ТИ СИ ТОВА ◦◦◦ Tat Tvam Asi ◦◦◦ Thou Art That

Форум за Познанието
Дата и час: Пон Юни 26, 2017 11:52 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 165 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Вълните
Ново мнениеПубликувано на: Сря Яну 30, 2013 6:02 pm 

time написа:
Въпросът е доколко със смяната на името се вкарва и друго информационно поле?

Аз не мога да отговоря със сигурност на този въпрос. :( Надявам се, sum ще ни "светне" с по-компетентно мнение. :D

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Яну 30, 2013 9:20 pm 

За съжаление и аз не мога точно да отговоря на този въпрос. Според мен не би трябвало записът с вълните да се влияе по някакъв начин от информацията от етикета.
Все пак ако ви притеснява етикета гледайте на помощната информация, където пише за композитор, албум и т.н. да има думи, носещи послание за любов, хармония, радост и прочее. Мисля, че това ще реши проблема...

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Яну 30, 2013 9:59 pm 

Ако някой има притеснение от възможно въздействие на променената информацията в етикета, би могъл да деактивира функцията за автоматичното му попълване в съответния мултимедиен плейър и след това да си свали отново оригиналния файл. В Windows Media Player например, деактивирането става по следния начин: влиза се в менюто “Options”; избира се бутона “Library”; премахва се отметката пред „Retrieve additional information from the Internet”. Това е! :)

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Нед Фев 03, 2013 8:21 pm 

Здравейте,
днес случайно попаднах на този форум и се регистрирах веднага, защото съм наясно с повечето неща в него. Занимавам се от 20-25 г с ментална радиестезия и приложението и в технически устройства. В тази връзка ми беше много полезно да се запозная с вълновите аудиофайлове от тази тема. В друг форум работехме по няколко теми, включително изработка и разпространение на енергийните хармонизатори на Слим Спърлинг. Темата за кемтрейлс също ми е достатъчно близка, направил съм няколко вида кембъстъри - както стандартни, така и моя разработка. Защо ви разказвам всичко това, ще разберете веднага.
Днес имаше усилено пръскане от самолети, може би и други са го забелязали. Имам опит с активиране на хармонизатор на Спърлинг с аудиофайлове на Боб Драч /с аудиофайл с матрица за гръмотевична буря решихме да изчистим кемтрейлс и смог, но направихме леко наводнение в район с радиус 60 км :) и най-големия порой в нашия град от десет години насам/. Та пуснах аз четвъртия файл на колоните ва компа /мислех че е последния и после видях 5 и 6/. Усетих мирис на нещо като озон в стаята и почти мигновено повишаване на осъзнаването, както и лекота в главата. Реших съответно да го пусна през домашния хармонизатор с размер на ринговете един кубит. Навън беше вече яко напръскано, с неразсеяни още три-четири кемтрейлса. След десетина минути - плътна облачност, диспергираха веднага в пелена. След още десет - разкъсване и слънцето се показа. След още 15-20 мин. - леки бели облачета и синьо небе.... Ефектът беше незабавен и изразителен, нещо което с кембъстърите ставаше доста по-бавно.
Обхватът - около 60-70 км радиус, при засилване на полето с две - три други устройства от моите достигна до 250 км. След спиране на аудиофайла /междувременно минах на 6-тия щото го видях/ облаците се върнаха и валя слаб дъждец. От бурята нямаше и следа, вятър липсваше въобще - изобщо май разкатахме де що има от гадините в този радиус :D
Имам снимки, но другия път ще ги пусна ако имате интерес, защото сега трябва да ставам. Мога да ви споделя тонове интересна информация, защото с енергийна техника знам да се занимават в Б-я само 2-3 души заедно с мен - а с пушка в гората е по-добре, отколкото с голи ръце. Венсеремос!
Радвам се, че ви намерих
Поздрави

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Нед Фев 03, 2013 10:19 pm 

Здрасти, daos. Супер интересно е това което пишеш. За новобранец като мен давай линкове да чета повече по въпроса. например за тези хармонизатори на Слим Спърлинг....... кога ги е измислил и какво представялват.. как действат и т.н. Ако може и нещо повече за този Боб Драч.....
Интерес имаме.. :D тъй че пускай снимките и ако може обяснения към тях. ::up::

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пон Фев 04, 2013 7:05 am 

Привети,daos.
Поздравления за "бъстърите"! : )
Не знаех, че и у нас някой се занимава и с тях, освен с радиестезия.
Забавлявам се с "оргонити" по моя доразработка. Променил съм ги според изследванията на Райхенбах. Когато са три и повече на сравнително малък район, вършат същата работа като бъстърите, а и не само това. Определено действат и на всякаква друга "гадост" - съзнателна и несъзнателна.
В кой форум работите по такива теми?
Древното знание се състои от две части. Едната е тази, която SUM съживи. Другата е работата със съзидателните енергии (Кибела)- сега ти открехваш вратата на тази тема за хората, които вече са запознати и подготвени в голяма част от знанията тук, за нея.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пон Фев 04, 2013 1:35 pm 

daos написа:
От бурята нямаше и следа, вятър липсваше въобще - изобщо май разкатахме де що има от гадините в този радиус.

Здрасти, daos!
Срещнах мнения в Нет-а, че използването на кембъстъри не решава ефективно проблема с химическите следи (кемтрейлс), защото дори при бързо разграждане на следите/облаците, разпръснатите от самолетите химико-биологични агенти, при падането си все пак успяват да въздействат на живите организми по повърхността на планетата, предизвиквайки сериозни здравословни проблеми. Какви са твоите наблюдения по въпроса?

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пон Фев 04, 2013 3:45 pm 

Колеги моля за малко повече инфо.
Що за устройства са това?
В нета няма кой знае каква информация за тях.
Някой да не е станал "Любка Кумчева" така да се каже.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пон Фев 04, 2013 5:12 pm 

http://orgonite.info/
Това е основен сайт. От него има десетки препратки, от които може да се разбере още и още.
(Той е за оргонита, но така го наричат, защото първите, които сега са започнали да работят с него са стъпили на разработки на Вилхелм Райх, а реално първият, който е изследвал страшно задълбочено и е навлязъл много по-дълбоко в разбирането на енергиите, с които "работят" оргонитите, е Райхенбах и той нарича тази енергия и всички, свързани с нея "Од". Радиестезичните устройства, за които пък говори daos са съвсем друго нещо, а за баща на радиестезията се счита именно Райхенбах.)

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пон Фев 04, 2013 7:42 pm 

:) Аз намерих БГ сайт където доста е писано за хармонизатори и излъчватели :arrow:
http://forum.gogobg.net/viewforum.php?f ... 281da91ab0

Конкретно в темата „Излъчватели на Кадуцеус за пряко зареждане с оргон“ потребител caduceus обяснява, че :
„Од, оргон, прана, чи, ки, мана, биоелектричество, животински магнетизъм - това е все то, няма друго.“

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 165 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]