ТИ СИ ТОВА ◦◦◦ Tat Tvam Asi ◦◦◦ Thou Art That

Форум за Познанието
Дата и час: Пон Окт 23, 2017 12:11 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Опитност извън океана на Съзнание
Ново мнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 11:13 pm 
riderman, четох поста ти три пъти вече. Излъчва такава жизнерадостна енргия и любов, че се връщам към него всеки път, когато имам имам нужда да се заредя и да си спомня и аз някои неща.

На мястото, което си описал, съм била и аз. Не знам дали е Царството Небесно, но е приказно! Там винаги се чувствам у дома си и се срещам с хора, с които съм живяла някога на Земята. Припомням си по-рано усвоени умения, които могат да са ми нужни в този живот...

Нека разкажа и аз от моята позиция, преживялката, която си описал:
Тогава се разбрахме с riderman и Viki да медитираме в един и същи час. Аз имах малко други задачки и не успях да вляза в медитация точно навреме. Закъснях с няколко минути и видях как Viki беше хванала за ръка riderman и се опитваше да го издърпа от Крешака. Аз го хванах за другата ръка и заедно заплувахме към повърхността на Океана. Тогава спрях за миг и погледнах лицето на riderman. Видях един големи, много познати очи и в мен нахлуха спомени от нашето време... заредиха се картини една след друга, включително и то бъдещето. После продължихме да излизаме. Казах му да намери триъгълните тунели и да мине през тях. Не знам дали е минал от там, но щом видях, че е вече на повърхността, го пуснах и се увлякох да си говоря с Бал. След малко усетих Viki до мен. Погледнах я и ми сочеше riderman, който плуваше на повърхността. После следват репликите, които riderman е описал...

Приятели, всичко е толкова истинско, че повече не може и да бъде. Пожелавам успех на всички и нека използват пълноценно дните до края на септември! :)

Върнете се в началото

Ново мнениеПубликувано на: Сря Авг 21, 2013 12:54 pm 

riderman, Light, искрено се радвам на преживяванията, които описвате :sunny: :inlove: /Нямам обяснение защо, но всеки път се просълзявам докато ги препрочитам/. Надявам се съвсем скоро да има повече свободни, които да споделят още интересни преживявания! !!! ::up:: :sunny:
Поздрави и успех по пътя на останалите, като мен, които още не са приключили със самскарите!

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Нед Сеп 08, 2013 11:50 pm 

Здравейте, изобщо не зная дали поста ми е за темата, но реших да споделя. Нямам опит с извън Океана.. скоро се случи нещо, което не зная, как да определя. Чистих самскарите на втори пласт и след, като приключих бях в едно полусънено състояние. Започнах пак да виждам спиралите... Друг път ги виждам, като на плосък екран да се въртят просто, като на стрелбище, но сега ги видях да "пътуват нанякъде" в пространството. Попитах Брахман, какво СТАВА, защото определено ставаше нещо, усещах движение, вълни, вибрация... Той ми каза, че мога да ползвам спиралите, като коридори /за път/или поне така го разбрах. Този път тръгнах без да мисля и наистина влязох, усещането беше как ставам малка и безформена и докато бях някак по-голяма от спиралите до този момент, потапяйки се в тях те станаха огромни.. имаше цветове, сякаш бях в пружина от вълна. Всичко се движеше и изведнъж това неясно пространство за мен някак неживо свърши и се озовах някъде на кристално чисто място. Там е някак по-живо от тук. Не знам има ли "въздух", няма ли. Аз самата не знаех какво съм и нямах форма. Бях огромна и над всичко, а това всичко отдолу бе вода, толкова много вода... жива вода...кристално чисто. Сякаш реалност без материя. Света тук в нашата "реалност" е като анимация в сравнение с това... усетих същото й когато видях Атмана си. Гледката, която възприех ми се губеше и появяваше, възприемах я като на пресекулки, не можех да осъзная в пълнота, какво "става". Не помня как приключи , заспала ли съм...!? Как мислите, възможно ли е да съм излязла извън Океана?

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пон Сеп 09, 2013 10:40 am 

Проникнала си в реалността на Брахман.
Честито! :D

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пон Сеп 09, 2013 1:27 pm 

Много хубаво описание, FireFlyingWings!
Поздрави! :)

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Вто Сеп 10, 2013 1:27 pm 

Благодаря sum, time :sunny:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]