ТИ СИ ТОВА ◦◦◦ Tat Tvam Asi ◦◦◦ Thou Art That

Форум за Познанието
Дата и час: Сря Авг 16, 2017 4:08 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 41 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Благодарности към sum
Ново мнениеПубликувано на: Чет Дек 26, 2013 2:17 am 

Sum,

За тези които сме все още в началото на чистенето на самскарите, сега през зимния период може ли да медитираме с цел лекуване на дадена болест (или поне стопиране на нейното развитие)? Има ли нещо специфично като медитация или е като при чистенето на самскарите но сега се обръщаме кам Бал да ни излекува засегнатия орган?

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Дек 26, 2013 12:25 pm 

Sunshine, благодаря ти. :D :sunny:
Поздрави! ::hat::
~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ivpakin, благодаря ти. :D :sunny:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Здрасти, lony. :D :sunny:
Благодаря ти! ::hat::
~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Здрасти, Asen.
За лечение можеш да се обръщаш с молба по всяко време. Ако не знаеш каква е причината за болестта можеш да медитираш върху това и да искаш от Брахман или от Бал да ти я покаже. И тук идва интересното… защото възможно е например Брахман в медитация да ти покаже причината, но ти да нямаш сетивността да възприемеш какво ти казва и показва. Това е специфичното и поради тази причина е много трудно за приложение такъв тип лечение.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Дек 26, 2013 2:13 pm 

Румба благодарско и от мен. Радвам се, че се запознахме. Не, че не сме се познавали преди :sunny: :applause: ::hat::

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Дек 26, 2013 4:28 pm 

:D

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Дек 26, 2013 11:02 pm 

Здравейте и Честита Коледа!
Не знам дали има по-щастлив човек от мен за отварянето на тази тема ! Каква по-голяма благодарност от тази, да споделим с какво ни е помогнал Румен! Ако трябва да опиша всички здравословни дертове от десетина години насам, сигурно ще е необходим цял един нов форум. Нямаше да премина през всичко това, ако неизменно през годините до мен не стоеше Румен! Съдбата ме срещна с него след лоша и много рядка диагноза на малката ми тогава дъщеря- синдром на Хашимото .Стандартната медицина отсече- доживотна хормонална терапия по схема, с потвърдена професорска консултация в София. Приятелка ме заведе при Румен и след три сеанса всички показатели бяха в норма! Занесох резултатите в Медицинска академия, казаха че това е невъзможно и ги повториха на място. Резултата разбира се беше същия! Безброй са случките от тогава насам и сега съзнавам с какви дребни кахъри съм го занимавала, но той никога не ми отказа помощта си!
Скоро обаче се случи нещо, което на някой може да му прозвучи като научна фантастика, но е факт: по време на поход в Странджа съвсем нелепо си счупих лявата ръка. Ортопеда беше категоричен: много лошо счупване на три места- двете големи кости и малките на китката, както и скъсано сухожилие към палеца. Според него нямаше да се размина без операция. Да, ама НЕ! Румен ми каза- никаква операция, ще го оправя, споко...Само никак не хареса как са ми наместили костите- имаше голямо разминаване / 6 мм, при допустими три/.Не можех да пътувам, само се чувахме по телефона три-четири дена. На седмия ден ходих на снимка и ортопеда като я видя пет минути не можа да каже нищо....Ами какво да каже, сигурно му идеше да си хвърли дипломата! Костите бяха зарастнали, независимо от разминаването, а сухожилието възстановено/ движех си палеца/ на СЕДМИЯ ДЕН!
Вики е права- думите на благодарност бледнеят, когато се отнасят за Румен!!! :inlove: ::tan:: ::hat:: :sunny:

