ТИ СИ ТОВА ◦◦◦ Tat Tvam Asi ◦◦◦ Thou Art That

Форум за Познанието
Дата и час: Пон Дек 18, 2017 8:09 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 741 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: ТЕ
Ново мнениеПубликувано на: Пон Окт 06, 2014 10:49 am 

Те не ме бяхa зaкaчaли от около годинa и полвинa, или поне не съм го зaбелязвaл. Но от 2-3 седмици ми се нaлaгa дa се чистя почти ежедневно. Усещaм го по товa че почвa леко дa ме боли глaвa и по емоционaлното ми състояние. Но кaто се обърнa към Бaл дa ми изчисти умa и решеткaтa от прогрaмите нa Те, след полвин чaс вече се чуствaм кaто новоредено.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Окт 22, 2014 11:23 pm 

Здравейте на всички!
За първи път пиша във вашия форум, но го чета с интерес от няколко месеца. Много ми е интересно всичко, макар и да не разбирам и запомням всичко. Имам за вас една интересна снимка, която направих преди две години на язовир Голям Беглик в Родопите, където почти всяко лято сме на палатка. Имам изключителни снимки оттам, но тази ми е една от любимите. Има нещо синьо, което не е кръгло като отблясък от светлина. Разширява се към водата, а може и оттам да излиза. А и се отразява огледално в нея. Що е то? Питам всеки, който поназнайва нещо от фотография откакто я видях, но никой до днес не ми е дал смислен отговор. Очаквам вашите коментари и предположения.
Поздрави,

Дейзи :sunny:

Прикачени файлове:
Beglika lake.jpg
Beglika lake.jpg [ 51.83 KiB | Прегледано 149 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 9:26 am 

Не, не се надига от водата. Изцяло е над нея. Или е видимо и под водата.
Това отдолу не е отражение, понеже не е копие на горното.
Кръгчето по средата също е с по-голямата си част "над" водата, ако бе отражения щеше да е поравно.
За разтеглените краища нямам обяснение.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2014 11:44 pm 

Ето още една снимка, правена в Родопите, пак на язовир Беглик. Има разни по цвят кръгчета. Не знам защо са различни по цвят, позиция и са различни по форма (сравнено с предната снимка, при която лежи на водата). Може би вие ще откриете нещо, което не подозирам.

Прикачени файлове:
Aug 2011 050.jpg
Aug 2011 050.jpg [ 2.82 MiB | Прегледано 119 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Ное 06, 2014 11:49 pm 

Това са така наречените артефакти образувани от лещите на самият фотоапарат... Тези така наречени "артефакти" се получават когато се снима с фотоапарати и лещи с по-ниско качество. Та така.. Получават се предимно, когато се снима към слънцето. Различни са на цвят, защото самата леща, при преминавайки на светлината през нея, разделя светлината на съставните и части, съставните и цветове, които образуват цветова гама, нещо подобно на дъга. Избягвай насочване на фотоапарата към слънцето и няма да имаш проблеми.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пет Ное 07, 2014 6:56 pm 

Благодаря за обяснението, Новекс. Предполагам, че е така, само че не можех да си го обясня. И все пак мисля, че може да има и нещо зад това, което да се обяснява с другите измерения, до които все още нямам достъп.
Поздрави,
Дейзи :sunny:

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Яну 15, 2015 1:10 pm 

Може да ви е интересна последната ми среща с ТЕ. Може да е от полза за някой.

В леглото съм, не знам дали съм бил заспал и колко дълбоко. Чувам звук от едното си ухо, леко писклив ако така мога да го опиша.
След малко усещам тялото си леко да вибрира, чувам как звука вече е в ухотоми и се бъска сякаш в охлювчето на ухото ми. Почувствах болка в ухото, и последвала вибрация на същото място. Вибрацията на тялото ми и това от ухото се поизравни, и на менталния си екран засякох нещо като движение. Направих леко усилие напред, и излязох на нещо като път. Стоях на едно място, срещу мен се зададе нещо което тичаше към мен. Усетих че не е много дружелюбно, издадох ръце напред за да направя някакво енергийно кълбо за да го атакувам, ама найсе.... То дойде доста близо и започна да нанася удари, при всеки удър ми причерняваше, усетих безпомощност, но не и смърно застрашен. Реших че няма смисъл да правя каквото и да е и се отпуснах. Следващото което помня е че същото това, после пак се приближи, лицето му беше някак сиво или чернеещо, като на мъртвец (в последствие порозовя). Държеше се дружелюбно, пред мен имаше зайци в клетка, които негодуваха за храна. Попитах го как се казва, отговори ми Сашо и се засмя. Аз го изгледаш втрещен, от сорта "ти базикаш ли се". В отговор ми каза: "имената не се казват, само в краен случай". Тръгнахме по някаква пътека, попитах го какво е това място, каза "това място е от твое време", зачудих се кое време визира, помислих някъде назад във времето. Но изглеждаше много съвременно. Имаше хубава плетена къща. На една тераса бяха закачени 2-3 торби с ябълки и круши. Имаше и асмалък. Загледах се в конструкцията, забелязах една заварка и извиках" АХА! Тук има заварки" и се зарадвах че съм го хванал в лъжа. Обърнах се и каза нещо от сорта на "запознайте се" видях стар (или не чак толкова стар) човек да излиза от къщата. Мълчаливо тръгнах към него, подаде си ръката, тръгнах да се ръкувам с него, и в мига в който се ръкувахме се събудих...

