ДЕМОКРАЦИЯ ЛИ...

...и статистика за посещаемост.
sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Re: ДЕМОКРАЦИЯ ЛИ...

Непрочетено мнение от sum » 23 мар 2015, 10:48

Много благодаря. Веднага възстановявам снимките в темата. ::up::

~~~~~~~~~~~~

Да преминем нататък.
Преминаваме към темата „Медитация…1-ви пласт”. На стр.8 е проблемът, ето текста:
Ако някога имаш път към Мадара намери това място и отдели време, за да медитираш там. Погледни на снимката по-долу как ще застане тялото ти спрямо двете Очи.

След това, въпросният (Г) с плам в сърцето е изтрил снимката. Обаче, тази снимка я пазя. Ето я…
PDVD 1_003.bmp
PDVD 1_003.bmp (1.19 MиБ) Видяна 2224 пъти
Допълвам я към темата…
Обаче на същата страница има още две липсващи снимки. Става въпрос за мнение на ntsk:
Ето малко инфо за храма-светилище "Боднат" в Непал, известен като Меката на тибетския будизъм. Снимките са просто уникални, Очите "говорят" сами по себе си...:

Явно на г-н (Г) приликата с Очите въобще не му е харесала и… бам… артефактите бастисани.
Имате ли снимки на въпросния храм в Непал?
Р.Ч.

tumbi
Регистриран: 15 апр 2014, 18:35

Непрочетено мнение от tumbi » 23 мар 2015, 12:26

По спомен беше нещо подобно. :D
Прикачени файлове
Buddha-Eyes-Boudhanath.jpg
sunset-cc-biranbig-p.jpg
Kathmandu Boudhanath 05 Boudhanath Buddha Eyes Close Up.jpg
Румен Тумбарков :crazy_pilot:

Admin
Регистриран: 21 дек 2008, 16:32

Непрочетено мнение от Admin » 23 мар 2015, 12:36

Вселик човек написа:Преди доста време исках да сваля целия сайт, за да мога да го чета офлайн, когато нямам достъп до интернет, а и за да съм сигурен, че ще имам цялата информация, в случай на хак.

Намерих тази програма - http://www.httrack.com - която работи перфектно и сваля цели сайтове, заедно с всички картинки и други приложения. За съжаление така и не успя да свали http://forum.tisitova.com/. Все даваше грешка.

Предполагам, че е въпрос на някаква настройка на http://forum.tisitova.com/, защото с всички останали сайтове ставаше...
Не! Всъщност настройката трябва да се направи във въпросното приложение. В процеса на задаване на настройките за конкретния проект, под прозореца за задаване на основен адрес (Web Adress), има бутон за достъп към множество настройки (Set options...). Една от групите настройки се нарича "Browser ID". Тази, която ни интересува в нашия случай е "Browser Identity". Стойността по подразбиране не върши работа за нашия форум - препоръчвам "Mozilla/5.0".
Това е всичко, което е необходимо да се направи, за да сработи приложението за форума "Ти Си Това".

Вселик човек
Регистриран: 01 фев 2015, 15:19

Непрочетено мнение от Вселик човек » 23 мар 2015, 17:48

Това е чудесно, Admin!
Благодаря ти за информацията! ::up::
По този начин всеки един от нас може много лесно да свали съдържанието на форума и при необходимост, да бъде възстановено.

tarsach
Регистриран: 22 дек 2008, 13:12

Непрочетено мнение от tarsach » 24 мар 2015, 10:59

..ето две снимки от Боданат..мое производство *tochno taka*
..г-н Г, не се хаби да ги триеш..имам много :sunny:
Прикачени файлове
IMG_1819.JPG
IMG_1815.JPG

sum

Непрочетено мнение от sum » 24 мар 2015, 11:18

Много благодаря. Веднага възстановявам изтритите… ::up::

~~~~~~~~~~~~~~

Следва изтритата снимка от стр.10
Мнение на lony:
Правейки втория начин за чистене на самскари стигнах на едно място /по мое мнение след Брахман, може и да греша но се получи след като прехвърлих вниманието/молбата от Брахман към Господ/. Това място беше мястото, където всеки може да иска. Обаче можеш да искаш само до каквото си достигнал, т.е. за каквото си узрял. Аз напр. разбрах, че мога да поискам в този момент само да чистя самскари. И тук усетих тънкия момент. Имах право да искам каквото реша, но получавах само, това за което имам знание! Точно за това реших да пиша този пост. Не веднъж се обръща внимание на написаните стъпки, преди да влезнем във форума.

След тази споделена опитност г-н (Г) е изтрил снимката, от която ние сме разбирали какво точно е имала предвид lony с това „стигнах до едно място /по мое мнение след Брахман…/”.
Ако, lony, или някой от съфорумците има тази снимка, нека я изпрати, за да я възстановя.
Р.Ч.

lony
Регистриран: 21 дек 2008, 12:13

Непрочетено мнение от lony » 24 мар 2015, 13:01

Мисля, че бях сложила снимка с деветте стъпки от началната страница на форума.
Прикачени файлове
pic page 10.jpg
pic page 10.jpg (5.4 KиБ) Видяна 1841 пъти

sum

Непрочетено мнение от sum » 24 мар 2015, 23:23

Много ти благодаря за снимката. ::hat::

~~~~~~~~~~~~~~~

А сега към следващите снимки от темата. На стр. 12 има изтрити три снимки – две от мой пост и една от мнението на Свободния дух.

Помня кои са тези снимки и ще ги потърся тази вечер в архива си. Ще помоля Свободния дух да възстанови своята снимка.
(на изтритите снимки показваме съзнанията около нас, обаче явно на г-н (Г) не са му харесали тези факти...)
Р.Ч.

gydel
Регистриран: 07 ное 2012, 13:26

Непрочетено мнение от gydel » 25 мар 2015, 03:29

При мен има двете снимки на Съм. На Свободния дух още тогава не е излизала, останало е само името на файла.

Рецептата на Админа за сваляне сработи :)

Поздрави!

Ето снимките на Съм.
Прикачени файлове
file_002.jpg
S4024484.JPG [ 897.63 KiB | Прегледано 243 пъти ]
file.jpg
S4024998.JPG [ 1.1 MiB | Прегледано 220 пъти ]
Метевторипластпочватретистралджамай2019

Свободния Дух
Регистриран: 17 дек 2008, 00:59

Непрочетено мнение от Свободния Дух » 25 мар 2015, 10:10

sum написа:Ще помоля Свободния дух да възстанови своята снимка.
Сторено е. :)
Днес съм Тук, а утре Там - ex, че скитник съм голям.

Отговори