Йога форум

Всичко останало можете да обсъждате тук.
иво
Регистриран: 27 ное 2012, 20:45

Йога форум

Непрочетено мнение от иво » 25 дек 2012, 13:36

Някой да знае защо сайта yoga.eurasia.bg на Пламен Градинаров (имаго) е закрит?

miroki
Регистриран: 31 авг 2010, 14:11

Re: Йога форум

Непрочетено мнение от miroki » 25 дек 2012, 16:34

Може да не си е платил хостинга.

иво

Непрочетено мнение от иво » 25 дек 2012, 18:22

Съмнявам се........ ::thinking:: мен ми мирише на интрига.. или може да му е писнало да поддържа сайта. Или......... знам ли

sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Непрочетено мнение от sum » 25 дек 2012, 19:46

Въпросният имаго /П.Градинаров/ още през лятото беше закрил сайта си и някъде бях чел, че това го направил, защото било добре "човек да се откаже, когато бил на върха". Цитирам по памет.
След това отново го отвори... Сега виждам, че е закрит. :neznam: Може след Нова година да му дойде друг акъл...

Каквито и да са му подбудите все пак това си е негова работа. Така решил, така направил.
Р.Ч.

иво

Непрочетено мнение от иво » 26 дек 2012, 11:14

::thinking:: Нещо не се връзват нещата sum......... Когато си на върха това значи да си събрал в сайта си есенцията на източните учения. :idea: И след като е положил толкова труд защо Градинаров не е оставил сайта за да четат хората от него и да се учат? Можеше да забрани коментарите и никой да не се пише повече в него. Ако беше го направил това тогава щях да се съглася че той е постигнал върха на източната мисъл и забранява коментарите......... Но той бастисва сайта и цялата информация отива на кино. И що се е трепал да прави сайт тогава ::thinking:: Мен ми мирише на друго :arrow: може да е проумял какви върховни глупости е превеждал и в един момент да е разбрал какъв бъркоч е направил с източните учения. А така може да е вдянал каква каша е забъркал в умовете на хората които четат сайта му.......... Ето това за мен е причина да се закрие един сайт.

sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Непрочетено мнение от sum » 26 дек 2012, 12:13

Интересно… обаче едва ли е вярно, защото П.Градинаров едва ли има такава съвест.
Порових се в нета и попаднах на написано от негов приятел с ник Kolev. Същият твърди, че П.Градинаров /имаго/ на три пъти го е лъгал, когато е купувал от него разни неща… Ето ти линк:
http://tabletennis-bg.org/forum/index.p ... entry40505
/започни от първото мнение нататък.../

Не мисля, че човек, който така безпардонно лъже приятеля си ще му пука за хората, които четат сайта му.
Р.Ч.

Отговори