ТИ СИ ТОВА ◦◦◦ Tat Tvam Asi ◦◦◦ Thou Art That

Форум за Познанието
Дата и час: Сря Авг 16, 2017 4:12 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 139 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Гледане на самскарни решетки
Ново мнениеПубликувано на: Сря Сеп 10, 2014 9:32 pm 

Здравейте,
Прегледах набързо темата и ми изплува един въпрос - защо след като Light е публикувала въпросното "стихотворение" на 13.07.2012 г. тук във форума, чак сега се сещаме, че нещо не е наред? Още повече, че тогава sum коментира стихчето.
Нещата обаче стават още по - интересни, като се има в предвид, че на 27.04.2014 г. Light публикува пак тук във форума в темата "Текстове от наше време" пак в стихотворна форма едно баене. Преди да го направи твърди, че се е консултирала със sum.
От всичко това разбирам следното - въпросната Елена, спомената в по - горните постове, ще да се подвизава във форума с никнейма Light.
Ако предположението ми е вярно, значи ли това, че всичко описано от нея във форума е компрометирано? Това баене и то ли е плод на манипулация от Те или точно в този случай е взела, че е получила точна информация?

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Сеп 10, 2014 10:16 pm 

Цитат:
Cheter:
защо след като Light е публикувала въпросното "стихотворение" на 13.07.2012 г. тук във форума, чак сега се сещаме, че нещо не е наред?

Доколкото знам за две години никой от вас не е регистрирал, че нещо не е наред с това стихче. Така че вие не се сещате. Сори. :)
Цитат:
„Преди да го направи твърди, че се е консултирала със sum.”

Консултира се с мен за няколко думи, които не й бяха ясни. И какво от това…
Цитат:
„Това баене и то ли е плод на манипулация от Те или точно в този случай е взела, че е получила точна информация?”

Напълно е възможно човек в наше време да си спомни определени неща от ежедневието тогава. Например аз много неща помня за себе си от онова време. И какъв е проблемът не разбирам?
Ти не помниш ли на Ботев стихотворението „Хаджи Димитър“:
„Жив е той, жив е! Там на Балкана, потънал в кърви лежи и пъшка…”
Ако много ти е легнало на сърцето това стихотворение можеш да си го спомниш и след 2000 години... няма никакъв проблем.

И не преглеждай набързо темата ами вземи я прочети малко по-задълбочено. Всъщност това си е твоя работа де.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Сеп 10, 2014 11:00 pm 

cheter написа:
защо след като Light е публикувала въпросното "стихотворение" на 13.07.2012 г. тук във форума, чак сега се сещаме, че нещо не е наред? Още повече, че тогава sum коментира стихчето.

Интересно ми беше какъв е бил коментара тогава, но не можах да го намеря, намерих само стихчето в тази тема
http://forum.tisitova.com/viewtopic.php?f=3&t=421&sid=e9b96acc772cef67c6737e0fdefdb687&start=50#p10863

Сега ми направи впечатление, че случилото се тогава много прилича на това което се случи миналата седмица. Влиза човек в самскарника и му се казва че няма какво повече да прави там и се изпраща на трона...до дървото тогава не се е стигнало. Явно от доста време е на прицел това светилище...

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Сеп 10, 2014 11:47 pm 

::up:: Да, от много време Бегликташ е на прицел...
Иначе преживяванията на Елена с жената-йога са почти едни и същи. Ключовата дума от поста й (преди две години) е „усетих”:
„Затворих очи и усетих, че летя на Океана. Бал веднага започна да ми говори.”

И аз като си затворя очите мога да усетя как ме галя Шер по врата и ми пее родопска песен... но уви, знам, че това няма връзка с реалността.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Сеп 10, 2014 11:49 pm 

Ами sum ти сам каза, че са злоупотребявали с името ти. Сетих се за първото стихче, освен това се сетих и за баенето и реших да попитам в прав текст каква е ситуацията и дали наистина е коментирано с теб. Все пак един и същи човек пуска и двата текста. След като първия не е наред мисля, че логично е да се поинтересувам и за втория.
Благодаря ти за бързия отговор.
Ще си позволя да те питам още нещо - скалата с очите на Мадара пострадала ли е по някакъв начин от тези групи, които са я посещавали?
Поздрави!

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Сеп 11, 2014 12:13 am 

Нямам представа. От години не съм ходил там и не мога да коментирам.
Но какво значи "скалата да е пострадала"?
Това, което може да стане (когато медираш там), е някой пачок да блокира твоите потоци към Бра-ман и така да прекъсне връзката с Него. А след това същият да започне да ти приказва врели некирели от негово име...

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Сеп 11, 2014 2:19 pm 

sum написа:
И аз като си затворя очите мога да усетя как ме галя Шер по врата и ми пее родопска песен...
:uaaaha: ама от време на време ги праскаш едни. Докато четях третата книга също съм се смял доста :D

Иначе за да вляза в час, пачок какво означава? От пача ли идва ?

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Сеп 11, 2014 3:14 pm 

Май трябва да е нещо средно между пача и паток...? *hihi*

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Сеп 11, 2014 3:26 pm 

Или тутманик ?!

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Сеп 11, 2014 4:38 pm 

Пача (изкуственяк) + паток (ахмак) = пачок :D

Айде... днес бях на Бегликташ и възстанових каналите. Доста зле беше...
Можете да ползвате Светилището до края на месеца.
Поздрави. ::hat::

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 139 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]