тази тема, с линк темата от която е взел артефакта, както и линк към мястото https://www.google.bg/maps/, към адреса, където е открит/съхраняван/ артефакта, изображението, храма свързани с Бал и Кибела. Аз ще ги добавям към вече добавените към картата. Ако не ви се занимава да търсите, къде се намира артефакта, просто оставайте местата/артефактите за които мислите , че трябва да се включат в картата, аз ще ги издирват из форума и картата.
Картата е разделена за сега на два слоя -
-тракийски градове,
-всичко друго
Но, ако стане по-голяма, всеки артефакт, може да си има отделен слой към нея.
Поздрави!
Прикачени файлове
STELA.jpg
Някой да знае къде е открита тази каменна стела?
Таньо ||| Преживяванията разкриват действителността |||

riderman
Регистриран: 01 дек 2010, 21:17

Re: Карта на всичко свързано с Бал и Кибела

Непрочетено мнение от riderman » 17 яну 2017, 15:01

Браво,Таньо :[)]I:
Много добре се е получило за сега ::hat::
Поздрави!!!

Отговори