"Ти си това III"

за Познанието... Продължение на двете теми от форума на Спиралата.
time
Регистриран: 22 дек 2008, 19:48

Re: "Ти си това III"

Непрочетено мнение от time » 26 апр 2014, 14:07

Sum, поздравления за книгата, много е хубава!!! :) И благодарности на всички, допринесли за това да я има! От там нататък нека всеки вземе полезното за себе си...

novex
Регистриран: 10 авг 2009, 21:54

Непрочетено мнение от novex » 29 апр 2014, 11:02

Благодаря ти sum за книгите!! Книгата е много красива!
Поздрави на всички и хубав ден! :sunny:
Таньо ||| Преживяванията разкриват действителността |||

men
Регистриран: 21 дек 2008, 12:38

Непрочетено мнение от men » 05 май 2014, 12:22

Град Пловдив, книжарници "Хермес"...
Photo-0798.jpg
:[)]I:

sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Непрочетено мнение от sum » 13 авг 2014, 09:26

Здравейте. Снощи един авер ми е изпратил линк към сайта на книжарница „Хеликон” (който е разпространител на трилогията „Ти си Това”) и имат в сайта си рекламна брошура за нея. Авера ми писа да прочета последните мнения, защото хората пишели, че книгата не била налична в книжарница „Хеликон” в Сливен и в Бургас.
http://www.helikon.bg/books/268/-Ти-си- ... ment-55781

Молбата ми е ако имате време и ако разбира се във вашия град има книжарница на „Хеликон” просто да проверите дали книгата „Ти си Това” е налична. И другото – ако е налична колко бройки в момента има в книжарницата. Тоест ако решите да си закупите три книги има ли ги или ще трябва да си ги поръчате.
Благодаря.
Р.Ч.

bin
Регистриран: 04 сеп 2009, 14:55

Непрочетено мнение от bin » 13 авг 2014, 11:30

В Добрич когато съм купувал книгата за мен и мои близки се оказа, че поддържат в наличност по една бройка. Ако е свършила се поръчва и идва на другия ден.
Поздрави!

Light

Непрочетено мнение от Light » 13 авг 2014, 13:09

Здравейте!

Книгата в Бургас я има винаги в наличност в Холистичен Център ПО ПЪТЯ НА ПОЗНАНИЕТО, на ул. Марагидик 14, ет. 2. Тел: 0889 901 660 или 0899 022 521, e-mail: poznanieto@gmail.com

Поддържаме поне по 5 бройки. Всички, които се интересуват, са добре дошли при нас. :)

Ordos_BG
Регистриран: 22 авг 2009, 09:38

Непрочетено мнение от Ordos_BG » 13 авг 2014, 14:22

И в Пловдив е така, една в наличност. Провериха в система и ми казаха, че в Бургас са три, а в Сливен е една, но ги има на склад....
бикът от Пловдивските тепета

Viki

Непрочетено мнение от Viki » 13 авг 2014, 15:43

Супер! Значи реагират на сигналите от читателите :) Заредили са книгата в Хеликон- Бургас.

sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Непрочетено мнение от sum » 13 авг 2014, 23:36

Явно става въпрос за някаква фирменна политика. Днеска я има, утре я няма... тяхна си работа.
Р.Ч.

Viki

Непрочетено мнение от Viki » 14 авг 2014, 08:40

Може би не искат да затварят пари в много екземпляри и поддържат по една бройка. Ако е имало запитване, поръчват я...ако не- забравят я.
Мисля, че от издателството могат да им напомнят, нали все пак целта на "КибеЛа" е да се продаде тази книга :D
Пък и всички ние може да напомняме на книжарницата да си я зареждат. Всеки един от този форум знае, че книгата е важна за търсещите.
Спомням си преди, когато още търсих пътя :rofl: когато се разочаровах от поредния гуру, семинар или учение...влизах в Хеликон и си избирах нова книга с надеждата да прочета нещо ново, различно...и най- вече да усетя истинността на написаното. Ако сега бях още онази изгубена и търсеща душа и вляза в Хеликон със същата мисия, със сигурност щях да грабна Ти си Това :rofl: и щях да стъпя на пътя. Сигурна съм, че има много такива...защото толкова много пъти съм виждала отчаяни хора да разлистват книгите в Хеликон и да търсят НЕЩО. Ако я има книгата ще помогнем на още една изгубена душа да си дойде у дома.

Отговори