Неблагодарности към Румен Чорбаджийски

Всичко останало можете да обсъждате тук.
koan
Регистриран: 07 ное 2013, 10:29

Неблагодарности към Румен Чорбаджийски

Непрочетено мнение от koan » 30 ное 2018, 01:59

Провокиран от темата „психолог Виктория Богданова” реших да отворя тази анти-тема за да се даде гласност на всеки един пострадал от Румен Чорбаджийски. Правилно четете – пострадал. За да няма недомлъвки, нека всеки недоволен да застане с името си и опише неволята си. Да кажем не на беззаконите своеволия на Румен Чорбаджийски.
Пишете конкретно с факти, кога и по какъв начин, а не общо като да кажем "клевети детето ми". Ще дам няколко примера, които не са изчерпателни:
1. Отидохме на заведение с Р.Ч. Той яде за трима и не си плати сметката. Голям авантаджия. Постоянно изисква да му се плащат сметките.
2. Р.Ч. ми се обажда многократно по нощите да ме агитира да медитирам.
3. Р.Ч. ме кара да купя някаква книга която е написал.
4. Р.Ч. каза че ще ми покара косата и ми взе пари, пък не стана.
5. Р.Ч. ми се обади и иска да ме лекува от някаква болест, за сумата ………. Аз неща, ама той са натиска.
6. Р.Ч. заглежда гаджето ми и я ощипа. Голям коцкар. Гледа ме сластно. Натиска ми се. Ако има следовници на движението me too, и му извадят кирливите ризи от 1980 г. насам също се приема.
7. Р.Ч. обеща да ми ремонтира апартамента, взе парите и избяга.
8. Р.Ч. взе пари от мен назаем и не ми ги върна.
9. Р.Ч. дава заеми при голяма лихва.
10. Р.Ч. ме накара да му прехвърля колата ми и не ми я плати.
11. Р.Ч. ми взе апартамента./това е любимото на бившата/
12. Р.Ч. иска да сваля правителството. /това е за ДАНС, нещо ако има свързано с националната сигурност и те да пишат/
Моля не пишете тук дали Румен Чорбаджийски ви е помагал. Затова има отделна тема във форума.
Моля админа да не толерира анонимни тролове пишещи в темата.
Костадин Атанасов

Отговори