ТЕ

за Познанието... Продължение на двете теми от форума на Спиралата.
Philip
Регистриран: 30 сеп 2011, 15:47
Контакти:

Re: ТЕ

Непрочетено мнение от Philip » 08 дек 2013, 18:55

Gor написа:Поздрави Philip!И се пази от рамкирането!
Пазя се, ... , пазя се :sunny:
Поздрави ... !
Човек е това, което си позволи да бъде : )

Свободния Дух
Регистриран: 17 дек 2008, 00:59

Непрочетено мнение от Свободния Дух » 12 дек 2013, 12:54

Още две "пресни" снимки с "приятелчетата". ;)
1+.jpg
2+.jpg
Днес съм Тук, а утре Там - ex, че скитник съм голям.

abc

Непрочетено мнение от abc » 15 дек 2013, 09:33

Толкова сте пристрастени към борбата, че дори не искате да чуете, че "Те" са част от самите вас. Нищо "друго" не ви напада. Вие нападате самите себе си, после се отбранявате от себе си, кефите се как сте се попържили и обявявате, че песента ви е изпята. Не ви ли омръзна този театър?

Наистина?

gydel
Регистриран: 07 ное 2012, 13:26

Непрочетено мнение от gydel » 16 дек 2013, 04:59

"Сте"? "Ние" сме различни от теб? На теб обаче, като голямото цяло, какъв ти е проблема че да се впечатляваш и вземаш отношение към някаква си (твоя; на голямото цяло) заблудена част?

Човече, що не си гледаш голямото цяло и вечните празници, ми си седнал да се кахъриш за дреболии. Самия факт че пишеш тук показва че не си цялото. Щото на цялото му е през нищото как нещо-част се заблуждава.

И виж къде си си прибрал ума, че ще ти трябва. Поне докато пишеш тук. И да не попаднеш някъде другаде.
Метевторипластпочватретистралджамай2019

vnanev
Регистриран: 25 дек 2010, 15:45

Непрочетено мнение от vnanev » 26 дек 2013, 13:10

Здравейте приятели. Преди малко си разглеждах снимките, които съм направил и вижте на какво се натъкнах. Доста агресивно изглежда. Обърнете внимание, съзнанието има ясно изобразени очи, нос, уста и ихидна усмивка.
Прикачени файлове
2013-12-26 12.03.13.png
Последна промяна от vnanev на 27 дек 2013, 11:20, променено общо 1 път.

sunshine
Регистриран: 05 юни 2013, 18:44

Непрочетено мнение от sunshine » 27 дек 2013, 00:16

abc написа:Толкова сте пристрастени към борбата, че дори не искате да чуете, че "Те" са част от самите вас. Нищо "друго" не ви напада. Вие нападате самите себе си, после се отбранявате от себе си, кефите се как сте се попържили и обявявате, че песента ви е изпята. Не ви ли омръзна този театър?

Наистина?
abc, ясно е, че не си интересен за "Те" и поради тази причина нямаш идея какво представляват! Също така е ясно,че имаш спешна, ама много спешна нужда, да се "кефиш" в някой друг форум или театрален подиум ::thinking::
Кака :sunny:

Equilibrium

Непрочетено мнение от Equilibrium » 06 яну 2014, 17:04

Искам да ви покажа няколко снимки, които станаха съвсем "случайно". Направени са от телефона ми, като процеса на снимането беше много интересен.

Наложи се да фотографирам няколко сгради и докато държах апарата в ръка, регистрирах светлината от светкавицата, но не ѝ обърнах голямо внимание. Това се случи, докато сменях позицията, за да снимам сградата от друга перспектива. Искам да заявя най-категорично, че телефона го държах много внимателно за панела и съм абсолютно убеден, че не съм натискал екрана. Това ви го гарантирам на 100%! Устройството е Nokia Lumia и е пригодено за фотографии. Който е снимал с такъв телефон знае, че не е възможно да се направи снимка, без да натиснеш точно определена, малка част от екрана.

И така, докато разглеждах снимките, които бях направил до този момент, вижте на какво се натъкнах:
WP_20140104_17_03_36_Pro.jpg
Оказа се, че фотките са точно три. Вижте втората:
WP_20140104_17_03_40_Pro.jpg
И третата и най-показателна:
WP_20140104_17_03_44_Pro.jpg
Интересно, нали?!? Докато гледахме снимките с приятели се шегувахме, че "сладурите" толкова са се ояли по празниците, че вече искат дори да се снимат. :D
Предполагаме, че следващата стъпка ще бъде да искат да ги "тагват" и във фейсбук. :D

Поздрави!

Viki

Непрочетено мнение от Viki » 06 яну 2014, 17:37

:w00t: ей, сами се снимат вече :g_smqh:

Свободния Дух
Регистриран: 17 дек 2008, 00:59

Непрочетено мнение от Свободния Дух » 06 яну 2014, 18:21

Може да усещат, че идва "голямата секира", та да останат поне на снимка! :uaaaha:
Днес съм Тук, а утре Там - ex, че скитник съм голям.

koan
Регистриран: 07 ное 2013, 10:29

Непрочетено мнение от koan » 06 яну 2014, 19:49

Записах си в GSM-вълните, които sum беше качил във форума, общо взето по цял ден ми "свири" атмански песни, та се чудя, ако докато снимаш му пуснеш малко "музика", дали ще му се пръсне главата на това кюфте?
Костадин Атанасов

Отговори