ТЕ

за Познанието... Продължение на двете теми от форума на Спиралата.
vnanev
Регистриран: 25 дек 2010, 15:45

Re: ТЕ

Непрочетено мнение от vnanev » 05 юли 2011, 12:14

Това е чудесна новина. Много ми е интересно, sum имаш ли помощ от някой в борбата срещу те? В смисъл има ли други като тебе които се борят срещу тях.

Честит Българин
Регистриран: 18 окт 2010, 19:04

Непрочетено мнение от Честит Българин » 05 юли 2011, 12:59

Здравейте,

Знаех си аз, знаех си!
Ех,тази черта на скромност у Румен!
Може би, някой ден ще ни разкаже!

Браво!

:[)]I: :IP :IP :IP

Sum ma4ka TE.JPG

Успех на всички приятели!

Честит Българин
Последна промяна от Честит Българин на 05 юли 2011, 13:42, променено общо 1 път.

Astronomer
Регистриран: 04 фев 2010, 09:40

Непрочетено мнение от Astronomer » 05 юли 2011, 17:07

Ето снимки на такива интересни същества, които най-малкото будят любопитство.
17856_311564571025_773881025_3604875_670437_n.jpg
17856_311564571025_773881025_3604875_670437_n.jpg (40.47 KиБ) Видяна 3689 пъти
А тук на тази снимка това същество според мен си "е отворило устата" и направо си смуче нещо. Ако снимката се увеличи ще се види много добре.
1537532z.jpg
1537532z.jpg (40.2 KиБ) Видяна 3688 пъти
Снимките ги слагам по повод на това, че преди няколко дни едно семейство от Бояна е видяло подобни същности, а след това ги е заснело с камерата си. Искаха интервю от някакъв уфолог, който каза, че това не е нищо особено, а е "Китайски фенер". Какъв е този китайски фенер... и на мен не ми стана ясно, защото такива съм виждал закачени само по китайските ресторанти и той казва, че тези същности и китайските фенери са едно и също нещо... Също така каза, че имало сравнителен образец, по който се сравнявало всичко и така се правели изводи. Е аз се питам, Бога ми, как ще разбереш, че нещо е НЛО, след като искаш да го сравниш с нещо познато. Това значи че, ти а приори си се задръстил за новите обекти, след като всеки нов го сравняваш със нещо старо. Що за логика?

Преди това искаха интервю от някакъв професор от БАН мисля, който общо взето нищо не каза, само че държавата нямала пари за изледвания.

Общо взето никакви смислени отговори. Явно не са гледали филма "Secret Space - Illuminati Conquest of Space", който проследява движението на подобни същности отвъд земната атмосфера и е доста добър като цяло.
Стенли

Astronomer
Регистриран: 04 фев 2010, 09:40

Непрочетено мнение от Astronomer » 06 юли 2011, 19:26

Мисля че схващам обяснението на Румен за манипулацията от страна на ТЕ. Знаем, че прана се оцветява от нашите мисли и чувства, нали така? Всъщност какво значи да ти насадят мисъл, която не е твоя? Това значи да ти поставят в подсъзнанието определена идея, която ще оцвети твоята прана, идваща от сърцето и ти ще я възприемеш за твоя, просто защото по принцип няма как да я различиш, ако не си наблюдателен и ако не успяваш да проследяваш всяка своя мисъл в цялост.
Нали по същия начин действат и чрез Слънчевата Прана, като усилват своите програми и насочват вече „оцветените” от техните гадории слънчеви лъчи, които пък от своя страна контактуват с умовете на хората. Това мисля, че има връзка с картинните галерии и със сезоните, които управляват спомените, защото сезоните са свързани със позицията на Слънцето, а оттам и със слънчевите потоци прана, които получаваме чрез слънчевите лъчи. Общо взето се получава, че не само сезоните, т.е. Слънцето управлява спомените в нас, а и ТЕ с техните панели, чрез които насочват слънчевите лъчи към Земята.

Що се отнася до този лъч, който се образува между нас и Господ, става въпрос за Прана нали, или за някакъв друг вид енергия?
Вчера няколко човека от различни краища на страната ми се обадиха и описаха едно и също преживяване. Бяха доста стреснати… и как няма?!..
По принцип това е сигурен знак за манипулация, ама аз пък се чудя ТЕ толкова ли са глупави, че по този начин, след като предизвикват едни и същи реакции у хората можеш да ги засечеш? Не могат ли да заложат различни програми, които да предизвикат различни реакции и намирането им да стане по-трудно? Всъщност, когато имаш преживявания на съзнателно ниво, това що-годе добре, защото поне можеш да го регистрираш, но ако ти поставят програми в подсъзнанието, то може да минат десетки години, докато някоя от тях се активира. Което е доста по-гадния вариант. Което значи, че могат да ни манипулират постоянно без да го регистрираме.

