Въпроси

Всичко останало можете да обсъждате тук.
Astronomer
Регистриран: 04 фев 2010, 09:40

Re: Въпроси

Непрочетено мнение от Astronomer » 05 яну 2013, 13:54

Ето кратък откъс от статия, обясняваща за научните открития на Петър Гаряев:
„Например, ако ДНК се нагрее с някакъв нагревател до 42 градуса, при такава температура човек умира и ние разбрахме защо – в този момент течният кристал на ДНК се разтапя, т.е. нашите хромозоми при тази температура се стапят, самата двойна спирала се запазва все още, но изчезва течно-кристалното й състояние. С това се изтриват тези висши програми, които представляват основата на вълновата генетика, затова и човек умира. Знаейки, че там има фантом, решавам да охладя прибора и да сложа в него нормална ДНК при стайна температура. Поглеждам осцилографа, Боже мой, молекулата ДНК се държи сякаш я нагряват! А контролната проба си остава нормална. И аз правя извода или предположението: фантомите на ДНК са биологично активни. И това действително го потвърдихме през 1993 година.” Фантомите са не само активни, те живеят, но колко дълго, учените още не са установили. Същият този спектрометър, който учените смятали за повреден, е регистрирал продължителност на живота на фантома 40 дни, не е изключено, че и след този срок той е продължил да съществува и може да съществува и досега, просто за неговото проследяване още не е създадена апаратура. Изобщо терминът „фантом” се използва не само от учените – всеки от нас е чувал за фантомните болки на хора с ампутирани крайници. Това е точно този енергиен фантом, за който по-горе стана дума. Медиците знаят също, че жени , на които е направен аборт, когато наближавало времето за евентуално раждане, започвали да чувстват контракции. Възможно е това е да проява на фантома на плода, аналогичен на фантома на ДНК. След разпадането на вълновата обвивка на фантома остават неговите фини обвивки, но как се държи той в това състояние, никой не знае все още."

Като прочетох за 40-дневния живот на т.нар. "фантомно ДНК" се сетих за 40-те дни след смъртта на човек, за 40-те дни на растене на косата и на ноктите след смъртта, за фантомните болки, които хора например с изгубен крак или ръка изпитват. Това е аргумент (и то чисто научен) в полза на това, че под друга форма загубените физически ограни, елементи, организми и др., продължават да живеят.

А тук е цялата статия
http://nature.uni-plovdiv.bg/index.php? ... &Itemid=69

Препоръчвам и едно филмче на учения Петър Гаряев. Ето от тук можете да го видите:
http://www.youtube.com/watch?v=xbz4EQkU0ys

miromiv
Регистриран: 27 ное 2011, 14:43

Непрочетено мнение от miromiv » 05 яну 2013, 17:15

Учени разгадаха ролята на "излишната" ДНК
http://www.dnes.bg/health/2012/09/06/uc ... dnk.167743
Това потвърждава, част от твърденията на Гаряев.

alex
Регистриран: 02 май 2011, 22:02

Непрочетено мнение от alex » 07 яну 2013, 10:57

Постите са 40 дни!

Astronomer
Регистриран: 04 фев 2010, 09:40

Непрочетено мнение от Astronomer » 07 яну 2013, 22:22

Като стана въпрос за числото 40 се сетих и за други неща. Сигурно нямат връзка с прана, но са интересни. Например Исус е бил 40 дни в пустинята, изкушаван от дявола. Евреите са се лутали като мухи без глави в пустинята 40 години и т.н. Не мисля, че всичко това е случайно.

alex

Непрочетено мнение от alex » 07 яну 2013, 23:11

За 40-те години може да е съвпадение, е периода трябва да е свързан с нещо. Румен споменаваше в втората книга за това... но сега става въпрос конкретно за дни.
За Исус е интересно, защото е и постил през това време /поне така прочетох в нета/.
Моисей също е постил 40 преди да се качи да си вземе заповедите.

:)

alex

Непрочетено мнение от alex » 08 яну 2013, 20:13

Имам въпрос относно котките.

Котките могат да виждат другите реалности, или когато заспят могат да навлизат в тях?

Защото ако могат да виждат измислих един интересен експеримет.
Към главата им да се закрепи камерка за следене на посоката на гледане. Така може да се следи дали вниманието им е привлечено от място на което няма нищо...

:sunny:

miroki
Регистриран: 31 авг 2010, 14:11

Непрочетено мнение от miroki » 08 яну 2013, 20:58

По-добре да се снима с камера за нощно виждане самата стая с котката.
Иначе на главата си едва ли ще търпи нещо.
Уеб дизайн и изработка на сайт! http://www.sitemiroki.net
Всичко за ездата: http://www.nomadendurance.eu

herma
Регистриран: 19 ное 2009, 00:14

Непрочетено мнение от herma » 08 яну 2013, 21:55

Не знам котките какви реалности виждат, но имам дъщеричка на 2 месеца, която със сигурност вижда някакви съзнания. Допреди известно време гледайки "нещото" обикновено му се радваше, но една вечер съпругът ми беше с нея и каза, че буквално е изпаднала в ужас. Действително плачеше неистово, със страх и притеснение в очите. Оттогава пускам вълните по цяла нощ и няма чак такива реакции. Хм, май трябваше това да го постна в темата за "Те". Поздрави!

soti
Регистриран: 23 ное 2011, 19:10

Непрочетено мнение от soti » 01 фев 2013, 18:53

Здравейте!
Имам питане.От дясната страна на челото имам постоянно пулсиране което е концентрирано в една точка.Също места около очите ми пулсират.Толко интензивни пулсации имах преди зимата, после отслабнаха значително и сега се появиха пак.Какво може да е това?И още един въпрос.Възможно ли е от медитации и разграждане на самскари да настъпи промяна в черепа, или по точно на челото?

alex

Непрочетено мнение от alex » 14 фев 2013, 20:31

Соти мисля че имаш синузит.Оттам има и деформация на черепа!

Погледни в youtube няколко клипчета може да ти стане ясно.
В темата за енергиите в Радиестезия, Филип изказа теза че точно чрез тях се виждат спектър от енергиите (од оргон прана и т.н.). Ако тялото ти се стреми да се прочисти но синусите са запушени мисля че няма как да стане...

И аз преди писах за някакво странно докосване от страна на слепоочието. И се чудех какво е това и кой си прави шега с мен. Но като видях че синусите отвътре са като водорасълчета и могат да се движат се поуспокоих.

Миналата вечер даже се движеха в ритъм с дишането ми, и се оказа че са подвластни на съзнанието, тоест може да се контролират...

Ако долните синуси са запушени когато тръснеш глава напред и се върнеш рязко се усеща като тежест.

Поздрави и успех!

Отговори