ТИ СИ ТОВА ◦◦◦ Tat Tvam Asi ◦◦◦ Thou Art That

Форум за Познанието
Дата и час: Съб Авг 19, 2017 7:54 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: ЧЕСТИТО ФОРУМ!
Ново мнениеПубликувано на: Вто Дек 22, 2009 4:57 am 

Честито Форум, честито.
Жива вода, живи, истински хора....
Ура-а-а-а

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Дек 24, 2009 2:23 pm 

Честито 1 година и от мен :!: :sunny:
Браво за форума :applause:
Дето има един лаф - само напред и нагоре :!: :D

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Чет Дек 24, 2009 8:16 pm 

Честита годишнина, съфорумци!
За мен, а надявам се и за вас, изминалата година беше направо шеметна и то благодарение на този форум и споделените знания и практики.
Специален поздрав за хората поели по пътя на познанието http://www.youtube.com/watch?v=pcun3GjfBqA

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пет Дек 25, 2009 2:44 pm 
Честито и от мен! :sunny: :D :IP

Най накрая да има форум без да се плюят хората в него……. :D :applause: Поздрави на мислещи :roll: търсещите и намерилите човеци :!: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :[)]I: :[)]I: :[)]I: :[)]I: :[)]I:

Върнете се в началото

Ново мнениеПубликувано на: Съб Дек 26, 2009 2:41 pm 

Честита годшнина и от мен. Пожелавам Ви да Утвърждавате Истината и Познанието така, както се е съхранил Игнаждена във Времето..... :)
Останете със Здраве! :IP

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Нед Дек 27, 2009 10:28 pm 

Честито и ... благодарско! :[)]I:

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пон Дек 28, 2009 8:34 pm 
Поздрави към всички участници във форума!

Да пребъде знанието и практиката през следващата година, за да се „роди” познанието. Нека заживеем с него.

Успех на всички!

Върнете се в началото

Ново мнениеПубликувано на: Вто Дек 29, 2009 1:00 am 
Ура-а-а-а-а... и от мен! :D

Благодаря на sum, че изписа още поне 10-тина книги тук във форума и продължава да пише! Също така благодаря и на всички други участници за споделените знания и опитност, за хубавите дискусии, разбирането и взаимната подкрепа!

Върнете се в началото

Ново мнениеПубликувано на: Вто Дек 29, 2009 5:41 pm 

Честито и от мен! Благодаря на sum за знанието, което ни дава и на всички за споделената опитност! Желая ви успех по Пътя, а на себе си - да имам какво да споделя като практика и познание! :D

Върнете се в началото
 Профил  

Ново мнениеПубликувано на: Пет Яну 01, 2010 2:27 pm 

Макар и с няколко дни закъснение се присъединявам към поздрава, насочен към всички съфорумци, по случай първата годишнина от „раждането” на този форум. Обикновено около първата си година човек прохожда и започва сам да опознава заобикалящата го действителност. Но що се отнася за „нашия” форум, този процес отне изключително кратко време и сега той е здраво „стъпил на краката си”, и е опознал голяма част от окръжаващата го реалност. Дори бих използвал метафората, че е изминал „първите седем години от живота си”, в които човек научава най-важните неща, оставащи валидни за целия му живот. През този сравнително кратък житейски период форумът се „запозна” с много нови приятели (а и някои не чак толкова приятелски настроени индивиди), доказателство за което е статистиката, редовно изнасяна от Админа. Бяха извървени (или поне започнати) множество непознати за повечето от нас „друмища”, които ни донесоха неподозирано в много от случаите Знание. От нас остава само да приложим на практика в живота си новонаученото и следвайки Деветте стъпки от заглавната страница на сайта, да извървим Пътя…дай Господи в рамките на този си живот.
Не се и съмнявам, че този форум го очаква изключително бъдеще, защото той е феномен от общочовешки мащаб. Може би днес, утре, той няма да достигне до огромно множество от хора, но както е казано в някои „мъдри” книги „който търси – намира”, така и знанието „извиращо” от тези виртуални страници ще достигне жадните за Истината, и ще „напои” умовете им със своята „чиста вода”.
На добър час на всички съфорумци! :sunny:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]