ТИ СИ ТОВА ◦◦◦ Tat Tvam Asi ◦◦◦ Thou Art That

Форум за Познанието
Дата и час: Съб Авг 19, 2017 11:20 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Моля за съвет
Ново мнениеПубликувано на: Пон Мар 09, 2015 3:06 pm 

.... чета темата Медитация и… опитности I (самскарна решетка и 1-ви пласт), нещата далеч преляха чашата на любопитството ми - и това ме запрати ... някъде - не знам къде.
Та когато чета от двете страни по дължината на гръбначия стълб (~ 5см ) преминава вълна от енергия.
Все едно някой ме надува с компресор. Тази енергия започва да се излива навън от цялото ми тяло. Най осезателно я усещам зад двете си уши и началого на носът между очите. ... Започват да ми текът сълзи и емоция която не зная как да опиша ( някаква средна нито приятна нито лоша ).

Въпросът ми е да продължавам ли да чета - доколкото разбрах има определено време и необходими знания преди да се впусна в процеса.

п.п. Имам незначителни познания в областа на езотериката от различни източници. Трудно осмислям нещата от форума и книгата - част 1. Интересно ми е и се старая да чета бавно. Не медитирам. За сега :))

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Моля за съвет
Ново мнениеПубликувано на: Сря Мар 11, 2015 11:00 am 

Съвет ще ти дам
Дали е верен аз не знам :P

Цитат:
Въпросът ми е да продължавам ли да чета - доколкото разбрах има определено време и необходими знания преди да се впусна в процеса.

Препоръчвам ти да прочетеш поне трилогията веднъж (веднъж не стига).

Ако си решил да чистиш без да четеш, приготви се за доста подобни неща които не разбираш а се случват. Може да изпиташ страх от незнанието какво се случва...

Поздрави и успех!

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Мар 11, 2015 3:43 pm 

Цитат:
... (веднъж не стига).

Много ме развесели. Ама искренно. Прочетох част 1 и ми стана ясно че не е четиво за раз. Вторият прочит се случва значително по-бавно като съм си поставил за цел да не преминавам към следваща глава докато поне малко не ми се изясни 'туй що чета в момента.
Като се замисля съветит ти е много мъдър - наистина ще е по добре да прочета всичко, колкото поема толкова - чак после да задълбавам.
Цитат:
Ако си решил да чистиш без да четеш, приготви се за доста подобни неща които не разбираш а се случват.

Точно обратното - искам да съм на чисто. Да познавам сравнително добре теорията. Потърсих във форума някой неща и така попаднах на темата. ... стана ми интересно ... , започна да се случва нещо, спрях и попитах.

Благодаря.

п.п. Май съм в забавачката :).
Като знам колко лазарника имам и някак си ми е весело.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Сря Сеп 16, 2015 7:22 pm 

Здравейте,
Когато се обърна към сърцето почва да ми пищи ухото (тихичко но пищи). Никъде не съм го срещал из форума. Къде да потърся информация какво става?

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]