ПО ПЪТЯ НА ПОЗНАНИЕТО - Измамници II

Всичко останало можете да обсъждате тук.
sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Re: ПО ПЪТЯ НА ПОЗНАНИЕТО - Измамници II

Непрочетено мнение от sum » 01 апр 2015, 21:29

Антоанета Георгиева:
GH Daraya: "Опс даже се сещам на кой мога да лепна диагнозата от горепосочената ескпертиза ... "

и няма да си много далеч от истината, Дани... Всички техни твърдения и действия показват много...но нека оставим на хората сами да си направят изводите! "Когато фактите говорят, и Боговете мълчат!"
Р.Ч.

sum

Таньо Николов:
Бухди /Интелекта/ борави само с факти! хаха :D
Р.Ч.

sum

Viktoriya Bogdanova:
Всъщност не ми пука какво са откраднали от мен, Т.Е. немогат да използват моите материали, така, както бих ги използвала аз, защото съм ги създала и знам най добре как работят. Изключително съм благодарна на този етап от живота ми, защото научих много за материалния свят, запознах се с един прекрасен човек- Тони и създадохме нещо уникално за нас си. Нашия център, нашата система на работа и резултатите, които виждаме са моята награда за тези две години. Случиха се толкова много неща, и срещнах още няколко невероятни човека, осъзнах толкова много неща, в резултат на събитията тогава, за което съм безкрайно благодарна. Въпреки, че говорим негативно за тях- на пръв поглед- не е точно така, защото всички могат да проследят до къде може да стигнат умове взимайки се на сериозно.
Р.Ч.

sum

Непрочетено мнение от sum » 01 апр 2015, 21:30

Антоанета Георгиева:
Много е важно четящите тук да разберат, че нашата цел не е злепоставяне на отделни личности, а показване на ИСТИНАТА, такава, каквато Е. За един свободен Атман истината е много важна, защото той е наясно, че всичко останало може така да заблуди хората и да нанесе такава вреда, че оплитайки се в мрежите на незнанието, страданието им да продължава живот след живот...
Р.Ч.

sum

Непрочетено мнение от sum » 01 апр 2015, 21:31

Румен Чорбаджийски:
Нас въобще не ни интересуват Т.Е. като личности. Тук коментираме делата и текстовете им.
“Елена прави една водена медитация в една пещера на Мадара да си спомнят кои са, от къде са дошли”
Водна медитация!? Да не би да стоят с боси крака във водата… нека някой, който е правил това по заръките на Е., да внесе малко яснота за какво точно иде реч. Повдигам този въпрос, защото водата сама по себе си няма памет за такива далечни събития. И другото – инфото, което се запечатва във водата постоянно се променя, така че няма как медитиращите „да си спомнят кои са, от къде са дошли?” чрез елемента вода.
Тук може да излезе друга шашма на дуо Т.Е.
Р.Ч.

sum

Непрочетено мнение от sum » 01 апр 2015, 21:32

Румен Чорбаджийски:
„а Тодор води хората да медитират за връзка с Брахман на скалата с очите.”
Сигурно едва ли е обяснявал на хората, че знанието за тази скала отново е от мен. Всъщност в другия „Ти си Това” бях показал ето тази снимка, на която нарисувах как трябва да се седне, за да може главата на медитиращия да бъде между двете очи.
3 PDVD 1_003.bmp
3 PDVD 1_003.bmp (1.19 MиБ) Видяна 924 пъти
Р.Ч.

sum

Непрочетено мнение от sum » 01 апр 2015, 21:32

Viktoriya Bogdanova:
От Богинята на водата излезе водна медитация :D Имах в предвид водена визуализация. Тя беше следната: Трябваше да си представят как се разширяват в цялата вселена, след това да започнат да се смаляват докато се локализират в пещерата. Не си спомням какъв беше смисъла на тази визуализация и дали изобщо е имало някакъв смисъл. Не си спомням и как завършва медитацията, но си спомням, че трябваше да прави нещо Е. докато Т. е с половината от хората на камъка с Брахман.
Р.Ч.

sum

Непрочетено мнение от sum » 01 апр 2015, 21:33

Румен Чорбаджийски:
Ааа, ясно. ::up::
Но това описание на медитацията е друга шашма, защото ако си представяш как се разширяваш В цялата Вселена (разширението става забележи в материален обект) умът в такъв момент "работи" като холограма и за кратко време може да възприеме всякаква разнородна информация, която обикновено се примесва... все едно в една кофа да започнеш да наливаш всякакви течности - боза, вода, спирт, зехтин, компот от сини сливи, гранясало олио и т.н. И после гледаш сместа в кофата и какво ще разбереш... нищо, нали?
Същото е когато става за въпросното "спомняне" чрез визуално разширение на ума във Вселената. След като напълниш "кофата си" какви спомени ще имаш???

Бре, че са го измислили дуо Т.Е., единият занимава хората на скалата между очите, а другият баламосва хората с визуализации, като ги кара да наливат инфо в умовете си от всички посоки. Резултатът - образуване на мармалад под налягане в телата им. После може съчми да гълтат и да ходят на лов.

Чудя се хората сериозно ли се връзват на тези басни на дуо Т.Е.? Ама що ли питам....
Р.Ч.

sum

Viktoriya Bogdanova:
Връзват се хората, Румба, защото те никога не са чували подобни неща. Както каза по горе, мистиката привлича ума като магнит, а те умеят да създават такова усещане.
Р.Ч.

sum

Dilyana Nedeva:
До колкото помня беше да се издигнеш над страната, планетата, галактиката... и после да си отидеш у дома.... В пещерата правехме и нещо свързано с елемента земя, да усетиш енергията от земята/скалата.
Р.Ч.

Отговори