Техническа радиестезия - оргонни антени и активатори

Текстове и коментари.
Честит Българин
Регистриран: 18 окт 2010, 19:04

Re: Техническа радиестезия - оргонни антени и активатори

Непрочетено мнение от Честит Българин » 18 апр 2015, 09:33

Sum, дал си много добър сайт!
Тази сутрин гадовете ръсят над Родопите на 10 15 км. навътре от Асеновград. Чертите са изток-запад.
От сайта видях маршрута на химсамолета при третия заход - от Истамбул до Скопие.

Ще понаблюдавам!

Ч.Б.

ivpakin
Регистриран: 11 мар 2010, 22:39

Непрочетено мнение от ivpakin » 20 апр 2015, 10:49

Здравейте!
Попадна ми интересна статия даваща информация за пръскането с химикали
https://anonybulgaria.wordpress.com/201 ... и-факт-за/
Приятно четене
Иван/Ямбол... :Bulgaria:

Вселик човек
Регистриран: 01 фев 2015, 15:19

Непрочетено мнение от Вселик човек » 22 апр 2015, 14:32

Аз пък попаднах на това шокиращо видео и останах вцепенен - https://www.youtube.com/watch?v=_k82Qgg23Us.
Дори и една малка част от съдържанието да е истина - :496:
Оруел ряпа да яде!

Ето още една форма на контрол над съзнанието! Какви идеи за духовно развитие, като си се обринал като крастава жаба, а някакви нано-частички ти скапват имунната система и кой знае още какво...

daos
Регистриран: 03 фев 2013, 15:29

Непрочетено мнение от daos » 24 окт 2016, 20:00

Здравейте колеги!
Ако имате желание и време, може да погледнете едно предаване на ТВ1 относно някои мои изделия, споменати в тази тема.
Това е първа част, втората ще излезе тия дни както в архива на предаването, така и в Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=qKewLR03jEA
Надявам се да ви е интересно :)
Поздрави!

ПП
Другият ми ник е Caduceus ;)

Честит Българин
Регистриран: 18 окт 2010, 19:04

Непрочетено мнение от Честит Българин » 25 окт 2016, 03:53

Представянето е спокойно и убедително. Много има още какво да се каже. Това е само едно въведение в темата. Мировинг щеше да одобри. Накрая омесването със светилищата не е уместно! Моля, избягвай търсенето на аналогия или вмешателство с тамошните неща! Сам казваш, че някои хора говорят за други характеристики на тези обекти. Вслушай се в тези хора!

Успех с кръстосаните технологии на Е.М.-принципи!

Честит Българин

daos

Непрочетено мнение от daos » 26 окт 2016, 09:45

Излезе в Ютуб втората част от предаването за моите изделия, може да я видите тук:
https://www.youtube.com/watch?v=bzEB08hYduc
Приятно гледане!

gydel
Регистриран: 07 ное 2012, 13:26

Непрочетено мнение от gydel » 28 окт 2016, 09:03

Благодаря за споделеното Даос!

daos

Непрочетено мнение от daos » 02 ное 2016, 17:09

И аз благодаря за добрите думи. Ако имате някакви въпроси по темата, с удоволствие ще отговоря.

Питър
Регистриран: 22 мар 2018, 01:08

Непрочетено мнение от Питър » 27 мар 2018, 22:07

В 'таванското ми помещение' се задвижиха флуиди , някакви , около Шаубергер и репликацията на репулсина. Защо стъклоплат , според мен ел.проводящ материал е задължителен, в другия случай няма токове.

На първо място при движение на воден поток в проводяща тръба тръгват вихрови токове на Фуко. Токове има в речното корито - глина , висок % руда , магнетит... Има интересни ефекти и 'парадокси' ако се зарови любознателния читател, от там тръгва и Шаубергер - пъстървата в реката и майсторските й скокове.

На второ място връзката електричество-оргон 'намирисва' и от .. други странности с познати лица. Малко ще подърдоря за да се изясня - помпата на човешкото сърце прави около 100 хил. удара за денонощие и утре пак, всеки ден поне по 100 хил. Само това ли е енергоразхода ? ... - тоя отговор на мен ми говори, че живите организми усвояват количество и количество енергия от някъде ?

На трето място, когато Никола Т. говори за свободна енергия, той казва така, по памет го пиша - На път съм да създам 'апарат' , който усвоява енергия от околното пространство като жив организъм.

На четвърто място пак той споделя - Не мога да патентовам всичко, коства средства и време, затова патентовам най-важното. И в напреднала възраст, след дълга пауза в тая крайно затруднителна за него дейност патентова 'шадраван'-а си.

На пето място, в едно от последните си интервюта, запитан - Г-н Тесла, кое определяте като най-важното си откритие ? ..без да се колебае или замисли Нико отговаря - Моята турбина.

До тук навсякъде става дума за вихрово движение на флуид, на пръв поглед , но ...
Макар пак Нико да казва - "В началото на живота си се запитах - Какво е електричество, сега в края на живота си все още не мога да си отговоря на този въпрос." - за мен той е дълбоко запознат и замесен във всякакви електричества.

Каква е поуката от всичките ми дрънканици ? Не е правилно да се отделя енергията на водата от материала на тръбата за да има по-пълен ефект. Оргона може да бъде добиван. Пак той е забъркан и с водата и с електричеството. Най-електрическия ни познанйник смята 'шадравана' и турбината си като доста важни.

Как може да бъде изработена тази сложна тръба - според мен по галваничен път, чрез помедняване на шаблон, но какво разбирам аз и кой ме пита.

Времето на сръчните майстори не е нашето време. Наше е времето на мрежата - уведомявайте я редовно за всичките си врели не кипели - и по някое време ще ... е де да знам сега какво ще.

Питър
Регистриран: 22 мар 2018, 01:08

Непрочетено мнение от Питър » 27 мар 2018, 22:09

Един парадокс свързан с токове на Фуко, нямам идея колко е истински демонстрирания опит, просто го срещнах в мрежата

https://www.youtube.com/watch?v=RFelO_W9_3Y

Отговори