Техническа радиестезия - оргонни антени и активатори

Текстове и коментари.
Philip
Регистриран: 30 сеп 2011, 15:47
Контакти:

Re: Техническа радиестезия - оргонни антени и активатори

Непрочетено мнение от Philip » 16 мар 2013, 07:21

Хахахахаха :rofl: Никакво научно образование! Досега са ме обявявали разни хора, с които ме е срещал живота като физик, инженер, психолог и какви ли още не специални образования. Не! Не съм! Завършил съм Вилхелм Пик (сега Хенри Форд) преди сто години. И въобще - висшето - по моите разбирания е пълно трепане на време. Всичко, което се учи, го има из нета. Всичко, което искаш да научиш - можеш да го научиш. Това му е готиното на сегашното време. Писаното инфо ти е на една клавиатура разстояние. Другото пък винаги го е имало и винаги ще го има.
Ей, daos! :sunny: Ще му кажа на caduceus че не спазваш оригинала! Той така съветва. - Винаги се придържайте към оригинала! ::yes:: :rofl:

Хубав ден! :girl_witch:
Човек е това, което си позволи да бъде : )

daos
Регистриран: 03 фев 2013, 15:29

Непрочетено мнение от daos » 16 мар 2013, 11:14

Значи си нещо като мен :D Аз съм завършил икономика, а работих 4 г като плановик и производственик в завод, 16 г банкер /вкл. управител на три банкови клона и едно застр. дружество/ - и най-лошото е накрая - 3 г. предприемач и мръсен частник, както казва майка ми :rofl: Прав си - всичко се учи, приятелю. Стига да имаш мерак, а и дупе да го направиш после на практика. Другото е дрън-дрън, че пляс - форумни закачки.
Относно оригиналите - те са дадени, за да се подобряват, но след като се разберат изцяло. Хенри Форд ако е следвал оригинали нямаше да направи Модел Т. Нали знаеш какво е казал - "Ако питах хората какво искат, днес щях да продавам по-бързи коне".
Тъй че - да направим от оригиналния кон неоригинален автомобил! :D
Във връзка с темата - всички устройства на Мировинг работят подобно на ваджрата, но при нея има преобразуване, а при тях натрупване и излъчване. Принципът е малко по-различен. Като цяло, дадените от Наумкин неща са неизмеримо по-слабо действащи от една ваджра, но пък по-безопасни. Преди да караме самолет, нека пробваме велосипед :)
Поздрави!

Philip
Контакти:

Непрочетено мнение от Philip » 16 мар 2013, 18:20

Знаеш ли за кое ме е яд? За енти път трябва да се открива топлата вода в този свят.
sum вече няколко пъти споменава за край на гадните същности. Много искам да е прав. Много искам тези тъмни същности, които в момента са свързани с физически тела, да приключат с физическата си изява. Много искам. Вярвам му.
Имаш ли някаква идея кой елемент или група елементи от управляваните мисловно устройства улавя и редуцира идеята във физически отговор на устройството.(Има такива устройства, описани и в съвсем близкото минало)
Мога да ги управлявам, а предполагам също така и всеки друг.( не говоря само за ваджрата, а и за друго, по-мощно и древно, което откликва много по-лесно от нея). Нужно ми е да си обясня връзката.

Philip
Контакти:

Непрочетено мнение от Philip » 18 мар 2013, 06:47

Ами - да си задам въпроса по друг начин. :IP
Някое от устройствата, които си правил забелязал ли си да е по-отзивчиво на човешката мисъл от останалите? :expvsmoz:
:sunny:

alex
Регистриран: 02 май 2011, 22:02

Непрочетено мнение от alex » 18 мар 2013, 08:14

Филипе, какво стана с пресътворяването им с любов и т.н ?

Според мен най-доброто е просто хората да схванат каква е физическата им изява, и да не и се връзват.

Ако се бастисат и ТЕ които са в физически тела, така няма да им се даде възможност да открият истината и да се променят ... но както и да е. Сигурно и аз ще си променя романтичните нагласи както и ти си ги променил :|

