ТИ СИ ТОВА ◦◦◦ Tat Tvam Asi ◦◦◦ Thou Art That

Форум за Познанието
Дата и час: Съб Окт 21, 2017 11:21 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: "Ангелите и хората"
Ново мнениеПубликувано на: Чет Яну 15, 2015 1:56 pm 

Аз само ще цитирам думите на един авер, който познава въпросната госпожа и дълго време ми я рекламираше (даже ми изпрати едно интервю от вестник, което прилагам), а половин година по-късно ми написа следното:

"Тази жена има опитности с Ангелския свят, но да не забравяме, че и Сатаната е бил ангел :)"

Странно защо на всички им говорят я Исус, я Дева Мария, я някоя друга знатна особа. Какво лошо има да осъществиш контакт със съзнанието Ганьо, Цеко, Гинка...

berbera написа:
Навремето четох една книга, която разяснява кой е над нас и може би кои са т.н. Ангели /според мен/
Който има търпение да я прочете се казва- Произход и история на империите Орион и Сириус, а това е линк от където може да се свали-
http://www.spiralata.net/s.php?SearchTy ... 0%E8%F3%F1

Навремето отделих (и загубих) доста време да прочета не само тази книга, ами и предшестващата я - http://shop.parallelreality-bg.com/?12,book...
С една дума - индианец спасява катастрофирало извънземно, което му обяснява, че ние - хората - сме създадени в епруветка от извънземни, за да копаем златна руда... :shock:

Трудно ми е да преценя чия история е "по-интересна" - на Нели или на индианеца...

Прикачени файлове:
Int. Feia Newspaper.jpg
Int. Feia Newspaper.jpg [ 186.14 KiB | Прегледано 96 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]