ТИ СИ ТОВА ◦◦◦ Tat Tvam Asi ◦◦◦ Thou Art That

Форум за Познанието
Дата и час: Вто Авг 22, 2017 4:03 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Дарения
Ново мнениеПубликувано на: Пон Ное 15, 2010 3:39 pm 

Възможно ли е да се сложи нещо като бутонче за дарения, или да се изведе банкова сметка?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Дарения
Ново мнениеПубликувано на: Пон Ное 15, 2010 5:48 pm 
За какви дарения става въпрос GOESTOINFINITY? За болно дете ли пишеш или за старчески дом,или за нещо друго?

Върнете се в началото

Ново мнениеПубликувано на: Вто Ное 16, 2010 10:25 am 

За създателите на сайта.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Вто Ное 16, 2010 12:19 pm 

Здравей, GOESTOINFINITY!
Екипа на форума „Ти си това” оценя твоето добронамерено предложение, но ние сме възприели работата си по поддръжката на сайта като общественополезна дейност, извършвана pro bono (безплатно) и затова не смятаме за необходимо и редно, събирането на каквито и да било средства от страна на съфорумците.
…Пък и събирането на парични и прочее дарения, като правило, си е приоритет на религиозните структури, а ние тук не сме им поддръжници (меко казано).
:lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Вто Ное 16, 2010 3:52 pm 

Ясно. Обаче аз съм на мнение, че има разлика между "събиране", както ти го определяш, и "даряване". Последното на когото когато му скимне може да даде някой лев безвъзмездно. Но пък щом не става, окей, НП.

Мерси за отговора все пак и лек ден.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Вто Ное 16, 2010 4:32 pm 

Според мен идеята на GOESTOINFINITY не е лоша. Най малкото за регистрацията и поддръжката на сайта се плащат такси. Не виждам защо да не се отвори обща каса и от нея да се поемат всички финансови разходи.
Admin написа:
ние сме възприели работата си по поддръжката на сайта като общественополезна дейност, извършвана pro bono (безплатно)

Това разбира се е похвално, но ако някой друг също би желал да се включи и да бъде полезен с нещо, не виждам защо трябва да му се отказва.
Вече малко или много, всички са наясно с мащабите и значимостта на информацията, изнесена във форума. Обяснимо е желанието и стремежа да се помогне… който както може.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Вто Ное 16, 2010 4:59 pm 

Доколкото чета редовно форума не си спомням създателите на този сайт "ТИ СИ ТОВА" да са искали дарения за поддръжката му ...

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Вто Ное 16, 2010 6:42 pm 

Ако толкова има желаещи да дават пари, дайте да организираме малко популяризирането на форума, да купим един банър в news.bg или някой друг сайт.
Аз съм сложил спонсориран линк в Google - например за този месец до момента при търсене за "медитация" са кликнали 72 души. Друг е въпросът колко от тях се задържат във форума, но и един на хиляда да се спре пак има файда.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Ное 17, 2010 11:00 am 
Здравейте.
Интересно е предложението на GOESTOINFINITY, за отваряне на банкова сметка… Лично аз виждам в тази идея мотив на съпричастност.

Искам да ви споделя, че годишните такси и другите разходи по поддържането на сайта не са кой знае какво.
Ако например отворим сметка за… дарения за сайта и се съберат повече пари… то чудя се с остатъка какво ще правим? Първата ми мисъл е да си направим банкет и да изядем и изпием парите. Но при това положение напълно възможно е да има хора, които ще са дали през годината някакви пари за сайта, а да не могат да дойдат на банкета. Какво ще си помислят тогава? „Аз давам пари, а те ги изядоха без мен…”.
Така че идеята за банкета не става, защото ще се създаде конфликт.

Dimitar даде много добра идея за популяризиране на форума… С неговата идея съм съгласен, но трябва да се намери човек, който да се занимава само с това - имам предвид да се рови по сайтовете и да следи за нещата… Аз нямам време за това.

Ще видим. Нека малко да отлежи идеята… може пък да излезе нещо полезно.

Върнете се в началото

Ново мнениеПубликувано на: Чет Ное 18, 2010 12:38 pm 

Здравейте,

Ще си позволя да изразя и собственото си мнение, въпреки че съм отскоро тук и все още не съм изчел всичко!

Според мен идеята за дарения и реклама на форума е добра, но идеята за личен контакт е брилянтна. И аз например не бих се разсърдил ако не мога да присъствам на среща между съфорумците, а бих направил всичко възможно да отида, и ако все пак не успея, бих им пожелал приятно прекарване.

Не знам за вас, но на мен ми дотегна от това интернет общуване, и най-вече от това, че реално не мога да говоря с почти никой от моите приятели на темите, които се дискутират тук, без да предизвикам смутени усмивки *tochno taka*

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]