ПОП МУЗИКА + БГ ФОЛКЛОР

Всичко свързано с изкуство – литературно, изобразително, музикално, танцово и др.
tarsach
Регистриран: 22 дек 2008, 13:12

Re: ПОП МУЗИКА + БГ ФОЛКЛОР

Непрочетено мнение от tarsach » 28 дек 2010, 13:49

това е линк към видеото на новата песен на Дони "Има време". Хареса ми това, че освен от Непал и Индия, Дони е вмъкнал и много кадри от Бегликташ! Интересно, нали?!
А и текста е добър!
http://vbox7.com/play:ea44daef

Jonathan
Регистриран: 02 мар 2009, 00:24

Непрочетено мнение от Jonathan » 30 дек 2010, 09:21

Много хубава песен! и текстът наистина е добър. Клипа се е получил супер с кадрите от Бегликташ :!: :D
А бе случайно няма.... :D Браво на Дони :applause:

Dani
Регистриран: 20 апр 2011, 23:08

Непрочетено мнение от Dani » 12 юни 2015, 12:23

Привет на всички съфорумци! :sunny:
Не съм се включвала отдавна, по ред причини...
Сега го правя, за да споделя с всички вас щастието си, от завършването на много важен за мен проект. :IP
Това е песен, която "отлежаваше" има-няма 4 години. Тя дойде на "бял свят " благодарение на приятели, които разбират посланието и заложеното в нея знание (което събира всички нас тук в този форум)...и ми помогнаха да е точно толкова чиста и зарежаща, колкото беше в представите ми.
С нея искам да благодаря на хората, които съм срещнала (и ще срещам) в живота си за това, че ми припомниха коя съм и каква сила нося в себе си!!!
Точно тук е мястото да спомена Румен - Румба, БЛАГОДАРЯ ТИ за всичко, което си и за безценното знание, което споделяш с нас...знанието, което ни припомни пътя към свободата!!!!!! ::tan::
Само да вметна, че в процеса на "ставане"на песента не веднъж имаше опити за съботажи :!: - за щастие неуспешни!!!! ;)
И още нещо - докато записвах пеенето, поздравих атмана си и я помолих да ми помогне, да предам максимално заряда, който искам да вложа в песента. Отговорът беше почти моментален - през целия запис в областта на гърдите ми не спря да грее...да блести! :sunny: :)

Огромни благодарности на Боян Радев за прекрасния аранжимент, за разбирането и съпричастността ::tan:: !!!!!!! Благодаря на Иван Терзиев, чиято китара внесе приказната атмосфера и лекота ::tan:: !Благодаря също и на дуетната ми половинка - безкрайно талантливият Денислав Новев, за това, че сподели реализирането на тази моя мечта!!!!!
Дано ви хареса! Приятно слушане! :)

Честит Българин
Регистриран: 18 окт 2010, 19:04

Непрочетено мнение от Честит Българин » 09 юли 2015, 01:16

Уникални гъдулка , гайда, кавал и др. и т.н.

https://www.youtube.com/watch?v=sbUs1nE ... nE6Lyg#t=5
*svirkam si* :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: *svirkam si*
Много отдавна ги имам тези сладури и сега ми се прищя да ги споделя с всички съфорумци.

Такива виртуози на звука има много у нас! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА НИ КРЕПЯТ ЗДРАВО В ПЪТЯ НИ ТРЪНЛИВ !

Приятно изживяване! :IP :IP :IP :IP :IP :IP :IP :IP :IP :IP :IP :IP

Ч.Б.

Честит Българин
Регистриран: 18 окт 2010, 19:04

Непрочетено мнение от Честит Българин » 14 сеп 2015, 22:20

Да споделя нещо позабравено и, разбира се уникално!

За всички поотложили своята активност в този форум с приятелство и уважение!

*svirkam si* *svirkam si* *svirkam si* *svirkam si* *svirkam si* *svirkam si* *svirkam si*

https://www.youtube.com/watch?v=sIgDHBO ... 7&index=28

:girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch:

:[)]I: :[)]I: :[)]I: :[)]I: :[)]I: :[)]I: :[)]I:

Ч.Б.

Отговори