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пет Дек 27, 2013 10:59 am 

:D Eeeeeeee ми... това е положението :D

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Яну 01, 2014 11:46 am 

Скъпи съфорумци,

Чета отдавна всичките Ви писания , но днес се почувствах вдъхновена да започна Новата година с благодарност към Румен... Защото най- важното събитие за мен през изминалата 2013 година е срещата ми с този забележителен човек. Запознахме се "случайно" през април 2013 на Зайчи връх заедно с още двама атмани. Защо аз се озовах там, как стана, ????? още незнам, но определено живота ми се промени оттогава коренно. По това време имах много сериозен проблем с дясната си ръка. Не можех да я движа почти или ако я движех изпитвах силна болка. Около 2 години " я лекувах " с какво ли не.... Нагревки много пъти във Военна академия, един известен професор ми биеше инжекции в костта, пиех много силни лекарства ( Нимезил) по две на ден плюс много още други.... НО ставаше все по-зле и по-зле.... Накрая ходех с превръзка около врата, защото всяко неволно движение ми причиняваше адска мъка... Отидох и на другия край на света, за да се лекувам при известен лечител . Там получих облекчение, но се оказа временно. И тогава срешнах Румен, .... На Зайчи връх... Случайно... След странната разходка, която си направихме там, когато разбра откъде се връщам и защо съм била там, той съвсем естествено, с усмивка и малко учудване ми зададе на чист ямболски простичкия въпрос : Малееее ,ама ти чак там ли отиде за тази ДРЕБОЛИЯ????? Ами , че защо не ми каза аз щях да ти оправя ръката за 5 мин.??????
Излишно е да ви казвам, как го погледнах и какво си помислих за него тогава......
НО след 2 седмици отидох пак до Ямбол за да го " пробвам" та аз света прекосих за тази ръка, та до Ямбол ли нямаше да отида...заведох и майка ми за нейните болежки да видя какво ще стане..... На майка ми болежките изчезнаха веднага след посещението ни... Моята ръка отне малко повече време . Оказа се, изгнила кост, възпалени сухожилия, атрофирали мускули и още някои нещица..... След 3-4 сеанса , в които аз просто си лежах , а Румен нещо си правеше за около 5-6 минути ръката се подобри. И най-накрая просто каза: " А бе аз защо просто не я сменя тази кост с нова ами си играя тука??????" И я смени!!!!! Ей така, просто си я смени и край!!!!! Изумително!!!!! Невиждано!!!!! Нечувано!!!! и ето ме сега без никакъв проблем съм вече 6 месеца. Отскоро тръгнах на фитнес.
И още колко други проблеми ми е решил, и на мен и на майка ми.... Всякакви и не само физически ....
Какво да кажа и как да го кажа незнам....
Да започна Новата година с благодарност към теб Румен ,веднага след като се събудих в леглото е най- малкото, което мога да направя. За това , че ме излекува и продължаваш да лекуваш тялото ми, душата ми, майка ми... Че ми показа коя съм, откъде съм и полагаш неимоверни усилия да ми помогнеш да намеря себе си. Че винаги си бил на линия, когато съм имала нужда от помощ. Единствения , който с една дума разбираше за какво става дума и помагаше мълниеносно.. И вечер, и сутрин и в събота и в неделя... Надявам, се семейството ти да ми прости !!! Никой, никога не е правил нещо дори и малко наподобаващо на това, което правиш ти за мен за последните 10 000 години...благодарна съм , че те срещнах., че не се разминахме.... И се моля да мога и аз да съм в състояние да ти помогна някога, някакси, за нещо...
Споделям всичко това, за да знаят хората какъв човек се разхожда в Ямбол, в България и какво прави... Аз иначе, моята благодарност към него ще я изказвам непрекъснато.... . Така, че Честита Нова 2014 година на Румен специално и на всички атмани . :IP
Пожелавам си да излезе новото издание на книгата тази година, да освободя Атман в мен.. ( на трети пласт съм) и на всички нас РАЗБИРАНЕ за устройството на нещата около и вътре в нас . И нека в 2014 имаме Атман boom както се казва на английски... За да може да променяме света в нас и около нас към по- добро! Наздраве .... А може и две кюфтенца или домашни наденички ...
:IP :dance: ::yes:: :sunny: ::tan::

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Яну 01, 2014 5:49 pm 

:D Eeeeeeeeeeee ми... това е положението. :D

Поздрави!!! ::hat:: :sunny:

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Яну 02, 2014 11:24 am 

И аз търся да намеря думите, с които да мога да изкажа своята признателност към Sum, за всичко, което е правил за нас. :sunny:
Но думите просто бледнеят и за това мога само да кажа : БЕЗКРАЙНО ТИ БЛАГОДАРЯ, Sum! :sunny: ::hat:: ::tan:: Много се радвам се, че те има. :sunny:

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Яну 02, 2014 3:20 pm 

И аз ти благодаря! :D

Поздрави. ::hat::

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 41 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]