Техническа радиестезия - оргонни антени и активатори

Текстове и коментари.
miroki
Регистриран: 31 авг 2010, 14:11

Re: Техническа радиестезия - оргонни антени и активатори

Непрочетено мнение от miroki » 07 фев 2013, 19:50

Тези неща вероятно се усещат извън големите градове.
Аз като мине самолет, (а всеки оставя следа), не усещам никаква миризма. Как разпознавате, кой пръска и кой просто си лети.

иво
Регистриран: 27 ное 2012, 20:45

Непрочетено мнение от иво » 07 фев 2013, 23:44

Когато е нормална диря тя се разпръсква за две три минути.. :idea: а когато е ненормална :) същата диря може да стои на небето с часове.

Значи daos ти слагаш колоните с вълните на sum към хармонизатора. После ги пускаш..... Така полето на хармонизатора се зарежда с вълните от файла и ако полето е дълго да речем 50 км. това значи че това пространство се покрива с инфото от вълните. Правилно ли съм те разбрал ? ::thinking::

alex
Регистриран: 02 май 2011, 22:02

Непрочетено мнение от alex » 08 фев 2013, 10:10

Офтопик:
иво написа:Когато е нормална диря тя се разпръсква за две три минути.. :idea: а когато е ненормална :) същата диря може да стои на небето с часове.
Зависи от атмосферното налягане и температурата...

Когато мине самолет, на местата където има много по ниско налягане разтворената влага в въздуха кондензира, при нормални условия веднага след това ще се разтвори във въздуха.
Обаче при -40С каквито обикновено са температурите на тия височини кондензираната влага се кристализира преди да се е разтворила обратно.
А пък ако и атмосферното налягане е прекалено ниско, е съвсем нормално да остават доста дълго време.

В топъл летен ден вероятно не, но както показа daos когато тепърва ще вали (ниско налягане) остават доста време...

Добре след като само в натовски страни и Америка има разпръсквания значи никъде другаде няма да има следи по дълги от 10 мин. ...!?

И друго, от коя година се води началото на кемптрейслите, със сигурност може да се намерят кадри в които да се вижда че седят доста дълго време след преминаването на самолета ...
Аз помня като малък съм гледал тези следи, и беше преди да влезем в НАТО!

Според мен теорията е измислена от някой който хал хабер си няма от физика и химия, и след това е намерила почва в по-разсъдливи хора. Но често вярата и не чрез опит се превръща в "познание".
Това е мнението ми за кемптрейлс.
Последна промяна от alex на 08 фев 2013, 10:36, променено общо 1 път.

sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Непрочетено мнение от sum » 08 фев 2013, 10:14

Daos:
Когато прочетох за файловете на sum ги пуснах веднага на колоните на компа. Нито плюс, нито минус излъчване! Настъпи лек временен шаш , тъй като очаквах плюсово излъчване, което да неутрализира т.нар. негативни съзнания…
Това е така, защото в Ума ти няма скала за енергията на Атман. Създай си такава в Ума /както менталната скала с която работиш/ и махалото веднага ще реагира на вълните от записа.
Р.Ч.

gydel
Регистриран: 07 ное 2012, 13:26

Непрочетено мнение от gydel » 08 фев 2013, 15:49

иво написа:Когато е нормална диря тя се разпръсква за две три минути.. :idea: а когато е ненормална :) същата диря може да стои на небето с часове.

Значи daos ти слагаш колоните с вълните на sum към хармонизатора. После ги пускаш..... Така полето на хармонизатора се зарежда с вълните от файла и ако полето е дълго да речем 50 км. това значи че това пространство се покрива с инфото от вълните. Правилно ли съм те разбрал ? ::thinking::
Иво, по-голямата част от дирите на самолетите са обикновена водна пара. Тя е която остава видима диря. Облак. Това са кондензирали водни пари. Условията за кондензиране са добре изучени и зависят от влажност, налягане и температура на въздуха. Така че, зависи от състоянието на атмосферата при прелитането на самолета. Някои следи се размиват (изпаряват) бързо, други се задържат по-дълго време.

