Техническа радиестезия - оргонни антени и активатори

Текстове и коментари.
alex
Регистриран: 02 май 2011, 22:02

Re: Техническа радиестезия - оргонни антени и активатори

Непрочетено мнение от alex » 16 апр 2013, 09:29

Един логичен отговор на това как става, е че влияеш върху вибрацията на сцеплението.

Philip
Регистриран: 30 сеп 2011, 15:47
Контакти:

Непрочетено мнение от Philip » 26 апр 2013, 07:35

sum,
Тези дни бях в Германия. Във вторник сутринта беше обработвано.
С кеф мога да ти кажа, че системата действа и там! :rofl:
:sunny: ::okey::
Човек е това, което си позволи да бъде : )

sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Непрочетено мнение от sum » 26 апр 2013, 13:13

"Щем доказа необратимо, че ние сме най-старите жители на Европа"

:D
Р.Ч.

Philip
Контакти:

Непрочетено мнение от Philip » 01 май 2013, 18:08

Смятам, че вече събрах доста опит, както и достатъчно наблюдения върху елементарните устройства, с които ни запозна daos.
Осмицата
Действа добре и бързо. Проблемът е, че е слабичка. С няколко обаче този проблем отпада.
Шнура
Определено създава чудесно поле, хармонично със здравото такова при човека. Ползвах и ползвам вече няколко типа.
За малкия - вече писах как невероятно бързо заздравя добре разкъсания ми пръст.
По-голям - за глава. При мен болката преминава почти веднага и неусетно - в рамките на минута - две. При съпругата ми обаче не действа. Не мога да дам ясна причина.
Размер - за кръста.
Е това нещенце вече не го свалям, както и близките ми. Без да се усеща някакво сериозно създадено поле от него, успява да хармонизира енергиите на тялото. Не пречи за каквито било действия и въздействия. Лошото е, че предизвиква някакъв тип зависимост. До сега на три пъти ми се наложи да бъда без него и трите пъти се чувствах като без част от себе си. Освен това и трите пъти имах неприятен дискомфорт откъм болки и болежки. Така че вариантите за него са два: Или се носи постоянно, или ако няма такава възможност се слага само при неразположение.
Бобината
Действено устройство. Наблюдението ми е и върху друг човек, който има проблеми с както се наричат тук "Те". Въздействието им при присъствието на това устройство до няколко метра от човека просто е невъзможно.
Относно направата му. Моето наблюдение е, че е по-силно и с по-голям диаметър действащо, когато е без горен покривен слой от слюда. Възможно е проблема да е от моята слюда, защото имах нормална и черна и ги смесих.
Тръбите
Чудесийка. Не само че енергетизират животворно преминаващата през тях вода, а и околното пространство. Засега съм си направил такава за банята, приготвил съм една за друга и си пълня езерото. В езерото резултатът за мое съжаление (от една страна и за радост от друга -"тръбата работи") е очеваден. Само за ден микроорганизмите вече така се размножават, че позеленява. Не че и преди не ставаше така, но се случваше за повече от седмица.
И последно - един поклон пред знанието и уменията на daos.
Взех си оптимизатора му К1 (тъй като колата ми е на газ, а и по други нейни причини, които не ми позволиха да използвам новия и явно доста по-напреднал К2)
Не само че постигнах над 15% икономия при двигател на 200 000, която caduceus ми обеща, но и стана като самолет. ::a-a-a::
...А в интерес на истината все още я настройвам. Като си сменя и въздушния филтър, и свещите с нови ( за което нисанчето отдавна ми плаче) - направо се чудя какъв ще е резултата... :girl_witch:

daos
Регистриран: 03 фев 2013, 15:29

Непрочетено мнение от daos » 02 май 2013, 15:57

Филипе, благодаря ти за добрите думи!
Работя колкото мога, но понякога и аз бъркам - което е човешко. За оценката на тръбата ти /изглежда чудесно, ще погледна сега и заряда на водата/ се извинявам че се забавих, но днес ще ти пусна на пощата инфото за нея.
Относно оптимизатора, твоя е за двигатели без аванспроцесор и част от ефекта не се ползва оптимално. Моя съвет е ако имаш възможност да сложиш ТАП /тайминг аванс процесор/ с настройка на 15 градуса предварение, което обикновено се ползва при метан и ще имаш 25% икономия. Естествено, като си регулираш пак изпарителя, за да се преобразува ръчно мощността в икономия. Тогава ще ти подменя модела К1 с по-мощния К1-А и ще отидеш на 30%.
Скоро не съм писал тук по причина че напоследък се занимавам с несвойствена, но необходима работа - направих си собствен форум с помощта на един колега. Това се наложи, защото невежи и полуидиоти-админи през последните няколко години ми триеха теми и постове в стандартните технически форуми. Качих архивирани всички ценни теми, а някои от които може би са от интерес и за този форум - например "Хармонизатор на Спърлинг", архивът на която е доста страници, във вид на два doc файла и всеки може да си го изтегли, чете и направи собствен хармонизатор. Някои пък от другите теми в стари форуми в които съм писал, са заключени, но ги има - там съм дал линк за по-лесно. Ако ги изтрият, имам и архив и ще го приложа.
Форумът ми се казва http://www.garaja.net защото моите неща, публикувани в него са направени предимно в моя собствен гараж :) Както и тези на колегите - в гаражи, кухни и мазета. Демек - от нищо нещо, но с малко повече акъл и съответната полза :D

Поздрави!

alex
Регистриран: 02 май 2011, 22:02

Непрочетено мнение от alex » 08 май 2013, 10:56

Прикачени файлове
images.jpg
images.jpg (9.65 KиБ) Видяна 3014 пъти
64576177_fd7ee769dc.jpg
64576062_8d00e89dc6.jpg
images-2.jpg
images-2.jpg (2.05 KиБ) Видяна 3041 пъти

Biso
Регистриран: 18 май 2013, 13:16

Непрочетено мнение от Biso » 21 май 2013, 01:06

До daos:

Би ли споделил подробно, как точно си постигнал зона на влияние от 200+ км.?

Хармонизатора с какви размерие е? Мисля, че беше споменал за твои органитни "кутийки", какво точно представляват? Звукови фаилове на sum ли си използвал?

Поздрави.

daos
Регистриран: 03 фев 2013, 15:29

Непрочетено мнение от daos » 21 май 2013, 20:44

Имаме обширна тема "Хармонизатори на Слим Спърлинг", която беше изтрита от последния форум в който бяхме гости с колегите. Архивирах я навреме и сега е в моя форум garaja.net - чети .doc файла
http://garaja.net/viewforum.php?f=19
и ще ти се изясни всичко. Има и теми за излъчвателите за които говориш и т.н. Хармонизаторите могат да излъчват в пасивен и активен режим, като позитивното поле отслабва с разстоянието. Доколкото аз знам, в момента няма такъв с 200 км ефективен радиус - обикновено са максимум 70-80 км и то в активен режим, ако не броим слабата периферия. В началото на тази тема или в края на темата "Вълните" съм описал активацията на моя хармонизатор с вълните 6 на колегата sum.
Поздрави

Biso
Регистриран: 18 май 2013, 13:16

Непрочетено мнение от Biso » 23 май 2013, 23:31

И аз мога да споделя по информация от познати, че на запад от Берлин ( 70-80 км. ), от няколко седмици почти не пръскат. Даже в напълно безоблачни дни, а в такива условия преди са били най-активни, жив самолет не минава!

Някой ако има информация какво се случва, моля да сподели?

Philip
Контакти:

Непрочетено мнение от Philip » 29 май 2013, 06:49

Отново промениха химическата обработка :evil:
Вчера през нощта е обработена голяма част от България.
http://www.garaja.net/viewtopic.php?f=20&t=45
http://www.styleglassbg.com/wordpress/
Със сигурност мога да кажа, че вече има и добавка (кондензационни ядра), образуващи до часове след пръскането дъждовни облаци. Това "нововъведение" свързва кондензиралата около ядрата вода с химикалите. Тя поема информационната им структура и пада на Земята. :evil:
Неземни тъпанари! :evil:
Не си дават сметка, че с тези изкуствено създадени валежи променят и времето над цялата Земя! ...А може би пък си я дават!?

Отговори