------

По темата, баща ми търси вода. Почнал е да копае на свое усмотрение, намерил е но не водна жила. А се знае че в района има много подпочвена вода.
Аз изкарах старите багети и хванах гората :D
Намерих едно място, и събота и неделя ще се копае : ) да видим колко радиестезист съм :D

daos
Регистриран: 03 фев 2013, 15:29

Непрочетено мнение от daos » 18 мар 2013, 09:04

Филипе, странното е че не съм копал досега в тая област - само правя нещата и гледам да вдигна ефективност, обхват и т.н. Но сега се сещам, че няколко пъти съм пробвал някак между другото да излъчвам мисловна вълна през някои устройства - и май засега хармонизатора на Спърлинг най-става за такава антена. Достатъчно беше при масивно пръскане да го захраня ментално с чистеща мантра или намерение и работеше доста по-добре от пасивния режим. Активацията с "вълните" на SUM обаче беше най-ефективна от досега пробваните.
Относно древните системи, поддаващи се на мисловно управление - да нямаш предвид големите земни охранителни системи от типа на ваджрите като тези, дето гръмнаха метеорита в Челябинск? Които произвеждат т.нар. терминатори :)
http://www.astrosystems.ru/index.php/bl ... orite.html
http://www.astrosystems.ru/attachments/ ... nguska.pdf
Или онова кръгло нещо, дето го изкара мисловно на повърхността перуанката, за да изгони сивите оттук :) Друнвало пише за това.

алекс
Успех с водата, ако мога нещо да помогна дистанционно - свиркай. Намерил съм доста жили с направени после кладенци. Има даже и една леко смехотворна история с един познат, дето ми повярва и гърмя еднометрова скална плоча, та майка му ме пустосваше че ще се затрие заради тая вода и моите глупости. Сега има най-силния кладенец в безводното село и си направи сериозна оранжерия :D

Успехи, момчета!

Philip
Контакти:

Непрочетено мнение от Philip » 18 мар 2013, 10:11

alex,
От мен със сигурност не си чул (прочел) за "пресътворяване с любов".
За хармонизиране или промяна - да.

Водата.
Приятно забавление е тя - да я намериш и изкараш на повърхността.
Във възможностите на всеки е. Нужни са няколко неща:
- Трябва "да опразниш мозъка" от мисли и очаквания.
- Да си представиш вода или още по-добре - излъчването и.
- Да имаш представата си в главата за метраж, дебит, температура и сезони.(Нужно, за да можеш да достигнеш и до тези данни.)
- И - това е.

daos,
Приемам значи като отговор на този етап - мед и форма. :sunny:

Метеорита - че беше унищожен - беше. Че го раздроби нещо от рода на това, на което те му казват терминатор - беше.
Не хващам обаче такава древна система, работеща от Земята.

Перуанката - стана ми интересно. Не бях и чувал, но определено има информация за истина за това в пространството. Кажи моля с две думи нещо повече.

Другото устройство за което говорих. Ти не си разбрал, но явно друг прочел тук е разбрал. Часове след като го написах се появи екраниращо поле около него. Но не е непреодолимо :PPP - (това е за същия този "четец").
И тъй като вече на който не трябва е ясно - става въпрос за споменатото тук:
http://www.spiralata.net/kn_bul/thoth.zip

А с това:
Philip написа:(Има такива устройства, описани и в съвсем близкото минало)
имам предвид действащи антигравитационни устройства, правени от няколко човека и използващи високочестотни преобразуватели.

Хубав и усмихнат ден! :sunny: :rofl:

Philip
Контакти:

Непрочетено мнение от Philip » 19 мар 2013, 15:32

Хахаха. Май лудостта ме е подгонила. Взех да си пиша сам, което означава, че трябва да спирам.
Попаднах на Никополското съкровище. В него има доста сфери, въпреки че не те са тези, за които споменавах и които са ми в главата.
Май някой, който е правил тези неща е знаел какво прави. А и който ги е ползвал първоначално.
nikopol_treasure.jpg
9f3f296c9c.jpg
b21b0cfdc0.jpg
d536afaeb8.jpg
fc610b45ad.jpg
42a9692f23.jpg
20080421_0044.jpg

alex
Регистриран: 02 май 2011, 22:02

Непрочетено мнение от alex » 19 мар 2013, 16:45

Като търся с багети, за да разбера дълбочината трябва да си задавам въпроси на ум ли ?

Philip
Контакти:

Непрочетено мнение от Philip » 19 мар 2013, 17:11

Ами alex, всеки си създава собствен начин. На един багетите се пресичат, на друг се раздалечават за едно и също нещо. Забавлявай се за себе си и разбери кое при теб как действа и кой е правилния начин за теб. Аз примерно "усещам" водата и постепенно "навлизам" с чувството си в Земята, като фиксирам метраж. Други си броят метри, като почукват с крак и си броят почукванията, трети - нещо трето.
Така че - наблюдавай, анализирай и променяй. И никога не се взимай прекалено насериозно!

Отговори