За сведение на практикуващите на Бегликташ

Всичко останало можете да обсъждате тук.
koan
Регистриран: 07 ное 2013, 10:29

За сведение на практикуващите на Бегликташ

Непрочетено мнение от koan » 19 мар 2015, 19:34

Тъй като често споделяме, че при ходене до Бетликташ се засичаме с разни хора щъкащи по камъните и правещи разни практики, а скоро откриваме ловния сезон :sunny: , случайно попадайки на този сайт на „конкуренцията”, реших да ви заостря вниманието-само за информация, с кой/кои хора може да се засечем там.
Двете същества са посочили и „специализациите” си. *hihi*

ИлайРа Брайт
„С Азара сме съсредоточили вниманието си върху пречистването и активирането на Енергийните Портали и места на Балканския п-в. и Западна Европа”

АзаРа Брайта
Специализация по:Освобождение от карма.
„Така стигнах до работата ми с Архангелите и Новите енергии постъпили на земята след1991г., от която най-фината е Махатма – проявлението на Източника, с духовния микротрон и с Духовните водачи и Извисени учителиот Шамбала и интергалактическите учители. Тези енергии доразвиха и работата ми с кармата, Кармичния съвет и неиното пълно освобождаване. Активация на латентната част на ДНК и ендокринните жлези, изграждането на Духовно светлинно тяло”

http://allegriagalaxy.com/event/beglikt ... a-galaksi/

P.S. Надявам се тази информация да е полезна на всички съфорумци и моля да внимавате да не ви изпадне кармата по пътя или да си изкълчите крака, ако стъпите в някой енергиен портал. :g_smqh:

sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Re: За сведение на практикуващите на Бегликташ

Непрочетено мнение от sum » 19 мар 2015, 20:27

Шшшшш....... тези пък откъде се взеха. :shock:

...Чета материала им в сайта за Бегликташ и просто не мога да повярвам.

"За нас, Беглик Таш е мястото с най-ползотворна енергия по интеграция на новото. За това, отново, след като в изминалите 3 години извършвахве ритуали и обучения, на равноденствия и слънцестоене, се отправяме за да въведем новите космически лъчи на Махатма 13 – 16 лъч."

Уфф, пак ще се наложи да ходя да им оправям.............. щели да въвеждат нови космически лъчи :IL е бива неграмотност но чак пък толкова. Че и Бегликташ бил моля ви се портал. :D Да, портал на глупостта.
Р.Ч.

Вселик човек
Регистриран: 01 фев 2015, 15:19

Непрочетено мнение от Вселик човек » 20 мар 2015, 08:27

21.03 - събота
06ч – Посрещане на Слънцето на морския бряг в Приморско и сутрешна йога практика
Ха-ха-ха-ха-хаaaaaa......
Дааа...при 4 градуса и вятър 6-7 метра в секунда, при това северен...
Освен ако не са на 2-3 коняка...

И нека силата на Coldrex бъде с вас!

koan
Регистриран: 07 ное 2013, 10:29

Непрочетено мнение от koan » 20 мар 2015, 14:24

Поздрави Вселики!
И аз щях да позлорадствам, но тъй като си ме изпреварил, ще се присъединя с едно гръмко :uaaaha:

Абе не ви ли се струва, че става нещо като Империята отвръща на удара? От 2009 г. Самскарника се ползва активно, а от 2012 г., вече три години разни пратеници правят забележете „Ритуал медитация, по закотвяне на Новите Космически Лъчи”. Аз съм параноик от среден клас *hihi* , но мисля, че доста сме „засветили” в тъмнота, за да се опитват да „хакнат” самскарника по всякакъв начин.

Asen
Регистриран: 11 сеп 2013, 20:30

Непрочетено мнение от Asen » 20 мар 2015, 17:12

Така е koan,
Като пряк свидетел на септеврийското хакване на Бекликташ и аз съм убеден,
че има съзнания които всячешки се опитват да саботират светилището.
Хората си мислят че всяко едно нещо/светлина което им се появи в медитация е духовен учител, ангел и други подобни без да се замислят за приятелчетата на ТЕ. И тогова почват да изпълняват всичко което им се спусне от горе без да осъзнават какво правят.

Трябва винаги да сме нащрек и да не се доверяваме сляпо на каквото и видение да имаме. Със самскари e трудно да се различи кой ни е насреща.
Последна промяна от Asen на 20 мар 2015, 20:50, променено общо 1 път.

men
Регистриран: 21 дек 2008, 12:38

Непрочетено мнение от men » 20 мар 2015, 17:23

Хората правят ЕНЕРГИЕН ТУРИЗЪМ ......според информацията в сайта им!
Естествено срещу заплащане!

Туристи бол...

Philip
Регистриран: 30 сеп 2011, 15:47
Контакти:

Непрочетено мнение от Philip » 21 мар 2015, 07:02

Аман от полуСветнати :evil:

Такива като тях обикалят по всички добри места у нас (и не само), правят ритуали, променят и прецакват тотално истинското и доброто.
Рядко ми се случва в последните години да стигна до такива места, но където съм отишъл - навсякъде са работили и прецакали основните енергии, за които древните са правили съответното място... и се налага мястото да се чисти и оправя, за да бъде това, за което е създадено.

...Ако разберат как са били използвани - веднага сами ще си заминат от този свят :angry_boom: . ...Ама - не би! Гадовете така захранват величието им в собствените им мисли, че осъзнаването им е невъзможно до се случи. ...Жалко за което, защото всички такива са били преди това хора, които са имали възможността да правят добро ::down::
Човек е това, което си позволи да бъде : )

Честит Българин
Регистриран: 18 окт 2010, 19:04

Непрочетено мнение от Честит Българин » 01 юни 2015, 01:29

Нарочно слагам мнението си тук ,а не в темата за семинара, за да дам възможност някой да не пропусне поста на Sum!

:IP :IP :IP ХА, СЕГА!!!!!!!!!!!! :IP :IP :IP

Личи си ярко, че не само снимките са супер, но и хорото е с много чувство!!! ::yes::
Наистина съжалявам за огромния пропуск!!! *no*
Иска ми се и аз да се хвана на него!!! :IP
Ще стане на другия / септемврийския / семинар!!! ::up::

"Агент Купър" ще ми разкаже картинно и подробно, и сигурно ще успея да се пренеса и да бъда мисловен свидетел на събитието!!!

:[)]I: Браво! :[)]I: Прекрасно! :[)]I: Така трябва! :[)]I:

::okey:: ДО НОВИ СРЕЩИ!!! ::okey::

:Bulgaria: Честит Българин :Bulgaria:

Вселик човек
Регистриран: 01 фев 2015, 15:19

Непрочетено мнение от Вселик човек » 24 юни 2015, 21:42

Църквата обяви война на ересите, ще спасява душа по душа

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2015/06/ ... ava_dusha/

И ако статията ви се струва абсурдна, то вижте това:
Paraklis.jpg
Таз година параклис, догодина - ашрамче... :D