ТИ СИ ТОВА ◦◦◦ Tat Tvam Asi ◦◦◦ Thou Art That

Форум за Познанието
Дата и час: Сря Дек 13, 2017 6:42 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Рак - има ли лечение?
Ново мнениеПубликувано на: Съб Сеп 20, 2014 4:04 pm 

Не знам дали е подходящото място тук, в този форум, но се надявам да получа обнадеждаваща информация по въпроса. Ако има начин, терапия или каквото и да е традиционно, не традиционно, извън земно ... моля да споделите. Положението е много сериозно и ... дори не знам какво повече да кажа.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Рак - има ли лечение?
Ново мнениеПубликувано на: Съб Сеп 20, 2014 5:03 pm 

Здравей, psp.
Напиши в чичко Гугъл "Симончини сода"... и чети. ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2014 1:01 am 

Свободния Дух написа:
Здравей, psp.
Напиши в чичко Гугъл "Симончини сода"... и чети. ;)

Четох и продължавам да чета, (вчера разбрах, че има вероятност две годишната ми дъщеричка да остане без майка а аз без безумно обичаната ми ... съпруга) все още не мога да избистря погледа от сълзите и емоциите и да... това за гъбичките звучи много правдоподобно, ще пробвам със содата

Цитат:
Привет, psp! От въпроса ти не ставя ясно за какъв вид рак точно питаш. Има много видове, както и различни стадии на заболяването. Някои от тях са лечими, други не...факторите за което могат да бъдат различни.

не е ясно какъв е точно рака, след ядреномагнитен резонанс, 4к скенер, изследвания на кръв, урина и т.н. беше констатирано образувани метастази и препращане към хематолог, в Русе има голям проблем с лекарите. За да предупредя тези които имат нужда от лекарска помощ, а по-конкретно от ортопед - не ходете при "Д-р" Николай Ненов (в стоматологията), ще ви разкаже как е работил в Канада 10 години, но понеже там медицината била само бизнес се върнал в България. Този "човек" ми показа ренгенова снимка на друг пациент (това го разбрах когато изисках снимките на жена ми) там се виждаше смачкан диск между прешлените на гръбначния стълб, ошипяване и възпаление на ставите, продаде ни колан, който се оказа, че освен да топли за друго не служи а уж трябва да придържа гръбнака изправен...нямам думи, прави някакви нагревки с уред който представлява електрическа лампа с голям волтаж, намества гръбначните прешлени (дори и да няма нужда от това, но за да си оправдае парите които иска и да отчете дейност може да ви предизвика неописуема болка (по думите на жена ми)). мога още много да разказвам за премеждията с русенски "доктори", в смисъл, може и да не си толкова болен, но с тяхна помощ със сигурност ще се разболееш.

Та така. Благодаря за отговорите, малко се поуспокоиха емоциите, ще се ходи до София за консултация и ще се пие сода. Да, доста се "разголих", но така са нещата.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2014 11:00 am 

Вижте и това филмче.
https://www.youtube.com/watch?v=TBcSw8lbCDQ

Мен ме убеди и си го купих, на мен ми няма нищо, пия капки от него от време на време.
Давал съм и на мои близки без да им казвам нарочно какво е. Всички сме живи и здрави, отрицателно действие не е имало и съм
убеден, че няма и да има. ::up::

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2014 10:15 pm 

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2284273
http://www.svoizbor.com/2012/02/cancer- ... king-soda/
http://biopogled.com/лекуване-на-рак-по-естествен-начин/
http://www.epochtimes-bg.com/2013-04/2013-11-21_03.html
::up::

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2014 5:23 pm 

Не пречи да се пробва това: http://gotvach.bg/n5-33147-Джинджифил_и_мед_срещу_рак
---
Единственото алтернативно лечение което съм видял някой който се е излекувал и да потвърждава е при българското лекарство което нашумя по времето на Бойко Борисов. Незнам докъде стигна патентоването на лекарството като хранителна добавка. Казва се “Антималигноцит”. Но като гледам оттогава няма никаква информация.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2014 5:55 pm 

Здравей, psp. Моята лична лекарка помогна на майка си да пребори рака със сода и кленов сироп. Нямам повече информация, която да ти дам, но може би в нета има достатъчно. Това, което искам да ти кажа, обаче, е да се избягват всякакви състояния на стрес, депресия, негативизъм и самосъжаление. В момента майка ми е подвластна на тях и буквално си отива пред очите ми. И още нещо - добре е в менюто на съпругата ти да преобладават необработени храни и най-вече зеленолистни зеленчуци, за да се повиши рН на организма. Пожелавам ви успех! ::up::

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2014 11:16 pm 

Благодаря на всички, които ми отговориха тук и на лични съобщения. За да има обратна връзка, ще дам инфо което се ограничава само на основание прочетеното от интернет благодарение на линковете и съветеите дадени от вас. Преди време учих медицина, минах само един семестър и поради финансови проблеми не продължих, но повечето от колегите звършиха и един от тях, с когото продължих да поддържам връзка потвърди наличието на метастази, според него диагнозата е множествена миалома, но трябва да се докаже чрез изследвания. Четох някои материали и мнения по разни форуми относно тази разновидност на болестта и честно казано не мога да си направя конкретно заключение. Всеки организъм е индивидуален и лечението до много голяма степен ако не и почти изцяло, зависи от психологическото състояние на болния. За химиотерапията има само отрицателни мнения, но в болницата май само това предлагат. Не искам да рискувам с други методи на лечение, понеже не става въпрос за мойта кожа. Относно храненето, жена ми консумира, а покрай нея и аз, повече алкални храни. Тя е от Русия, по-точно южен сибир на 4 часа с автобус от Новосибирск, та от както е в България се възползва от всичко което се произвежда на село, без препарати, химии и т.н. Пиша всичко това, понеже си мисля, че има и други със сходни проблеми и може да се заформи тема с полезна информация. Ще пиша когато се изясни какво е положението и какви са вариантите за лечение. (Повечето мнения не са много обнадеждаващи, но както се казва във видинско, от където съм, жена ми е "железо" и аз вярвам, че ще мине през тази гадост)

Поздрави.

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Окт 16, 2014 5:30 pm 

Лечение в чужбина след отказ в България...

Изображение

https://www.youtube.com/watch?v=sYETJTGulfM

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пет Ное 28, 2014 11:52 am 

http://www.bgnow.eu/news.php?cat=3&cp=0&newsid=27422

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]