ТЕ

за Познанието... Продължение на двете теми от форума на Спиралата.
Честит Българин
Регистриран: 18 окт 2010, 19:04

Re: ТЕ

Непрочетено мнение от Честит Българин » 08 сеп 2015, 22:05

Петънцето е твърде бяло. Почти еднаква големина има и формата леко се изменя с изместването на обектива спрямо крилото на самолета. С изключение на първата снимка, има едно леко разтягане перпендикулярно на овала на самолетното стъкло, много характерно за отраженията от вдлъбнато огледало. Моето мнение е, че това е отблясък от елемент в кабината към стъклото и от там е влязъл в обектива. Посоката на слънчевия лъч е някъде от ляво, според сенките от релефа, и допускам, че отразяващата повърхност е зад снимащия отляво. Разгледах петната силно увеличени и не забелязвам характерни вътрешни кръгове и център като на съзнания. Не мисля, че греша. Сигурно ще има и различни мнения. Така виждам аз нещата! Все пак съм си полетял доста часове и в различни машини и в нито една няма изцяло равно "стъкло". Винаги е на лице някакъв овал или свивка, която дава някаква светлинна игра!

Ч.Б.

sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Непрочетено мнение от sum » 09 сеп 2015, 20:29

Според мен това си е съзнание, което е уловила с фотоапарата си, Daisy123 Но може и да греша... ::thinking::
Р.Ч.

Daisy123
Регистриран: 22 юли 2014, 13:21

Непрочетено мнение от Daisy123 » 10 сеп 2015, 22:37

Благодаря ти Sum, и аз мисля, че може да съм уловила съзнания. Отблясъците от кабината на самолета се появяваха, когато летяхме в друга посока, спрямо слънцето. Помествам снимки с отблясъци по кабината, за да се види как изглеждат те.
В посоката, в която са снимани преди поместените снимки, няма отблясъци - нито по кабината, нито от лещите, слънцето там е отстрани. Значи уловеното от апарата светло кръгче може да е ТЕ.
Прикачени файлове
DSCF8794.JPG
DSCF8790.JPG
DSCF8750.JPG

Честит Българин

Непрочетено мнение от Честит Българин » 14 сеп 2015, 15:43

Може би и двамата да сте прави, но в горното ми размишление съм пропуснал да спомена, че пиша за светлинен рикошет. Това не е еднократно отражение както на последните снимки. Все пак това е само мое мнение. :neznam:

Ч.Б.

koan
Регистриран: 07 ное 2013, 10:29

Непрочетено мнение от koan » 01 окт 2015, 09:20

Здрасти на всички! :sunny:
От два три дена се каня да пиша, но изчаквах да ми се избистрят нещата от една нощна случка, за да мога да я осмисля и споделя. Снощи една капка преля чашата и сякаш нещата, въпреки че ще ви изглеждат доста объркани, за мен се подредиха.
Точно в деня когато се бе изцъклила голямата луна, сънувам че се срещам с Румен и като се разделяме се прегръщаме. Усетих сърцето му как бие и ми стана хубаво до момента в който този ритъм се превърна в една несвойствена за сърцебиенето вибрация, което ме накара незабавно да се отдръпна. Както казах по-горе, нуждаех се от време да премисля нещата, та по едно време ми светна, че именно в темата за ТЕ, Румен изрично беше казал някъде, че не се явява на никой. Чак тогава пъзела се нареди и загрях, че са се опитали да ми вкарат някаква програма - въпросната вибрация /наблюдавам се и чистя, дано не са успели/.
От описаната случка ме провокира да се замисля върху естеството и начините на хакване и установих, че всъщност от пролетта до днес, върху мен, чрез близките ми бе оказан огромен натиск, да прекратя не само практиките, но и въобще контактите със знанието. Ако си представите, че сте концентрирана енергия насочена в определена посока-знанието, по един или друг начин хакването отнема малко по-малко от тази енергия, разсейва я или я забива в грешна посока.
Капката, която споменах по-горе, е пак вид хакване чрез близките, на които ТЕ са намерили слабите места и страховете, но бе толкова възмутително малоумна, но не и безобидна за човека който я преживява – не аз, че трябва да я споделя.
Снощи домашният fmale любимец ми заявява, ни в клин, ни в ръкав: Едни хора ми казаха /това са разни гледачки по които ходи/, да не взимаш пари назаем от Румен, че едни хора се били опарили. :496:
Какво да ви кажа, не умрях от смях, както виждате пиша този пост, поради простата причина, че професионално разбирам малко от тези неща и по скоро обратната теза би била по-вярна, т.е ако дадеш пари на някой и той не ти ги върне може да се опариш. Е, остава и варианта Румен да е лихвар и така да „пари” хората. :uaaaha:
Eй, сега да не вземете да търчите до Румен за заеми? :g_smqh: :g_smqh: :g_smqh:
Аз мисля обаче, че на ТЕ-тата вече не им пари, ами направо им гори под краката, пипалата или квото и да е там и вече хептен са се смахнали.

