"Ти си това III"

за Познанието... Продължение на двете теми от форума на Спиралата.

Dani
Регистриран: 20 апр 2011, 23:08

Re: "Ти си това III"

Непрочетено мнение от Dani » 26 мар 2013, 23:27

Прекрасно!!! :sunny: ::hat::
ДаниАН

GOESTOINFINITY
Регистриран: 09 ное 2009, 18:37

Непрочетено мнение от GOESTOINFINITY » 27 мар 2013, 00:19

Още веднъж поздравления! Книгата е написана на много достъпен език и всичко е обяснено максимално просто, за да може да се приложи на практика. Отсети са важните неща. ::hat:: :[)]I:

Препоръчвам!

Philip
Регистриран: 30 сеп 2011, 15:47
Контакти:

Непрочетено мнение от Philip » 29 мар 2013, 10:01

Н У Ж Н А Т А ~ ~ ~ К Н И Г А
::okey:: ::yes:: ::tan:: :girl_witch:
А за древните истински думи - определения - ::tan:: :inlove: :sunny:
...И още има, ... но след като я прочетат повече хора :sunny: :rofl:
::tan::
Човек е това, което си позволи да бъде : )

alex
Регистриран: 02 май 2011, 22:02

Непрочетено мнение от alex » 29 мар 2013, 10:48

Още съм на средата но и аз съм на мнение че наистина е нужната книга! Думите са слаби ...

росмари
Регистриран: 28 фев 2011, 17:06

Непрочетено мнение от росмари » 29 мар 2013, 15:32

SUM,
Благодаря! :sunny:
Последна промяна от росмари на 12 мар 2016, 10:51, променено общо 1 път.

sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Непрочетено мнение от sum » 30 мар 2013, 16:52

Alex:
„Ако се гледат едрите точици над "основата" като числа се получава това 6/42/6 - 666?“
Еха 666… значи излиза че в книгата пиша за дяволски работи. :) Хайде бе ;)]
Не съм броил точките и за мен същите като числова стойност нямат никакъв смисъл. Друго е важно в този знак но едва ли някой някога ще разбере. Както и да е…

~~~~~~~~~~~~~
Gydel:
Ще има ли "онлайн издание"?
Здрасти, gydel.
Третата книга няма да я публикувам в интернет, защото ми предложиха да закупят правата й.
Нямам представа как ще се развият нещата… възможно е нищо да не стане.

~~~~~~~~~~~~

Понеже в ямболската книжарница взе да става доста горещо откъм поръчки реших да пратя втората и третата книга при едни приятели от Бургас, които от години вървят „По пътя на Познанието“. Наскоро създадоха холистичен център и хората от Бургас и региона може да си вземат книгите от там.
Ето малко повече информация за тях:
http://www.facebook.com/poznanieto

А това е линк към малка част от курсовете, които провеждат:
http://www.facebook.com/poznanieto/events

Адресът е:
Бургас 8000, ул. "Марагидик" №14, ет.2
Телефон: 0889 901 660; 0899 022 521
Електронна поща - info@spirittours.eu ; skype: poznanieto.com
Уеб сайт - http://www.Poznanieto.com
http://www.SpiritTours.eu
Р.Ч.

Astronomer
Регистриран: 04 фев 2010, 09:40

Непрочетено мнение от Astronomer » 30 мар 2013, 18:15

Alex не знам защо поставяш изобщо въпрос за 666. Това може например да го напишеш в други форуми, там се обсъждат подобни работи (в което няма лошо). Както знаеш човек вижда това, което му се „иска”, т.е. което го дърпа отвътре. За Румен мога да кажа, че е толкова надалеч от тези неща, че... даже не може да се намери сравнение. За Румен мога да кажа, че само се възхищавам и изпитвам огромен респект към този Човек, поради простата причина, че той създава света около и във себе си, той споделя преживяванията си и знанието, до което е достигнал, за което само поздравления. Защо? Защото поне аз, от както има писана история от няколко хиляди години не съм виждал и чувал да се споделят подобни неща, които Румен споделя. И тези неща, които той казва не можеш да ги намериш никъде и не може да ти ги каже никой в човешка форма, поне аз не знам на тази Земя да има друг човек. На друго място може и да има. Въпросът е, че и сам по неговия пример можеш да достигнеш до фундаментални отговори и да си съзидател и творец. Но както се казва живота просто трябва да се живее. Пък и всичко в този форум, колкото и да е ценно, ако няма кой да го прочете и разбере е безпредметно. Моите поздравления и уважения за Румен, който все пак спомена, че има други по-важни задачи в тази си инкарнация, а това във форума е просто така... Успех на всички!
Стенли

time
Регистриран: 22 дек 2008, 19:48

Непрочетено мнение от time » 30 мар 2013, 20:03

Поздравления за книгата, sum!!! ::yes::
:D

alex
Регистриран: 02 май 2011, 22:02

Непрочетено мнение от alex » 30 мар 2013, 22:24

Astronomer, не ме разбирай погрешно, всичко което си казал важи и за мен. Това че съм изкарал числовата стойност на корицата според мен не престъпление. Още повече все някой щеше да забележи и ще почне да разтяга локуми в тая насока ...

Стори ми се че щом точките са точно 100 ... което едва ли е случайно, вероятно разликата в големината на точките също няма да е случайна ...

2 ; 4 ; 6,14,20 ; 16 (3,3,3,3)
Между тях има толкова сложна аритметична връзка. Че чак ми се струва да е невъзможно ...
Щом според Румен нямат смисъл, значи може и да нямат.(винаги оставям възможност за развитие не се обиждай)
sum написа:Еха 666… значи излиза че в книгата пиша за дяволски работи. :) Хайде бе ;)]
Е ако видим от кой се пръква "666" ще разберем защо е тъй ... От друга страна как са наричали Бога с рога Бал преди време? ;)]
Една религия проядена от троянски коне какво ли не прави с боговете ...

Както и да е, имаш Уважението и Благодарноста ми!
Щом продължавам да кретам по утъпкания път(въпреки многобройните съмнения), значи дълбоко в мен виждам че е правилен :)
Едва ли някой някога може да ти се отблагодари за това което правиш, вероятно това за теб не е важно, но ... както казах каквото и да кажа ще е слабо нещо :)

Поздрави и успех на всички ;)

Отговори