В леглото размишлявах за съня, чудех се и се маех. Усещах боцкане в сърцето, като се сетих и за другия човек усетих още едно боцкане от другата страна. Сванах кашата (доколкото мога) и помолих Бал и Брахман да изчистят програмите и съзнанията които са се намърдали.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Яну 22, 2015 12:17 pm 

Ако някой се е съмнявал в кълбовидните съзнания, нека прочете диалога по долу и да изгледа целия диалог.

Един много интересен разговор на Стойчо Керев с Христо Нанев в предаването "Въпрос на гледна точка".
Христо Нанев разказва за диалога си с един човек, чрез метода - регресия. /от 6-та минута нататък/

Христо Нанев: - Душата ти се изнизва от тялото ... ти си там горе, какво си?

Човека: -Аз съм едно синьо кълбо.

Христо Нанев:-Някой посреща ли те?

Човека:-Да посреща ме.

Христо Нанев:-Кой те посреща?

Човека:-Едно червено кълбо.

Христо Нанев:-Живота приключи, къде отиваш?

Човека:- Ние летим.

Христо Нанев:-Къде те отвежда това кълбо?

Човека:- То ме води то знае къде.

Христо Нанев:-А има ли други като вас?

Човека:- Да има, те са бели кълба, но ние ги подминаваме.

Христо Нанев:-Защо?

Човека:-Вървим си по пътя.

Христо Нанев:-Водача на съзнанието го отвежда в едно по по-голямо кълбо, което е сребристо-златисто. Какво става?

Човека:-Аз се вмъквам в него и изчезвам.

Христо Нанев:-Как изчезваш?

Човека: -Както кислорода се разтваря във въздуха.

Христо Нанев:-Защо се яви на Земята?

Човека: -Да го опозная /живота/.

Христо Нанев:-Какво научи?

Човека: -Живота е хубав...

http://news7.bg/predavania/vapros-na-gl ... MC1-sny28A

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Май 07, 2015 10:16 am 

Здравейте! :sunny:
Искам да споделя какво ми се случи, след като Румен ми изчисти „тунелите”. Чувствах се страхотно с освободен ум, започнах да чистя възстановилата се „ципа” около сърцето ми, нещата се получаваха, както се казва всичко вървеше по мед и масло… :sunny:
Една хубава вечер, както си спях, регистрирах „хубавците”, гадните съзнания, бяха едни озъбени, изкривени и докато се усетя едното от тях посегна към мен и постави дясната си ръка на врата ми, там където се напипва пулса, а лявата си ръка сложи на челото ми, точно в точката между веждите и блокира енергията и ума ми. Пълен блокаж, започнах да се смалявам, пропадах, исках да се събудя, не можех, продължавах да пропадам, искам да се събудя, пълна безпомощност…и тогава си казах:
- Еее тая няма да стане!!! Аз съм Атман!!!
Огромна сила и мощ ме изпълниха, започнах да се уголемявам, ставах все по-голям, станах огромен, гадовете изчезнаха…събудих се..сърцето ми грееше, щеше да изгори и тогава Атмана пусна един лъч и ми стана едно спокойно, спокойно…
Хей живот здравей, здравей!!! :IP

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: ТЕ
Ново мнениеПубликувано на: Вто Сеп 08, 2015 9:16 pm 

Неотдавна при полет с малък самолет над Рилските езера направих интересни фотоси. На някои от тях съм уловила интересни неща. Не помествам снимките с отблясъци по кабината от слънцето, а такива, които са по-необясними. Не съм ги видяла с очите си, а с фотоапарата. Оставям на вас да коментирате и обясните.

Прикачени файлове:
DSCF8736.JPG
DSCF8736.JPG [ 2.8 MiB | Прегледано 105 пъти ]
DSCF8733.JPG
DSCF8733.JPG [ 2.81 MiB | Прегледано 94 пъти ]
DSCF8732.JPG
DSCF8732.JPG [ 2.54 MiB | Прегледано 101 пъти ]
DSCF8731.JPG
DSCF8731.JPG [ 2.69 MiB | Прегледано 106 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 741 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]