P.S./Добавен 30 мин. по късно/ Като се замисля, до сега от Румен само съм вземал, взимам и май още ще взимам.
А той дава и дава и дава..... ::hat:: *tochno taka* ::hat::
Май ТЕ-тата са прави, защото сърцето ми пари, пари, пари. А на тях чергата им гори, гори, гори. :ku-ku:

sum

Непрочетено мнение от sum » 01 окт 2015, 21:26

Хаха... да живеят врачките.
То голям купон било около тебе :w00t:
Р.Ч.

sum

Непрочетено мнение от sum » 21 окт 2015, 21:22

Я вижте на видеоматериала едни класически папури над София. :)

http://www.vesti.bg/razvlechenia/lyubop ... eo-6044179
Р.Ч.

Честит Българин

Непрочетено мнение от Честит Българин » 22 окт 2015, 00:22

"Папурчета", "сладурчета", червенички, "фактически" отпрашват към Бургас!

Май са тръгнали на гости при Т. и Е. за обмяна на опит!

Интересно е, че се виждат и с "невъоръжено" око, ако не бъркам! През камера ги видяхме. Възрастният очевидец и съпругата не са използвали фото око!

Ч.Б.

centinel
Регистриран: 06 яну 2014, 14:58
Контакти:

Непрочетено мнение от centinel » 05 ное 2015, 17:56

Интересно знаме на мира във Варна. Ето линка
http://www.novini.bg/news/315071-помнит ... имка).html
Прикачени файлове
payimage2_php(1).jpeg
Жоро, София

Gor
Регистриран: 11 сеп 2013, 15:19

Непрочетено мнение от Gor » 16 фев 2016, 11:17

Качвам поредица от снимки, където нагледно се вижда появата на съзнанията при увеличаващата се емоция.

Снимка 1 - Абитурентите са видимо спокойни, изброих 5 съзнания
DSC_5105-5.JPG
Снимка 2 - Емоцията се покачва, в кадъра се запечатват 20 съзнания
DSC_5107-20.JPG
Снимка 3- 11
DSC_5108-11.JPG
Снимка 4 - 15
DSC_5109-15.JPG
Снимка 5 - 15
DSC_5110-15.JPG
Снимка 6 - 21
DSC_5111-21.JPG
Снимка 7 - Госпожата се появява, силните емоции са заменени от широки усмивки, в кадъра се запечатват само 2 съзнания
DSC_5112-2.JPG
Снимка 8 - Емоцията отново се покачва, изброих повече от 12 съзнания
DSC_5116-10.JPG
Снимка 9 - Тук са повече от 10
DSC_5117-10.JPG
Снимка 10 - изброих 12
DSC_5119-12.JPG
Снимка 11 - изброих 11, които са предимно от десния край. По мое наблюдение от лявата страна се бяха събрали хора които по време на снимките, а и през другото време на съвместната ни работа показваха сдържаност в емоциите си и когато си вдигаха ръцете за снимките, често го правеха чисто физически без да преживяват вътре някаква силна превъзбуда.
DSC_5120-11.JPG
Снимка 12 Емоциите утихват, изброявам 4 съзнания
DSC_5123-4.JPG
Ако копирате всички снимки и ги разгледате една след друга ще видите движенията на Те-тата.
Нека всеки сам си направи изводи.

Отговори