Благодарности към sum

за Познанието... Продължение на двете теми от форума на Спиралата.
Sisna
Регистриран: 24 авг 2012, 18:57

Благодарности към sum

Непрочетено мнение от Sisna » 20 дек 2013, 20:02

За кой ли път вече незнам имах възможността да разчитам на Sum в труден момент. Думите винаги бледнеят пред това което той прави за нас. За това просто ще кажа:

SUM БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ПОМОЩТА КОЯТО МИ ОКАЗА !!! ::hat:: Слагам си не една, а пет обици.
Последна промяна от Sisna на 23 май 2014, 17:27, променено общо 2 пъти.

sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Re: Благодарности към sum

Непрочетено мнение от sum » 21 дек 2013, 11:55

:D Еее ми... :D
Поздрави! ::hat::
Р.Ч.

sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Непрочетено мнение от sum » 23 дек 2013, 15:25

:D
Поздрави! ::hat::
Р.Ч.

sunshine
Регистриран: 05 юни 2013, 18:44

Непрочетено мнение от sunshine » 23 дек 2013, 22:58

БЛАГОДАРЯ НА РУМЕН ЗА ОГРОМНОТО МУ СЪРЦЕ И ЗА ВСИЧКО,КОЕТО НЕ СПИРА ДА ПРАВИ ЗА МЕН ПРЕЗ ГОДИНИТЕ ::hat:: ::hat:: ::hat::
Кака :sunny:

Свободния Дух
Регистриран: 17 дек 2008, 00:59

Непрочетено мнение от Свободния Дух » 24 дек 2013, 10:05

Kolumb написа:Миналата година ми излекува един 8 годишен костен проблем.
Би ли споделил малко повече подробности за естеството на проблема и хода на премахването му. :D
Днес съм Тук, а утре Там - ex, че скитник съм голям.

Kolumb
Регистриран: 21 дек 2013, 13:42

Непрочетено мнение от Kolumb » 24 дек 2013, 11:05

Здравейте. Въпреки че от няколко години чета всичко във форума реших да се регистрирам сега само за да изкажа огромната си благодарност към Румен. Миналата година ми излекува един 8 годишен костен проблем. Лекарите бяха дигнали ръце и се бяха отказали. Но не и Румен. След третото си правене на това каквото си прави изведнъж се оправих. До сега нямам никакви проблеми. Благодарноста е най малкото което мога да направя за sum. Да си жив и здрав!

Kolumb

Непрочетено мнение от Kolumb » 24 дек 2013, 11:07

(Извинявам се но се обърках и пуснах старото си мнение. Не знам как мога да го изтрия.)
- и аз се обърках и изтрих първото ти мнение. Ще оставим това от предния ти пост. Admin
--------------------------

Моята беше голяма сага. Имах поражение на ставите (артрит) което с годините се задълбочи. Няма лек срещу това и болката е много силна. Едвам се движех. Един колега ми каза за Румен и аз от няма накъде реших да пробвам. Обадих му се и така. Ходих при него през две седмици. Лягах и той ме приспиваше. Как го прави това не знам. След това ме събуждаше и като се раздвижвах установявах че болките намаляваха. След третото ходене болките нацяло изчезнаха. Сега съм много добре. Това е.

Light

Непрочетено мнение от Light » 24 дек 2013, 12:57

Здравей, Kolumb! Благодаря, че си се решил да пишеш. Мисля, че това, което споделяш, може да бъде полезно на много хора.
Проблемът очевидно е бил много сериозен. А колко време отне като цяло лечението и възстановяването с метода, който използва Румен?

Ще ми е интересно да разбера как точно става приспиването.

Kolumb

Непрочетено мнение от Kolumb » 24 дек 2013, 16:46

Мене ме оправи за месец и половина. Три пъти ходих през две седмици. За приспиването не мога да кажа нищо. Лягах си с дрехите и по някое време заспивах. Той само стоеше до мен и друго не знам. След това ме събуждаше. Какво прави и как го прави аз не мога да кажа. Но резултатите са налице. Жив съм и здрав съм. За това се регистрирах за да му благодаря.

riderman
Регистриран: 01 дек 2010, 21:17

Непрочетено мнение от riderman » 24 дек 2013, 18:04

SUM :sunny: :sunny: :sunny:
:sunny: :sunny: :sunny: БЛАГОДАРЯ!!! :sunny: :sunny: :sunny:
::hat:: ::tan:: :sunny:

Отговори