ТИ СИ ТОВА ◦◦◦ Tat Tvam Asi ◦◦◦ Thou Art That

Форум за Познанието
Дата и час: Нед Ное 19, 2017 11:31 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 133 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Гледане на самскарни решетки
Ново мнениеПубликувано на: Нед Окт 05, 2014 3:10 pm 

Благодаря, sum за съвета... ::tan::
Да си призная като от скоро стъпила на пътя, доста объркващи моменти ми се случиха спрямо други чистещи/свободни съфорумци и вече незнам на кой и за какво да вярвам :IL , но това е вид познание и опитност...

От случилите се събития разбрах, че:

1. внимателно трябва да се наблюдавам (мисли,поведение,действия) спрямо тях да регистирам, захванали ли са ме гадове *taz* и ако Да - да ги чистя в медитация чрез Баал;

2.всеки ден да си чистя и умът от натрупаните емоции, модификации, информационни програми;

3.на трето, но не на последно място да чета, чета, чета и пак да препрочитам Ти си това, както книгата, така и форумът;

И така до новия сезон.., доста въпроси ми възникват, но първо искам да се запозная с всички теми тук и да трансформирам цялата информация, но е нужно време на обусловения ми ум...Не бързам, видях, че е по-вероятно да стане: "Бързата работа - срам за майстора" ::down::

Докато съм обременена със самскари, това ще е положението...,а другите дано по-скоро се осъзнаят и върнат по истинския Път. А с твоя помощ, sum, комуникацията помежду ни, да става все по-близка и ползотворна :dance: ::hat::

Поздрави

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пон Окт 06, 2014 7:10 pm 

Много добре си се насочила… имам предвид да препрочиташ трилогията „Ти си Това” и темите във форума. Защото, когато на човек не му е ясна материята от книгата, тогава започва със стъкмистиките и чрез призиви за любов да дърпа тънката струна на зарибяването. Следва заливане със стихчета за полет без криле, да постигнеш непознатото, разширяване на съзнанието и прочее и прочее. Такива обикновено след полета се пльосват на пода като точен козунак в мазна тава. :) Обаче въпреки пльосването вият до Бога „аз полетях, аз полетях”. Полетяли… до тавата… а после във фурната.
Резултат: други те папкат. :)
Венсеремос.
Цитат:
„а другите дано по-скоро се осъзнаят и върнат по истинския Път”

А дано.
Цитат:
„А с твоя помощ, sum, комуникацията помежду ни, да става все по-близка и ползотворна”

Няма проблем. През годините винаги съм бил насреща… просто през изминалите две години ви бяха промили мозъците с върховни глупости. Не се притеснявай обаче, защото това с промиването е временен ефект. Гледай го като грешки на растежа. Преди 15 години аз бях не по-различен от тебе. Така че…

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Окт 08, 2014 10:58 am 

Подкрепям те напълно с всичко казано, Тони! За 10 год. Влизане в различни духовни учения и практикуване до припадък, не съм постигнала и прашинка от постигнатото последните две години! Трябва само човек да изчисти самскарите си за да практикува истински...но за това се иска усилие и смелост за да премине през мъката и страданието на миналото и контрола. :sunny:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 133 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]