ТИ СИ ТОВА ◦◦◦ Tat Tvam Asi ◦◦◦ Thou Art That

Форум за Познанието
Дата и час: Чет Юни 22, 2017 7:30 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Хайде да се посмеем заедно...
Ново мнениеПубликувано на: Пон Авг 17, 2015 10:42 pm 

След няколкодневна практика в Самскарника на връщане колата ми даде голяма икономия: ... явно съм "олекнал" доста!
:uaaaha: :uaaaha: :uaaaha: :g_smqh: :g_smqh: :g_smqh:

/ колегите с по-продължителните практики, може би, са се върнали с "без разход" на гориво!!!!!!!! :dance: :dance: :dance: /

Ч.Б.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Авг 19, 2015 8:30 pm 

Зависи от пласта, колега! :D

Аз само си паркирам метлата до пейката! *hihi*

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пет Авг 28, 2015 12:47 pm 

Честит Българин написа:
След няколкодневна практика в Самскарника на връщане колата ми даде голяма икономия: ... явно съм "олекнал" доста!
:uaaaha: :uaaaha: :uaaaha: :g_smqh: :g_smqh: :g_smqh:

/ колегите с по-продължителните практики, може би, са се върнали с "без разход" на гориво!!!!!!!! :dance: :dance: :dance: /

Ч.Б.

Тъй като моят разход на гориво си остава същият, намерих алтернативен начин за съкращаване на разходи:

Прикачени файлове:
Dengi.jpg
Dengi.jpg [ 5.56 MiB | Прегледано 82 пъти ]

Рубли, стотинки...тараша всичко що блести! :D

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Вто Сеп 29, 2015 9:47 am 

Такааа!
Пак опряхме до здравословното хранене!
Чоплим ние Познанието в Клюкарника /място за интелектуална медитация преди Самскарника/ и изведнъж, както винаги, някой /абе знам го кой е, ама айде/ и то забележете провокиран от купищата банички по масата, започна просветителна кампания относно здравословното хранене: Дрън, дрън – та бяло брашно, та глутен. Дрън, дрън – та мляко, та лактози, та тва сирене, та този кашкавал. Дрън, дрън – та тия банани с кво ги пръскат, пък в смокините оси! И още кво ли не! Абе страшна работа!
Сега да ви кажа и аз нещо! :D
Както за един културист /бодибилдер/ е важно храненето, така и за един човек на знанието е важно какво ще яде за да му вървят практиките.
За разграждането на самскари Баничката и Айряна/Бозата са както слънцето и въздуха за всяко живо същество /нещо като Българосъветската дружба, ама не точно/ :shock:
Нека да ви обясня процеса: Важно е да се знае, че Баничката изпълва с енергия цялото тяло, чак до върха на косъмчетата /нещо като Атман, ама не точно/, та ако е с повечко олио чак ти избива през порите. *hihi*
Консервантите и изкуствените подсладители в айряна и бозата позволяват тази енергия дълго време да остане вбита в клетките /нещо като прана, ама не точно/ и ни напред, ни назад, т.е. като заредите няма разреждане на батериите. *hihi*
Някои езотерични кръгове /предимно Софийски/ препоръчват грозде, праскови, сливи или кайсии /в зависимост от сезона/, но искам дебело да подчертая, че тези плодови гъдели са само допълнение към основните съставки-баничка и айрян/боза.
Разграждал ми пласта 4-5 години!
Ало, с тва грозде и праскови до никъде няма да я докараш! Баничката му е майката :uaaaha:
Накрая искам, отговорно да заявя: На който не му вървят практиките, да не ми казва че не е предупреден! БЕЗ БАНИЧКА И БОЗА /АЙРЯН/ НЕ СТАВА! :g_smqh:

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Вто Сеп 29, 2015 1:18 pm 

:girl_witch: :[)]I:

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Вто Сеп 29, 2015 8:07 pm 

И...основно бозата! ::up::
Нямах конкуренция! :uaaaha:
Това лято с литри се лееше на пейките от мен! *svirkam si*
И никой не ме подпийваше! ::hat::

Ч.Б.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Вто Дек 29, 2015 5:10 pm 

Как да станете гуру в няколко лесни стъпки - http://bultimes.com/videa-kak-da-stanet ... ni-stapki/

Вече се чувствам готов за гуру! :uaaaha:
Особено след като изгледах видеото на Занко, за мене няма тайни в занаята...хахаха :)

Като цяло статията изобилства от бисери, но не мога да не посоча следните пасажи:

Цитат:
Разбира се в такива моменти съществува и „методът Изворски“. Били сме преки свидетели как при въпрос от публиката: „Какво мислите за влиянието на HAARP върху климата?“, отговора бе: „Не знам какво е това. Щом не съм го чувал, значи не е толкова важно!“
...
Също така признаваме, че понякога и ние се гледаме голи в огледалото и си повтаряме, че сме легенди, но егото на Изворски е много по-крайно от това, защото човекът наистина си вярва, че е някакво второ пришествие за жанра.
По принцип езотеричните престъпления като Изворски няма как да бъдат толерирани на генерално ниво, но трябва да му се признае едно – изисква се да имаш наистина адамантиеви топки, за да излезеш и да кажеш, че онова, което не знаеш е nonsense, просто защото не си чувал за него. Wow! Имайте предвид, че това е ниво за професионалисти и ще проработи само, ако авторитета ви вече е твърде голям, с което просто ще задушите всякаква интелектуална съпротива. Това отново е нещо, което работи автоматично. Ако някой тръгне да ви се дърви, публиката ще го екзекутира вербално саморъчно просто защото някой се опитва да държи тон на вас – бодхисатвата.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Дек 28, 2016 1:52 pm 

Гениален начин да се изгавриш с църквианите :D

Първата пастафарианска сватба в България - http://offnews.bg/news/Obshtestvo_4/Par ... 32056.html
Прикачени файлове:
Pasta 1.jpg
Pasta 1.jpg [ 38.27 KiB | Прегледано 19 пъти ]

Отказаха регистрация на Църквата на Летящото спагетено чудовище у нас - http://offnews.bg/news/Temida_18762/Otk ... 43050.html

Цитат:
Пастафарианците приемат, че вселената е създадена от Летящото Спагетено Чудовище - с един размах на макаронените си израстъци той е създал времето, пространството и законите на физиката, а останалото е дошло като следствие. Всъщност, това е абсурдната теория на основателя – физикът Боби Хендерсън, с която той се бори срещу креационизма в учебната програма в Канзас, САЩ. Хендерсън казва, че твърдението, че човечеството е създадено от Летящото спагетено чудовище е толкова абсурдно, колкото и обяснението за говореща змия и изтръгването на реброто на Адам в християнството.

При Пастафарианството, религиозно течение възникнало през 2005 г., вярващите носят гевгир на главата си. През 2013 г. чешкият гражданин Лукас Нови прави се снима с гевгир на главата за личната си карта. Чешките власти му позволяват, за да не се наруши закона за религиозното равенство:
Прикачени файлове:
Gevgir.jpg
Gevgir.jpg [ 93.1 KiB | Прегледано 16 пъти ]

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]