ЧЕСТИТО ФОРУМ!

Всичко останало можете да обсъждате тук.
xka
Регистриран: 28 юни 2009, 19:56

Re: ЧЕСТИТО ФОРУМ!

Непрочетено мнение от xka » 22 дек 2009, 03:57

Честито Форум, честито.
Жива вода, живи, истински хора....
Ура-а-а-а

Jonathan
Регистриран: 02 мар 2009, 00:24

Непрочетено мнение от Jonathan » 24 дек 2009, 13:23

Честито 1 година и от мен :!: :sunny:
Браво за форума :applause:
Дето има един лаф - само напред и нагоре :!: :D

Dimitar
Регистриран: 24 дек 2008, 01:59

Непрочетено мнение от Dimitar » 24 дек 2009, 19:16

Честита годишнина, съфорумци!
За мен, а надявам се и за вас, изминалата година беше направо шеметна и то благодарение на този форум и споделените знания и практики.
Специален поздрав за хората поели по пътя на познанието http://www.youtube.com/watch?v=pcun3GjfBqA

иво

Непрочетено мнение от иво » 25 дек 2009, 13:44

Честито и от мен! :sunny: :D :IP

Най накрая да има форум без да се плюят хората в него……. :D :applause: Поздрави на мислещи :roll: търсещите и намерилите човеци :!: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :[)]I: :[)]I: :[)]I: :[)]I: :[)]I:

Rimisark
Регистриран: 13 сеп 2009, 22:21

Непрочетено мнение от Rimisark » 26 дек 2009, 13:41

Честита годшнина и от мен. Пожелавам Ви да Утвърждавате Истината и Познанието така, както се е съхранил Игнаждена във Времето..... :)
Останете със Здраве! :IP

time
Регистриран: 22 дек 2008, 19:48

Непрочетено мнение от time » 27 дек 2009, 21:28

Честито и ... благодарско! :[)]I:

sum
Регистриран: 15 дек 2012, 13:10

Непрочетено мнение от sum » 28 дек 2009, 19:34

Поздрави към всички участници във форума!

Да пребъде знанието и практиката през следващата година, за да се „роди” познанието. Нека заживеем с него.

Успех на всички!
Р.Ч.

ntsk

Непрочетено мнение от ntsk » 29 дек 2009, 00:00

Ура-а-а-а-а... и от мен! :D

Благодаря на sum, че изписа още поне 10-тина книги тук във форума и продължава да пише! Също така благодаря и на всички други участници за споделените знания и опитност, за хубавите дискусии, разбирането и взаимната подкрепа!

herma
Регистриран: 19 ное 2009, 00:14

Непрочетено мнение от herma » 29 дек 2009, 16:41

Честито и от мен! Благодаря на sum за знанието, което ни дава и на всички за споделената опитност! Желая ви успех по Пътя, а на себе си - да имам какво да споделя като практика и познание! :D

Свободния Дух
Регистриран: 17 дек 2008, 00:59

Непрочетено мнение от Свободния Дух » 01 яну 2010, 13:27

Макар и с няколко дни закъснение се присъединявам към поздрава, насочен към всички съфорумци, по случай първата годишнина от „раждането” на този форум. Обикновено около първата си година човек прохожда и започва сам да опознава заобикалящата го действителност. Но що се отнася за „нашия” форум, този процес отне изключително кратко време и сега той е здраво „стъпил на краката си”, и е опознал голяма част от окръжаващата го реалност. Дори бих използвал метафората, че е изминал „първите седем години от живота си”, в които човек научава най-важните неща, оставащи валидни за целия му живот. През този сравнително кратък житейски период форумът се „запозна” с много нови приятели (а и някои не чак толкова приятелски настроени индивиди), доказателство за което е статистиката, редовно изнасяна от Админа. Бяха извървени (или поне започнати) множество непознати за повечето от нас „друмища”, които ни донесоха неподозирано в много от случаите Знание. От нас остава само да приложим на практика в живота си новонаученото и следвайки Деветте стъпки от заглавната страница на сайта, да извървим Пътя…дай Господи в рамките на този си живот.
Не се и съмнявам, че този форум го очаква изключително бъдеще, защото той е феномен от общочовешки мащаб. Може би днес, утре, той няма да достигне до огромно множество от хора, но както е казано в някои „мъдри” книги „който търси – намира”, така и знанието „извиращо” от тези виртуални страници ще достигне жадните за Истината, и ще „напои” умовете им със своята „чиста вода”.
На добър час на всички съфорумци! :sunny:
Днес съм Тук, а утре Там - ex, че скитник съм голям.

Отговори