Далеч съм от мисълта, че не е възможно да се пръскат разни работи чрез самолетите. Но ми се струва новобранска работа. Далеч по-лесно (и ефективно) се промиват мозъци през медиите. Директно от устата на политиците дори.
Пък и ако рекат да пръскат, следите ще са най-малкия проблем за решаване.
Метевторипластпочватретистралджамай2019

daos
Регистриран: 03 фев 2013, 15:29

Непрочетено мнение от daos » 08 фев 2013, 19:23

Здравейте,
карам по ред на въпросите:
свободния дух
Скалата ми е чисто формална, приел съм че 10 е пълната енергия на Бога. Знайно е, че при слизане на развити същества от по-висши планове в по-низши и контакт с хора в тяло или при срещи в астрала те ползват защитна обвивка, един вид наметало с което пазят по-неразвитата душа да не изгори от прекомерната светлина. Тук на Земята няма как да се постигне тяхното ниво, какво да кажем за това на Логоса. Ако някой го направи, на него просто не му е тук мястото и вероятно ще бъде засмукан от нивото на което трябва да бъде. Що народ е изчезнал така - дори и цели цивилизации са правили квантов скок накуп. Логично е, нали? А това, че някой има преживявания или единение с даден аспект от Цялото не го прави равен с него - такива има доста случаи. Това е моето мнение, не ангажирам никой с него. Дай Боже да стигнем до десятката някой ден - но със сигурност няма да е на това ниво и на Земята.

miroki gydel
Ясно е като бял ден. Четеш, гледаш нагоре и виждаш че самолетите са най-много на 2-3 хил. м. в плътната атмосфера. Не на 10-11 хил както им се полага - огромни самолети със силуета на цистерна за зареждане във въздуха. Имате ли представа колко гориво се хаби в плътните слоеве и че е безумие и нонсенс да се лети ниско с такива машини? Виждали ли сте прекъсната следа - кемтрейлс? Спрели са му временно двигателите ли? :) Вижте и статистиката за ринити, алергии и прочие заболявания които са увеличени с пъти от няколко години насам. Децата ни кашлят от няма нищо, а нас най-малкото ни дразни на гърлото и носа след масирано пръскане. И т.н. и т.н. Хората се борят с това от години, а тук още се чудим има ли такова нещо или не. В един друг форум написах една притча за щраусите и лъва, но била нелепа и няма да я повтарям тук - въпреки че дава представа много ясно за ситуацията :) Мисля, че тук сме по-зрящи от стандартния оглупял и натиснат от живота български гражданин. Затова и пиша и се надявам с общи усилия да оправим това зло.

иво
Точно така. За обработката с файла на колегата sum не мога да кажа обхвата точно защото не съм ходил физически из района на въздействието, но при активацията с файл за дъжд на Драч преди време ходих с колата до края на радиуса и видях как намалява ефекта по експонента. При измерване по ментална скала за километри преди допълнителното усилване на хармонизатора с допълнителни излъчватели радиусът беше мисля 50-60 км, а след това - над 200 км /+ още 50 км рехава слаба зона без реален ефект/

Поздрави и успехи на всички!

Свободния Дух
Регистриран: 17 дек 2008, 00:59

Непрочетено мнение от Свободния Дух » 08 фев 2013, 19:59

Здрасти, daos. Благодаря ти още веднъж за отговора по последния ми въпрос и явната ти съпричастност към някои от големите проблеми на съвременното човечество. В началото на тази тема ти зададох въпрос, който вероятно си пропуснал и чийто отговор, струва ми се, е доста важен, за изясняването на възможностите на хармонизатора на Спърлинг. Моля те, би ли отговори и на него.
Днес съм Тук, а утре Там - ex, че скитник съм голям.

sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Непрочетено мнение от sum » 08 фев 2013, 20:15

Намерих в нета файлове от Боб Драч. Преслушах ги. Моите уважения към него, но това са записи за деца до 2-ри клас. Не става така… *no*
Р.Ч.

Philip
Регистриран: 30 сеп 2011, 15:47
Контакти:

Непрочетено мнение от Philip » 09 фев 2013, 07:47

daos,
Не видях никъде да сте използвали заземяване за което и да е от устройствата. Принципно всяко устройство, което работи с тази енергия увеличава неимоверно мощността си, когато бъде сериозно заземено. Някой от вас правил ли е все пак такъв опит без да го е описал? И още едно мое наблюдение. Водата и стъклото са най-силните акумулиращи и отдаващи елементи от тези около нас. За стъклото е малко по-сложничко да се използва, въпреки, че в оргонитите с които се забавлявам, поставям и стъкло, и мога да твърдя, че се увеличава отдаването. За водата е по-лесно. Тези дни пуснах един от оргонитите в езерото, което съм си направил в двора. Колкото и да беше невероятно и неочаквано за мен, за няколко дни премина и през трите фази на клетката на Джо. Само дето сега не се сещам как да използвам това : ) .
.........
Не успях тази седмица да си направя медните сфери, но другата със сигурност ще успея. : )
Човек е това, което си позволи да бъде : )

Отговори