Моля за съвет

Всичко останало можете да обсъждате тук.
bobi
Регистриран: 01 мар 2015, 19:59

Моля за съвет

Непрочетено мнение от bobi » 09 мар 2015, 14:06

.... чета темата Медитация и… опитности I (самскарна решетка и 1-ви пласт), нещата далеч преляха чашата на любопитството ми - и това ме запрати ... някъде - не знам къде.
Та когато чета от двете страни по дължината на гръбначия стълб (~ 5см ) преминава вълна от енергия.
Все едно някой ме надува с компресор. Тази енергия започва да се излива навън от цялото ми тяло. Най осезателно я усещам зад двете си уши и началого на носът между очите. ... Започват да ми текът сълзи и емоция която не зная как да опиша ( някаква средна нито приятна нито лоша ).

Въпросът ми е да продължавам ли да чета - доколкото разбрах има определено време и необходими знания преди да се впусна в процеса.

п.п. Имам незначителни познания в областа на езотериката от различни източници. Трудно осмислям нещата от форума и книгата - част 1. Интересно ми е и се старая да чета бавно. Не медитирам. За сега :))

alex
Регистриран: 02 май 2011, 22:02

Re: Моля за съвет

Непрочетено мнение от alex » 11 мар 2015, 10:00

Съвет ще ти дам
Дали е верен аз не знам :P

Въпросът ми е да продължавам ли да чета - доколкото разбрах има определено време и необходими знания преди да се впусна в процеса.
Препоръчвам ти да прочетеш поне трилогията веднъж (веднъж не стига).

Ако си решил да чистиш без да четеш, приготви се за доста подобни неща които не разбираш а се случват. Може да изпиташ страх от незнанието какво се случва...

Поздрави и успех!

bobi

Непрочетено мнение от bobi » 11 мар 2015, 14:43

... (веднъж не стига).
Много ме развесели. Ама искренно. Прочетох част 1 и ми стана ясно че не е четиво за раз. Вторият прочит се случва значително по-бавно като съм си поставил за цел да не преминавам към следваща глава докато поне малко не ми се изясни 'туй що чета в момента.
Като се замисля съветит ти е много мъдър - наистина ще е по добре да прочета всичко, колкото поема толкова - чак после да задълбавам.
Ако си решил да чистиш без да четеш, приготви се за доста подобни неща които не разбираш а се случват.
Точно обратното - искам да съм на чисто. Да познавам сравнително добре теорията. Потърсих във форума някой неща и така попаднах на темата. ... стана ми интересно ... , започна да се случва нещо, спрях и попитах.

Благодаря.

п.п. Май съм в забавачката :).
Като знам колко лазарника имам и някак си ми е весело.

bobi

Непрочетено мнение от bobi » 16 сеп 2015, 19:22

Здравейте,
Когато се обърна към сърцето почва да ми пищи ухото (тихичко но пищи). Никъде не съм го срещал из форума. Къде да потърся информация какво става?

Отговори