ТЕ

за Познанието... Продължение на двете теми от форума на Спиралата.
miromiv
Регистриран: 27 ное 2011, 14:43

Re: ТЕ

Непрочетено мнение от miromiv » 07 яну 2013, 14:23

Всъщност говори за рептилите. Спрях го до твърдението му, че е капитан на ескадрилата на Сириус :crazy_pilot: Това или е вярно или човекът е изперкъл. Средно положение, според мен няма. :PPP

Честит Българин
Регистриран: 18 окт 2010, 19:04

Непрочетено мнение от Честит Българин » 07 яну 2013, 15:55

Здравейте, приятели,

Ще ми се да споделя с вас това филмче:

Жизнь в параллельном измерении (12.10.2012) - YouTube

Филмчето е интересно като цяло, но интересните снимки на ТЕ са от 27 минута до 30 минута. Обяснението за изображенията са различни от възприетите във форума, но за мен е интересен факта, че се обръща внимание на „явлението”. Рядко срещано всред подобен род материяли.

https://www.youtube.com/watch?v=JWH6xal ... iuA1v02NtA

Успех!
Честит Българин

Честит Българин

Непрочетено мнение от Честит Българин » 10 яну 2013, 02:02

Здравейте,
Случва ми се да изказвам мнение по темата ТЕ. Често срещам недоверие. Скоро показах мнения в руското филмче потвърждаващи съществуването на явлението ТЕ, макар и видяното да е в една невинна форма и дори по – скоро с учудване се разкрива при разглеждане на фотоматериали.
Сега предлагам превода на Чичко Гугъл / моят инглиш е много къс ::hat:: *no* / на една статийка, показваща иерархия на тъмните в три стъпала / разбира се най-ниските /. Силно впечатление ми направи описаното въздействие върху нас и методите им. *taz* *taz* *taz*
Статията е от сайта Portal 2012 с автор Кобра.

Качвам по този начин заради картинките. Иначе не поиска! :neznam:

grid.docx
(82.83 KиБ) Свален 179 пъти

alex
Регистриран: 02 май 2011, 22:02

Непрочетено мнение от alex » 10 яну 2013, 10:50

Дай го и на английски, че се опитвам да разбера кое е превел грешно Гуглето :)

Иначе е много интересно, и потвърждава теорията ми за представката "КА" като "НЕ"

КАБАЛ (ЗВЯРА) - НЕ БАЛ

Честит Българин

Непрочетено мнение от Честит Българин » 10 яну 2013, 10:59

Здравей, Алекс,

На търсене набери Portal 2012 и първото, което изкочи е то!

За момента е втория пост. Поразгледай и коментарите / трябва да чукнеш върху думичката за тях /. Има някои много интересни.

Успех!
Честит Българин

alex

Непрочетено мнение от alex » 10 яну 2013, 14:42

Май така е по четимо :)
grid.doc
(101.5 KиБ) Свален 162 пъти
mainframe computer го превеждам като главен компютър въпреки че май е сървър или нещо др...

soti
Регистриран: 23 ное 2011, 19:10

Непрочетено мнение от soti » 10 яну 2013, 19:33

Не знам как авторът е достигнал до тази информация, но за малко да разбере къде се намира кармата :D.В крайна сметка излиза, че едните искат контрол над хората, а другите да доят енергия.Па може и друго да искат щом се дава :twisted:

Честит Българин

Непрочетено мнение от Честит Българин » 10 яну 2013, 23:33

Здравей, Соти,

Кобра, според непотвърдена за мен информация, е от 35 години в някакъв вид дейност срещу тъмните, Кабала или архонтите и т.н. "Боец" с доста опит, като че ли. Нещата не са много ясни, инфото ми е слабо и не мога да коментирам "трудовата му дейност". ::thinking::

Това, което ми привлече вниманието в неговите неща, е сходството на йерархията на тъмните и същата при ТЕ и нагоре до Ташкъните, описвани от Sum. :facepalm:

Прав си, че искат! Искат, и искат, и всичко искат! И откачането е кошмарно! :496:

От онзи ден, когато споменах за тях тук ме цепят здраво! Как разбрах, че е от тях? Елементарно, Уотсън! Пускам си вълните на Sum и напрежението спада значително. ::hat:: ::up:: ::okey::

Успех!
Честит Българин

alex

Непрочетено мнение от alex » 07 фев 2013, 15:25

Последна среща с ТЕ.

В сън съм, последното което помня е как някой ме вдига само с волята си. Възприемах го като човек с тъмна къдрава коса, с изцяло тъмни/кафяво-червени очи без бяло в тях.

Опитвам се и аз да го вдигна както и той мен. Обаче нещо не ми се получава. Събуждам се не мърдам в леглото си, усещам как под мишниците ми има напрежение, сякаш някой ме е хванал под тях.

Чудя се дали е толкова лесно. Да въздействат малко на физическо/пранично ниво, и ума почва да си прави някакви ужасни сценарии...

Тази сутрин се сетих за това което бях видял в съня си, и тогава проблесна една точица, сякаш пиксел от ретината ми е изгорял. Само за миг и като привлече вниманието ми го изгубих.

Дали като съм си помислил за съзнанието което е било в съня ми, съм го възприел?

alex

Непрочетено мнение от alex » 13 фев 2013, 15:20

http://www.spisanie8.bg/%D1%80%D1%83%D0 ... D0%B5.html

Забележете това което е пред жилетката... Пак е в три пласта :)

Отговори