ТИ СИ ТОВА ◦◦◦ Tat Tvam Asi ◦◦◦ Thou Art That

Форум за Познанието
Дата и час: Сря Авг 16, 2017 4:11 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 350 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Медитация и… опитности II (2-ри самскарен пласт)
Ново мнениеПубликувано на: Съб Яну 23, 2016 3:16 pm 

Здравейте,

Отново имам нещо за споделяне. Тази нощ по време на осъзнат сън се сетих, че мога да опитам да мина през слънцето. Първоначално изобщо не го виждах, но в един момент проблесна на хоризонта. След отправеното намерение се понесох към него и то ставаше все по-голямо даже се виждаха слънчевите петна. Минах през него и веднага усетих другост, че съм попаднал в друго пространство. продължих нататък и почнах да минавам през пръстените, на петия се усетих да изляза и да се опитам да видя какво е там, но възприех само вибрация. после бях пак обратно там където си бях в съня, пообикалях още, пак опитах да мина през слънцето но този път не стана, явно енергията беше свършила.

Поздрави

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Съб Яну 23, 2016 6:08 pm 

vergildido, много се радвам за теб! След три- четири часа излез на вън и виж, моля те, това, голямото, дето свети на небето като фар! Струва ми се , че е почти 100% кръгло!!! Ти говориш за пет пръстена! Броя, броя, ...пак броя и си мисля, че или аз нещо бъркам в броенето или ........... си гледал прожекция на филма "Първи полет" със сценарист, режисура и изпълнение Голямото ТЕ!
Много ще се радвам да съм сбъркал, но пак броя пръстените....
Защо не провериш първо в посока Изток ...
Разбирай съвета ми по най-приятелския начин! От снощи съм свидетел на интересни проявления на филмиране и други въздействия около приятели и други!
Ако бъркам - извини ме!

Честит Българин

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Съб Яну 23, 2016 6:30 pm 

Здравей Честит Българин,

пръстените и луната нямат нищо общо, така се възприемат черните дупки когато минаваш през тях.

Поздрави.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Съб Яну 23, 2016 10:11 pm 

Охооо.... напредваш, vergildido. ::up::

Само ако ми позволиш малко корекция, пишеш за пръстените, че "така се възприемат черните дупки когато минаваш през тях".

Позволи ми да не се съглася с това становище, защото ти (като Ум) реално си минал през 5 Слънца... ;)]
(спомни си какво точно съм обяснявал на семинарите за пътуванията...)

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Съб Яну 23, 2016 10:53 pm 

Цитат:
Само ако ми позволиш малко корекция

разбира се, това са нови опитности и още ми е трудно да разграничавам какво точно се случва. Затова и пиша, ето сега ми се изясни.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Съб Яну 23, 2016 11:18 pm 

vergildido,
Това за новите опитности е чудесно! Радвам се за тази ти опитност, която започваш да опипваш!
Не ме разбирай неправилно, просто предупреждавам за наличните лунни условия към момента!
Що се отнася за бройката на пръстените, се питам, но недей ми отговаряй сега, защо пет? Единственото ми смислено обяснение е, че нещо броиш, но поне аз не съм наясно точно какво броиш. Дано ти да си изясниш! Когато си готов, би могъл да ме осветлиш на 3-4 очи, ако може!

Успех!

Честит Българин

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Нед Яну 24, 2016 1:18 pm 

Цитат:
Честит Българин:
Що се отнася за бройката на пръстените, се питам, но недей ми отговаряй сега, защо пет? Единственото ми смислено обяснение е, че нещо броиш, но поне аз не съм наясно точно какво броиш. Дано ти да си изясниш!

Е, на него, че му е ясно, ясно му е... :D понеже надълго и нашироко сме коментирали (в НПО-то) как се управляват съзнателните пътувания в измеренията - откъде се минава, какво се вижда и т.н.
Тази година дай боже да разградиш нацяло първия си пласт и захванеш втория... тогава като смениш групите на семинарите и на теб ще ти се изясни. Споко, всяко нещо с времето си. :D :sunny:
Поздрави!

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Нед Яну 24, 2016 3:51 pm 

При мен минаването през слънцата на нашия Звезден човек става много бързо и ги усещам само като вибрация, правя пауза и спирам при първата вода (Ума/черната дупка на нашия Звезден човек). Там се оглеждам, проверявам дали имам още енергия. Възприемам Умовете на другите Звездни човеци като свързани с тунели, през които аз трябва да премина. Броя до седем, като последния път по мое желание скоростта беше ниска и можех да се поогледам. Ясно възприех нишката, която ме свързваше с тялото, тунелите и преминаването през черните дупки. Усещането е различно от преминаването през слънцата на нашия Звезден Човек, преодолява се по-плътна преграда/мембрана. След тях попадам в пространство, в което има нещо като тъмна мъгла, нищо не различавам в началото. Тогава търся с поглед портокала, за да знам къде съм. Първия път просто постоях и се върнах назад. Следващия път реших да се поогледам. След известно време различих, че се намирам близо до водопад, а пред мен имаше зелена долина, с река и къща. Следващия път събрах повечко енергия - първо прочетох текста за Атман, след това чистих частите на ума. По познатия път стигнах до водопада, вече можех да разгледам повече подробности и видях, че той е изкуствено направен, имаше красив път с каменна настилка, който се спускаше към къщата. Минах по пътя, на верандата на къщата стоеше жена с дълга светла коса. Попитах я какво прави тук, а тя ми отговори, че това е нематериален свят и тя може да прави всичко, което поиска, и ми го демонстрира. В градината имаше голям храст с разцъфтели бели рози и тя започна да променя цвета им - червени, лилави, виолетови, във всички цветове едновременно, като дъга. И през цялото време се забавляваше!

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Нед Яну 24, 2016 10:53 pm 

vergildido, извинявай!
Изказах се неподготвен!

Volna,
впечатлен съм безкрайно!
Чакам продължение!

sum, благодаря, че толкова внимателно ме постави на мястото ми!
Пак съм се разбързал!

Успех!
Честит Българин

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пон Яну 25, 2016 1:10 pm 

Браво, Volna! :applause:
Когато практиките са подплатени с правилното Знание резултатите не закъсняват.
Много се радвам за теб. :D
Насочи се към това в практиките си да пребиваваш колкото се може повече в пространството на Вират. Не бързай. Опознай тази реалност във всичките й проявления. Ще срещнеш изумителни човеци… чакат те много интересни срещи.
Поздрави! :sunny: :sunny: :sunny:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 350 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]