ПО ПЪТЯ НА ПОЗНАНИЕТО - Измамници II

Всичко останало можете да обсъждате тук.
sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Re: ПО ПЪТЯ НА ПОЗНАНИЕТО - Измамници II

Непрочетено мнение от sum » 01 апр 2015, 21:34

Румен Чорбаджийски:
А такааа... първо обираш боклуци от Галактиката, а после ги заземяваш в себе си чрез елемента земя. Малее...
Честно да ви кажа не мога да си представя колко трябва да е промит мозъка на човек, за да измисли такава глупост.
Р.Ч.

sum

Непрочетено мнение от sum » 01 апр 2015, 21:34

Dilyana Nedeva:
Опитвам се да си спомня кое правихме първо, но не мога да кажа със сигурност, т.е. не помня последователността дали първо се разширявахме или първо беше работата със земята . Да, правих всички практики на семинара.
Р.Ч.

sum

Непрочетено мнение от sum » 01 апр 2015, 21:35

Румен Чорбаджийски:
Вики: „Всъщност проекта Генезис е редно да бъде стопиран, защото един от създателите му не е там”
Да, съгласен съм с теб, Вики. Редно е, но едва ли ще стане. Но поне могат да променят името. Ето, предлагам им вариант - например вместо „Генезис” могат да го прекръстят на "Ге_зис".
Първата част на името идва от сричката "ге", която се явява префикс на корена „оберем”. Но понеже чрез морфемата „ге (ва) оберем” става виден замисъла на семинара, за това предлагам коренът „оберем” да го заменим, като на негово място сложим мимикрийския символ долна черта (_).
А остатъкът „зис” вече не представлява някаква сложна съединителна морфема, а се явява просто рекурсивен акроним - „зис”, т.е. „зер и (да не) ставаме”.
Получава се:
"Ге_зис" - „ге (ва) оберем, зер и (да не) ставаме”.

…Но, силно се съмнявам да прегърнат идеята ми…
Р.Ч.

sum

Непрочетено мнение от sum » 01 апр 2015, 21:35

Румен Чорбаджийски:
Вики: „Въпреки, че говорим негативно за тях - на пръв поглед - не е точно така, защото всички могат да проследят до къде може да стигнат умове, взимайки се на сериозно.”
Да, и аз си позволявам да се майтапя с написаното от тях, защото Т.Е. чрез текстовете си съзнателно лъжат хората, като на всичко отгоре безпардонно крадат идеи, без въобще да им пука правилно ли е това или не. То хубаво крадат, но това не е луканка… работата с човешкото съзнание не е като да правиш саздърма.
Така че, това го пиша, защото си заслужават словестните шамари де...

Имам идея – искаш ли да организирам безплатен семинар на Мадара?
Ще насрочим една дата за членовете на НПО-то… да речем в края на май… и на място ще обясня туй онуй за Майката, за практиките и така нататък.
Може да пуснем съобщение на хората, които са ходили на семинарите на Т.Е. Ако искат да дойдат, за да могат сами да си направят сравнение…
Р.Ч.

sum

Непрочетено мнение от sum » 01 апр 2015, 21:36

Viktoriya Bogdanova:
Чудесна идея! Ще е много интересно, а на хората полезно! На пролет ще е много подходящо :D
Р.Ч.

sum

Непрочетено мнение от sum » 01 апр 2015, 21:36

Антоанета Георгиева:
Да, идеята е много добра! Така поне присъстващите ще имат възможността да получат информация от първо лице и то напълно безплатно!!! :D
Р.Ч.

sum

Непрочетено мнение от sum » 01 апр 2015, 21:37

Viktoriya Bogdanova Хрумна ми преди малко една по- щура идея! Ще се забавляваме много нали темата възникна по повод новия семинар на Т.E. на Мадара. Да вземем да отидем по същото време. :) Може да се присъединим към групичката им, пък да послушаме малко беседи, може да научим нещо полезно ще е много интересно и ще видим наяве гнева на смирените богове. :) Понеже ги познавам много добре, направо са ми пред очите реакциите им Ще имаме възможност да задаваме въпроси на лайф :D
Р.Ч.

sum

GH Daraya:
Това си е направо екстремна идея :dance:
Р.Ч.

sum

Veneta Arabova:
Да се включа и аз по темата: Прочетох книгите на Румен през пролетта на 2014г. Ясно е как са ми въздействали щом сега пиша тук Четях също и във форума. През лятото на 2014 разбрах от приятелка, че в Бургас започват курсове по медитация в един център „По пътя на познанието”, водени от двама души – Тодор и Елена ( в действителност само Тодор ги водеше), които знаели за познанието, единия даже бил Атман (Елена), познавали лично Румен, и аз с голям ентусиазъм се записах. Имах само двама близки, които бяха чели книгите, но и те като мен нови в материята, все пак дуго си е като някой по-вещ да ти разясни нещо...Да ама не! Най-голямото ми разочарование беше, че като отидохме и се записахме, Тодор разбра, че сме чели ТИ СИ ТОВА и дискретно ни помоли да не коментираме нищо за книгата пред другите.?!?! ( След като си сложил името на центъра "По пътя на познанието" защо те е страх да говориш за това открито?! ) Даже не довърших курса, защото точно тогава (към края на Август беше) прочетох във форума мнението на Румен за тях, и това ми беше достатъчно за да взема решението!
Така че според мен трябва да се казват нещата такива каквито са! Добре е да се знае, а всеки сам да си вземе решение след като има информацията.
Р.Ч.

sum

Непрочетено мнение от sum » 01 апр 2015, 21:38

Антоанета Георгиева:
Венета, благодаря ти за споделянето, тази информация може да е много полезна и за други, търсещи истината. Поздрави :D
Р.Ч.

Отговори