ТИ СИ ТОВА ◦◦◦ Tat Tvam Asi ◦◦◦ Thou Art That

Форум за Познанието
Дата и час: Нед Дек 17, 2017 10:28 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Благодарности към sum
Ново мнениеПубликувано на: Вто Дек 24, 2013 10:59 pm 

Благодаря, riderman. :D
Поздрави! ::hat::

Искам да обърна внимание, че когато помагам за здравословен проблем не е задължително да приспивам всеки човек. Това го правя само когато човекът ми пречи с мислите си, защото първо ме разсейва и второ е ненужен разход на енергия. Преди години открих начин как да приспивам такива хора, за да мога по-лесно да им помагам. Но бързам да уточня, че това приспиване не е хипноза. Аз не хипнотизирам хората… :) Просто ги „завивам” в лоното на съня и резултатът е, че така умът се успокоява и мислите престават да бъдат активни.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Вто Дек 24, 2013 11:40 pm 
Sum, ще споделиш ли какъв е начинът? Може ли всеки да прави това?

Върнете се в началото

Ново мнениеПубликувано на: Сря Дек 25, 2013 11:45 am 

Не знам, Light. Това споделяне би било интересно за хора, които решат да лекуват чрез съзнанието и обезателно от позицията на Атман.
Цитат:
Може ли всеки да прави това?

Да, няма проблем.
Но това пак повтарям е добре да се практикува само от Бхаради и то от тези, които се интересуват от лечение на човешкия организъм.
Иначе не е кой знае какво… за да приспа човек използвам звукова форма. Звукът е вибрация и след като я насоча към ума същата го успокоява и после го потапя в съня. И ако не го правя това от позицията на Атман най много и аз да заспя с човека… *hihi*
И к‘во прайм?! Ще се наспиме и кой откъде е дошъл. :D

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Дек 25, 2013 12:30 pm 

Преди врме, когато прочетох книгите, благодарността към автора беше изпълнила цялото ми същество. Тя преливаше от мен и нямаше как да му я предам. Имаше някакъв е-мейл оставен в книгата на който написах:“ Благодаря!“, но получих недоставена поща. Неизказаната благодарност ме накара да осъзная, колко малка и слаба е тази дума, а благодарнстта, която продължаваше да расте в мен излизаше извън пределите на видимото за мен тогава. Сега е същото...отново думите са слаби, въпреки, че вече имам възможност да ги изкажа и го правя... но онова, което е като усещане, извън пределите на изказването е много по силно и голямо от благодарности!
Sum, благодаря ти, че ми показа пътя към дома, благодарение на теб се завърнах отново! Само аз си знам колко дълго съм го помнила и търсила.
„Благодаря“ не носи онова всичко, за което искам да ти благодаря, но ти знаеш и го усещаш! ::hat::
Поздрави!

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Дек 25, 2013 3:30 pm 

Благодаря ти, Viki! :D :D

За Истинските, Истинското... ::up::

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Дек 25, 2013 8:12 pm 

Благодарско sum! :sunny:
Преди пет години имах здравословен проблем, централното зрение на едното ми око беше паднало на 20 процента, като процеса се развиваше и отиваше и към другото око, лекарите ми казаха, че процеса е необратим. Тогава се свързах с Румен и той ми показа как да активирам енергийните канали в тялото си, а също така и точките в ходилата на краката, които трябва да се масажират, за да се освободи енергията към очите ми. Успях да спра процеса, носех очила, за които забравих.
Сега съм добре и се оправям без лекарства и очила. :D
И аз като Viki мисля, че сама по себе си благодарността не е достатъчна, но ти разбираш!

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Дек 25, 2013 9:51 pm 

:D Еееее ми... :D
Поздрави!!! ::hat::

Още малко остана, bin.
На финала си. ::up::
Търпение.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Дек 25, 2013 10:30 pm 

Благодарности и от мен Румба!
Многократно съм се нуждаел и получавал твоята безценна помощ ...Жив и здрав бъди и продължавай все така да ни подкрепяш и помагаш :sunny:

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Дек 25, 2013 11:15 pm 

Благодаря ти sum, за помощта, която ми оказваш многократно на всяко ниво. Благодаря за знанието, което даваш, за помощта по пътя на познанието. Благодаря ти и като човек.

Това е човекът, който ми е помагал за здравословни проблеми, с които традиционната медицина е била неспособна да се справи. Помагал е на мен и на семейството ми не веднъж. Отделял е време всеки път, когато е нужно.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Дек 26, 2013 2:17 am 

Sum,

За тези които сме все още в началото на чистенето на самскарите, сега през зимния период може ли да медитираме с цел лекуване на дадена болест (или поне стопиране на нейното развитие)? Има ли нещо специфично като медитация или е като при чистенето на самскарите но сега се обръщаме кам Бал да ни излекува засегнатия орган?

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]