Румен беше споменал за два вида Прана, едната излизаща от Сърцето, а другата от Слънцето, съответно и земната прана, а нали има и един друг вид, който поддържа живота на косата и ноктите до 40 дни след смъртта на физическото тяло. Може ли да кажеш нещо за него, кой е неговият източник, ако не съм разбрал правилно поправи ме.
Стенли

alex
Регистриран: 02 май 2011, 22:02

Непрочетено мнение от alex » 07 юли 2011, 19:39

Честит българин, и мен ме кефи тая черта :) ако си слушал Ъпсурт, най-близкото с което ми хрумва е "свирепо спокойствие" ;)

ivpakin
Регистриран: 11 мар 2010, 22:39

Непрочетено мнение от ivpakin » 01 дек 2011, 17:31

Едно клипче с доста "приятелчета" в него
http://www.youtube.com/watch?v=uZeWoYtS ... fle=515275

Във връзка с "Те" преди време инсталирах една програма на телефона си и тя ги локализира безотказно и точно.А сега с пускане на вълните качени от Румен става нещо много интересно(изчезват за миг)...Които желае да я инсталира на телефона си.Безплатна е и ето препратка
http://www.freeware4android.net/sprint- ... 30736.html
Иван/Ямбол... :Bulgaria:

Philip
Регистриран: 30 сеп 2011, 15:47
Контакти:

Непрочетено мнение от Philip » 23 дек 2011, 11:48

Тъй като Земята разполага с всичко, което е нужно на човека, то има и такова за спокоен сън и недопускане на външни съзнания до това на човека.
Най-доброто, което аз съм открил до този момент и твърдо мога да кажа, че действието в тези му две направления е без грешка, е черния турмалин. Продават ги. Има ги и в интернет, и в магазини за кристали и камъни. Предлагат го във варианти чист кристал и обработен. Лично аз си поръчах скоро два обработени - за мен и за съпругата ми. Така че вече съм сигурен, че действат. Пробвайте. Смятам, че няма да съжалявате за двадесетте лева, които ще дадете (поне аз ги намерих и взех по толкова) :inlove: :sunny:
Старайте се да бъдат колкото е възможно по-близо до главата и сърцето ви. В случай на "знаете какви усещания" ги слагайте до слепоочията си. Действието е почти мигновено.
Човек е това, което си позволи да бъде : )

makaveli
Регистриран: 31 дек 2010, 16:31

Непрочетено мнение от makaveli » 23 дек 2011, 13:37

Скорошна преживялка-Седя си отстрани на стария ми блок с една позната и един мъж и си говорим нещо за знанието/от форума/ разяснявах на познатата/ и аз бръщолевя,в момента в който започвам да разказвам за ТЕ и тоя направи движение/в същия момент веднага се светкам/познатата добре,ами тоя...къв е и кво прави тук...в същия миг му дърпам маската/по скоро май си го помислих/какъв е всъщност,както и да е маската падна,но не бях изненадан щото го бях "надушил" вече какъв е...беше черно нематериално лице...,нямах време да го огледам много,защото се събудих...
е може и не всеки път да са гадове...Така че по младите бойци/като мен/.
A и да добавя,че около тези събития едната ми ръка беше няколко дена като счупена/голяма болка/...ей така без да съм я удрял.
Последна промяна от makaveli на 03 авг 2012, 19:20, променено общо 2 пъти.

Philip
Регистриран: 30 сеп 2011, 15:47
Контакти:

Непрочетено мнение от Philip » 29 дек 2011, 16:29

От постовете ви разбирам, че в предишните години около празниците много са ви мъчили "ТЕ"-тата.
Ами - тогава - това е моят подарък за вас за тези празници - намалена активност и слабост на най-силните от тези съзнания.

Весели и спокойни празници!

Филип

:sunny:
Човек е това, което си позволи да бъде : )

men
Регистриран: 21 дек 2008, 12:38

Непрочетено мнение от men » 30 дек 2011, 09:41

Филип каза:
От постовете ви разбирам, че в предишните години около празниците много са ви мъчили "ТЕ"-тата.
Ами - тогава - това е моят подарък за вас за тези празници - намалена активност и слабост на най-силните от тези съзнания.
Здравей Филип!
Остава да ни кажеш как намаляваш активността и правиш слаби "ТЕ", защото голям зор беше досега по празниците с "ТЕ"??? ::thinking::

Отговори