ТИ СИ ТОВА ◦◦◦ Tat Tvam Asi ◦◦◦ Thou Art That

Форум за Познанието
Дата и час: Сря Ное 22, 2017 6:41 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 148 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Техническа радиестезия - оргонни антени и активатори
Ново мнениеПубликувано на: Вто Апр 02, 2013 10:51 pm 

Уважаеми колеги,
съветвам ви да не ме чакате да се натуткам да пиша или снимам моите изделия /брат ми дето ремонтира лаптопа ми е още по-бавен :D / - а правете, особено лесните неща - възли на Мировинг, шнурове и каквото там решите от енергийните устройства. Това ще ви е само от полза. Проверено!
Например, ето едно елементарно нещо с голям здравословен ефект:
1. Вземате тънка лакирана жица /бобинажен проводник 0,18 или 0,2 мм./ Навивате един шнур от седем нишки надясно. Той концентрира огнената енергия от пространството и е изцяло позитивен излъчвател - няма негативен полюс /или поне не от външната част/.
2. Ако ви боли корем, кръст или нещо в средата на тялото, се режат от шнура две парчета с дължина на всяко едно с обиколката на тялото.
3. Запояват се двете парчета едно за друго в единия си край, а в другите краища се запояват за еднакви закопчалки за гердан /продават се в евтините бижутерии тип "направи си сам" при мънистата/.
4. Не е лошо спойките да се укрепят отгоре с епоксидна смола, маджун-заварка "сънфикс" или бързо втвърдяващо се лепило - но не с горещ силикон, защото не държи добре при температурата на тялото. След това за хигиена може да се запечатат със гумени свиващи се шлаухи на пламък от запалка или най-добре с пистолет за горещ въздух. При желание цялото изделие може да се сложи в такава шлауха и да стърчат само закопчалките. Така се дезинфекцира или мие лесно.
5. Готовият шнур се навива на два оборота около кръста под дрехите /трябва да е леко хлабаво за да не пречи/, закопчава се и се носи колкото време ви е удобно - лично аз си спя спокойно с него и освен че сънищата стават ярки и интересни, се чувствам отлично на сутринта - пълен с енергия. Осъзнаването се повлиява също положително, а работата върви по-добре и успешно. Всякакви болестни оплаквания или неразположения бързо намаляват и отшумяват. Усеща се локално силно зареждане и лека топлинка.
6. Ако не ви боли нещо по-средата на тялото, а друго - например ръката, двата запоени шнура се правят с дължина обиколката на ръката ви в болното място и изделието е подобно на гривна.
7. Истинските неща са прости и лесни. Както казва Мировинг в текстовете на Наумкин, умният човек ще прочете и направи със необходимото старание и любов. Тогава ще извлече реална полза - за разлика от останалите 99% от "мъдрото" население, което предпочита само да приказва. Желая ви успешна работа - здравето ви е изцяло във вашите ръце.

Поздрави!

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Апр 03, 2013 10:13 am 

Лично аз вече съм напълно убеден в действието на тези наистина простички нещица (чак не ми се откъсва от езика да кажа - устройства : )) Сериозно разкъсания ми пръст заздравя напълно за няма и седмица.
Имам обаче едно въпросче. : )
daos написа:
а в другите краища се запояват за еднакви закопчалки

Има ли значение материала им? - мед, посребрени, метал, пластмаса?

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Апр 03, 2013 11:09 am 

Закопчалките - задължително метални. Тези, които аз слагам, са никелирани и отваряеми с лостче, подобни на ключодържателните. Ползват се за гердани, гривни и т.н. и са малки - някакви стотинки са, има ги в магазините за мъниста и дребна бижутерия. Ако искаш да си правиш такива от мед и да ги посребряваш, вероятно ще стане малко по-добре - но според мен е излишно усложнение. Важно е да са еднакви на размер и тегло. Запояват се, защото трябва да има електрически проводяща свръзка между тях и края на шнура - не просто да се върже един възел и залее със смола. Просто е, но е хубаво да се внимава за подробностите за да работи коректно изделието ;)
Успех!

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 2:56 pm 

Вчера един авер ми писа, че над Северна България има кемтрейлс. Загледах се но при нас всичко беше нормално – небето бе чисто.
Обаче.
Днес след 9 часа започнаха да прилитат самолетите, като летяха от югоизток към нас и оставяха огромни дири, дълги поне над 60 км.. Да си призная такова чудо за първи път виждам. До преди малко все още летяха самолети и пръскаха химически дири в пространството. Лично преброих от сутринта до сега над 40 самолета… Чудо невиждано...
...Но както се казва Бог си знае работата, защото само 10-15 минути след хим. атака дирята изчезваше. Аз през цялото време гледах и не вярвах на очите си. Следите просто се стапяха като цигарен дим и нищо не оставаше.
Живеем в благословена страна. :D
Поздрави.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 3:16 pm 

Днес и аз забелязах множество химически следи (кемтрейлс) в посока Елхово. За радост се разсеяха сравнително бързо. :D Предположението ми е, че пръскането става от натовски самолети, идващи от Турция. :twisted:

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 8:40 pm 

Колеги,
следите от масираното пръскане в продължение на няколко дни /в централна северна България/ по някакъв начин вече изчезват бързо. Разсейват се и преобразуват в облаци за минути - по-рано стояха с часове. В началото ги обработвах през хармонизатора ми с вълните-6, но може би защото се беше поразпоил тук-там :) ефектът беше по-слаб от първите опити преди месеци, когато тръгна тази тема. После изведнъж нещата се оправиха чудодейно... Някой явно се намеси - и то яко и резултатно :D
Интересно какво става с алуминиево-бариевият боклук, с който ни ръсят - къде отива? Четох някъде, че силфите /въздушните алементали/ имат способности за трансмутация. Вероятно когато им се помогне с допълнително + поле или по друг начин, нещата по почистването тръгват по-бързо ;)
Поздрави на всички!

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 9:10 pm 

Когато следата се разсейва бързо не значи ли, че е обикновена следа?
Сега е време на криза и няма пари, та е нормално да спестяват от пръскане.
Дори и да има пръскане ще е с един самолет на ден. А не с 20 сет.
Може да минават през ден, два, седмица и т.н. Според финансовите възможности.
И опитите за икономии.
Когато нямаме пари и ние не си пръскаме лозето всеки ден, а няколко пъти на ден никога.
За това ми е странно, защо да пръскат едно и също място няколко пъти на ден?

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 12:17 am 

miroki написа:
За това ми е странно, защо да пръскат едно и също място няколко пъти на ден?

За да може разпръснатия материал да създаде обширно поле - само тогава пръскането изпълнява ефективно своята цел.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 6:15 pm 

Цитат:
Четох някъде, че силфите /въздушните алементали/ имат способности за трансмутация.

Няма как, трябва да има обяснение ;)

Последна промяна alex на Вто Апр 16, 2013 9:28 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 7:44 pm 

Трудно е да се обясни по друг начин как така изчезва за секунди гъст, кафяв, задушлив облак - покрил цяла долина, след лека настройка на хармонизатор R2. Описано е в книгата на Друнвало "Да живееш в сърцето". Наблюдавано лично при опитите ми за премахване на кемтрейлс с три вида кембъстъри /моя усъвършенствана разработка на стандартния с шестте тръби/, активиран със звук хармонизатор на Спърлинг, както и чисто ментално, с мантра на Кали и визуализация. Е, при моите опити не стана за секунда-две, а за 10-15 минути, но да речем че съм по-назад в технологията :)
Поздрави

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 148 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]