Re: "Разговори с Бога"- Нийл Доналд Уолш

Тук може да предложите ваши или чужди книги за четене и обсъждане. Можете да прикачвате текстови документи.
Свободния Дух
Регистриран: 17 дек 2008, 00:59

Непрочетено мнение от Свободния Дух » 23 юли 2013, 12:58

Някой от вас чел ли е книгите "Разговори с Бога"? Лично на мен преди около 10 години тези книги ми промениха живота ! Сега, след като прочетох и "Ти си това" на Румен Чорбаджийски виждам как тези две книги се допълват, т.е Румен говори за същото това знание, но обяснява нещата в детайли!
Здравей!
Аз също четох въпросните книги преди около 10-ина години. И при мен, подобно на теб, те оказаха силно стимулиращо въздействие по отношение на духовните ми търсения. Стъпвайки на наученото от книгите „Ти си това“ и този форум, с пълна увереност мога да твърдя, че Нийл Доналд Уолш води своите разговори с Космическия Ум (Брахман). Тъй като неговите книги са написани на сравнително достъпен език и засягат много широк кръг от житейски теми и въпроси, те са доста подходящи за „масовия“ читател с „умерени“ духовни търсения. Бих използвал метафората, че тези книги са „основното образование“ в духовното, докато книгите „Ти си това“ са „висшето образование“. :)

riderman
Регистриран: 01 дек 2010, 21:17

Непрочетено мнение от riderman » 25 юли 2013, 10:25

Ако някой желае да изтегли книгите свободно давам линк http://www.spiralata.net/booklist.php?f ... Letter=%D3
Общо седем са в спиралата :)
Поздрави!

FireFlyingWings
Регистриран: 03 яну 2013, 18:36

Непрочетено мнение от FireFlyingWings » 25 юли 2013, 23:59

riderman, благодаря за линка! Аз също съм чела "Разговори с Бога"- Нийл Доналд Уолш и споделям мненията ви. Поздрави :)

Отговори