ТЕ

за Познанието... Продължение на двете теми от форума на Спиралата.
alex
Регистриран: 02 май 2011, 22:02

Re: ТЕ

Непрочетено мнение от alex » 28 апр 2016, 20:28

1398948_10200865462698707_107215123_o.png
1398948_10200865462698707_107215123_o.png (35.21 KиБ) Видяна 1611 пъти

Вселик човек
Регистриран: 01 фев 2015, 15:19

Непрочетено мнение от Вселик човек » 17 дек 2018, 10:13

The Artificial Moon Keeping Us In The MATRIX - PART 2

https://www.youtube.com/watch?v=TtjWZhh ... e=youtu.be

Star
Регистриран: 18 фев 2019, 14:52

Непрочетено мнение от Star » 22 фев 2019, 22:00

Здравейте!тъй като съм много от скоро в организацията(в самото начало) и все още много неща не са ми ясни бих се радвала на малко помощ. От 3-4 седмици започнах с чистенето на умът от умствени боклуци и т.н. като се обръщам кум брахман. доста често се появява светлина,което след като прочетох 2 книгата се усъмник. Там пише,че този лошият(не искам да му казвам името,че си мисля,че му е името Атман-нова съм ;) )е в слоя брахман. От тогава много се усъмних в светлината и тук прочетох,че може и да е отнего. Как да разбера, от кой идва светлината? последно усетих и вибрации,които идваха от краката.
Между другото от както чета коментарите ви, се успокоих и разбрах какво сте имали впредвид под нападение и как се захранват. Преди години ми се случи- в сънят ми се почви много близък починал човек и ми съобщи много неприятна новина за мен,кочто ще се случи след години(тази година). Толкова години живях в страх и с тази мисъл докато не прочетох коментарите ви-възхищавам се на смелоста ви. Разбрах,че са ми сложили голяма клопка,но вече се успокоих и не го мисля. другото е преди няколко години в сънят ми(спих с дигнати ръце,като бебе) нещо взе да дърпа от мен и някаква черна сянка се дърпаше=бях на ръба,много зле ми беше.Добре,че се събздих не знаех къде се намирам,страх,паника.
последното беше когато четях книгата.Бях чувала за великите хора и лошият. Книгата ми беше много интересна и близка. Четеше се лесно до момента до който не дойте човекък,който Румен го вижда като излезе от Океана,който си остри някаква пръчка. Изведнъж ме нападна такова чуство на съмнение, въпреки,че чзствах човека познат и много близък. И ми доиде мисъл,че е лошия. Не можах да заспя, съмнявах се, та защо го чзствах близък. Изведнъж изгубих интерес за книката, четях и ей така, спрях като че ли да вярвам.Много странно беше всичко. Докато не стигнах до пчелната пита и знака на Баал. Всичко си дойде на мястото. За обяснение от години когато искам да се успокоя рисувам като 3 Д квадрати/Ромб. И не мога да си обяся защо/просто не ога друго само този ромб. А пчелата за мен винаги е било едно съвършо животно.
Та къде бях(за светлината) и къде стигнат :D .Много съм благодарна за всеки отговор!
Нещо интереснокоето открих :geek: Исках да ви покажа седна снимка,но нещо не ми се получава
Изображение

Отговори