Срещи на форума

Всичко останало можете да обсъждате тук.
Equilibrium

Срещи на форума

Непрочетено мнение от Equilibrium » 29 юли 2013, 16:41

Здравейте, съфорумци!

Отварям тази тема, с ясната цел и идея да послужи на всички, които желаят да организират срещи между единомислещите, които са стъпили на Пътя, в града, в който живеят и в които могат да споделят лична опитност, свързана с практиките и разбиранията си.

Приятели, нашата опитност показа, че е прекрасно и още повече полезно, до себе си да имаш човек, на който можеш да споделиш опитността си, особено в труден момент. Възползвайте се.

~~~~~~~

И така...

Започва моя милост, с покана към всички регистрирани и нерегистрирани приятели, които са на Пътя на Познанието,
в гр. Бургас, 31.07.2013г., от 20ч.

Подробности за събитието, на лични съобщения.

/off

~~~~~~~
~НАЦИОНАЛНА "ВСЕЛЕНСКА" ФОРУМ СРЕЩА "ТИ СИ ТОВА" -
Бургас - Приморско, 23.08.2013г. - 24.08.2013г.

~~~~~~~
TEMA:
Морското разнообразие и симбиотичната връзка с човека, както и дискусия за ферментацията на нишесте, получено главно от зърнени култури - най-вече малцов ечемик.
ПОДТЕМИ:
Явлението СВОБОДА и има ли тя почва у човека, в днешният 21век.

Повече информация, на лични съобщения.
Последна промяна от Equilibrium на 13 авг 2013, 17:54, променено общо 2 пъти.

Light

Re: Срещи на форума

Непрочетено мнение от Light » 29 юли 2013, 16:45

Има ли срок за потвърждение?

Equilibrium

Непрочетено мнение от Equilibrium » 29 юли 2013, 16:57

Има, да. Желателно е да се потвърди до сряда, 14ч., тъй като форумната среща ще представлява събитие, с опознавателен характер, което ще бъде осъществено на черноморския бряг, обилно полято със "здравословна" бира и цаца. :D

Viki

Непрочетено мнение от Viki » 29 юли 2013, 16:59

Прекрасна идея, Equilibrium! Истина е, че споделянето на преживявания и помощ от хора, с които си говорим на един език е тласък по пътя!
Благодаря за поканата, запиши ме!
Поздрави!

Astronomer
Регистриран: 04 фев 2010, 09:40

Непрочетено мнение от Astronomer » 29 юли 2013, 18:32

Здравейте!
Equilibrium, хубава идея, но малко изневиделица ми идва... Аз лично бих дошъл и имам желание, но... в сряда съм на работа до 18ч., а и без това съм от Русе. Бих предпочел да се насрочат две дати примерно в календарната година, да кажем всяка събота на последна седмица на еди кой си месец и т.н. Хубаво е все пак да направим и "жив" контакт, но аз и да искам няма да мога да дойда на тази уговорена среща...
Аз предлагам едната дата да е след сезона за чистене на самскари, а другата не знам... Вие как мислите?
Стенли

Equilibrium

Непрочетено мнение от Equilibrium » 29 юли 2013, 18:53

Здравей, Astronomer!

Честно да ти кажа, идеята за тази среща се роди напълно спонтанно и нейното осъществяване отне точно 15мин. :D

Иначе, винаги сме отворени към идеи, а и нищо не ни пречи да организираме нещо по-сериозно. Сега ми хрумва, че дори можем да насрочим и дата, в която да направим национална-форум среща. Ще го обсъдим с приятелите и ще пишем.

Поздрави!

п.п. Давайте още предложения и идеи...

Astronomer
Регистриран: 04 фев 2010, 09:40

Непрочетено мнение от Astronomer » 29 юли 2013, 19:25

Чак пък национална-форум среща. Според мен и една среща на бира с цаца върши същата работа. Според мен най-ценното в този форум са ПРЕЖИВЯВАНИЯТА на хората. С това този форум е по-ценен от всеки друг. А главната му цел е само една - СПОДЕЛЯНЕ НА ПРЕЖИВЯВАНИЯТА. Хората споделят, а какво прави всеки си е негова работа.
От преживяванията се трупа ОПИТНОСТ. Тази опитност става безценна в един момент. И всички приказки, идеи, систематизации и т.н. на гуровци се пръскат като надут балон, когато вече имаш опитност, знание и личен контакт със и за „нещата”. В този смисъл пак казвам и една приятелка среща на брега на морето или я някое барче върши същата работа :)
Стенли

alex
Регистриран: 02 май 2011, 22:02

Непрочетено мнение от alex » 29 юли 2013, 19:59

Не че ще дойда, не и че не искам, но наистина по-добре да е в събота. Така ще може да се видиш и не само с хора от Бургас. И наистина, доказано е че когато се обсъди нещо, или се сподели се избистрят нещата!
Поздрави за идеята ::up::

Equilibrium

Непрочетено мнение от Equilibrium » 29 юли 2013, 22:14

@Astronomer, друже, точно това имаме предвид и ние. Формулировката "национална-форум среща", е в смисъла, че при обявена дата, хора, от цяла България, биха могли да си планират идване към Бургас/Приморско, за да се видим и обменим опитност, нищо повече. Няма да снимаме с камери и да го излъчваме по телевизията и нямаме мераци да го правим като "Първи Вселенски ТиСиТова Събор" - Бургас 2013г. :D

Просто, идеята възникна, когато решихме да се съберем приятели, които сме на Пътя и да му пийнем по биричка на морето, на раздумка и в приятна компания. Изведнъж се оказа, че сме около 10-на човека и си казахме, защо не поканим и още хора, та, ако е гарга, да е рошава. ;)

И така...

Ако желаеш, на лични ще ти предоставя повече информация.

Други за сряда? Хайде хора, не се стеснявайте... :D

riderman
Регистриран: 01 дек 2010, 21:17

Непрочетено мнение от riderman » 29 юли 2013, 22:45

Подкрепям идеята ::up::
Пишете ме и мен и аз идвам :)
Митака/Бургас :sunny:

Отговори